Anketa

Koliko parioca u svom gradu poznajete/vidjate?

0
1 (10%)
<10
6 (60%)
>10
3 (30%)

Ukupno glasova: 10

Autor Tema: Koliko parioca u svom gradu poznajete/vidjate?  (Pročitano 327 puta)

Van mreže bobpp

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 4769
  • -Receive: 6706
  • Ugled: +7532/-0
  • Pol: Muškarac
  • elektronske cigarete
Koliko parioca u svom gradu poznajete/vidjate?
« poslato: Februar 07, 2019, 22:33:22 »
  • Publish
  • Nesto smo pisali ovde http://www.e-ciginfo.net/index.php?topic=1787.615 pa me zanima jesam li to ja izuzetak ili moje mesto ili sta je vec u pitanju...
    Znaci nisu potrebni precizni brojevi i ne mislim iskljucivo na ljude koje licno poznajete vec generalno ljudi koje vidjate na ulici,na poslu,u kaficima itd.Takodje mislim da ne bi trebalo racunati najblizu porodicu posto su to posebni slucajevi gde smo licno umesani.

Evo ja svecano mogu da izjavim da u ovom trenutku u Backoj Palanci licno poznajem tacno 0 korisnika ecig ali sam zato na ulici video...takodje tacno 0 korisnika  ;D .
    Mada moram biti iskren pa priznati da sam nacuo neke neproverene glasine da negde u blizini postoji jos jedan ;D .

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 10281
    • -Receive: 9798
    • Ugled: +21550/-0
    Odg: Koliko parioca u svom gradu poznajete/vidjate?
    « Odgovor #1 poslato: Februar 07, 2019, 22:45:19 »
  • Publish
  • Ja ih poznajem prilicno. Ali se druzim samo sa 3-4, od toga je jedan moja zena ;D  Jos jedan je ovde prisutan, a ostali uglavnom nisu aktivni na forumima ove tematike i za sve sto ih zanima uglavnom smaraju mene. Takodje, ostalih preko 50 koje poznajem iz mog grada nisu aktivni na forumima, vec su ugavnom zamenili cigare parom i, cutu i pusu ;D  Inace nisam pristalica tih okupljanja istomisljenika, valjda zato sto retko sretnem istomisljenike :017:  Smaraju me beskrajne price o jednoj te istoj temi, a to je obicno tako kad se okupi vise ljudi sa istim interesovanjima.

Na mreži ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 7947
    • -Receive: 10565
    • Ugled: +13000/-0
    « Odgovor #2 poslato: Februar 07, 2019, 23:39:23 »
  • Publish
  • Jako retko naletim ne nekog da pari pa se iznenadim , svaki put kao prvi  :098:
    Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže Bolle

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 9125
    • -Receive: 3175
    • Ugled: +3688/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #3 poslato: Februar 08, 2019, 09:19:03 »
  • Publish
  • Hmmm... Odabrao sam, manje od 10... Ali... Koliko je sve to subjektivno/objektivno... Elem, pos'o-kuća, kuća-pos'o, gde da i vidim nekoga, a i kad vidim nešto, bolje da i ne vidim...  ;D

Van mreže bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #4 poslato: Februar 08, 2019, 14:14:01 »
  • Publish
  • Ma da,nista precizno nije ni potrebno.Taj subjektivni utisak se trazi.Jednostavno me zanimalo jel ima ljudi  ;D
    Jer ono sto ja vidim oko mene se ne uklapa u neke price koje sam cuo.Ovamo korisnika sve vise i vise (ne toliko koliko u svetu ali ipak vise) a ja da nisam poceo kad sam poceo sad za ecig ne bih znao ni da postoji jer je ne bih nigde oko sebe ni video.Prodavnice se zatvaraju,ljudi se vratili na cigare,nema nigde nista da se kupi u lokalu...Ok,mozda smo ipak napredna nacija pa se sve obavlja preko neta,ono tipa svaka tetka,baba sa 3 razreda...narucuju online pa muckaju u pauzi izmedju zimnica  ;D

Dobro,ne kazem da ne verujem ali mi to dodje nekako kao ona plata od 500e sa tv dnevnika...Verovatno da jeste to neki kao prosek ali nemam ja,nema komsija,nema niko u familiji...pa ko ima onda? ;D

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #5 poslato: Februar 08, 2019, 15:03:04 »
  • Publish
  • Pa realna situacija je takva. Jednostavno nas nema. Morgani se cini da nas ima vise jer se druzi sa kolegama, posecuje mesta gde se okupljaju...

Van mreže milanez

• Sr. Member
    • Thank You
    • -Given: 176
    • -Receive: 70
    • Ugled: +70/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #6 poslato: Februar 08, 2019, 15:07:38 »
  • Publish
  • dobra i zanimljiva tema

Van mreže kinkel

• Sr. Member
    • Thank You
    • -Given: 690
    • -Receive: 791
    • Ugled: +791/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #7 poslato: Februar 08, 2019, 15:46:58 »
  • Publish
  • Ja poznajem 10-15 ljudi.. osim kuma, sve sam upoznao zahvaljujuci ovom hobiju, znate ono pocinjete pa pitate sve i svasta. Mislim da je to jako malo, recimo .. u mojoj zgradi samo ja parim (na 25 stanova) .. na mom poslu (200 zaposlenih) samo ja parim .. itd. Znaci broj konzumenata u Srbiji .. zanemarljiv.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #8 poslato: Februar 08, 2019, 16:38:07 »
  • Publish
  • Sto se tice napaljenih klinaca sto duvaju vejpove, njih ne racunam, mada ni njih ne srecem narocito cesto. Medju njima je to trenutni trend sa ciljem skretanja paznje na sebe. Ne razumem toliku glad za paznjom i po svaku cenu, ali mi je drago da je to trenutno i nikako ne zelim da se stavljam u isti kos sa njima. To je rezultat samo i iskljucivo toga sto je neka medju klincima popularna faca pocela da duva oblake, a ostali se primili. Leming sindrom. Takodje nacin da se liveruje sav taj lom plucasa koji se nagomilao, a koji se nije primio medju pusacima.

Van mreže bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #9 poslato: Februar 08, 2019, 21:55:06 »
  • Publish
  • Evo taj Kinkelov primer - od tih 200 zaposlenih bar 50 pusi (a verovatno i vise - mislim da je ~40% pusaca u Srbiji) a pari samo on.U 25 stanova ima verovatno jos 50 do 100  ljudi i opet isti slucaj.To je vec 250-300 ljudi sa kojima se sreces svakodnevno + dodaj jos one u prolazu na ulici,kaficima itd. i ako bas nikog ne vidis onda je situacija jasna.Naravno da zavisi mnogo i u kakvim krugovima se neko krece i kakvo mu je drustvo ali ovo mi izgleda kao prilicno reprezantativan uzorak.
    I upravo o tome pricam.Ako sam ja 2013 znao jednog a video mozda jos dvojicu a 2019 vise nikog niti znam niti vidjam onda tu nesto ne stima.Samo sam hteo da znam jel sam to ja postao asocijalan,ne krecem se u pravom drustvu i ne gledam na pravu stranu  ili je nesto drugo u pitanju.

Van mreže Điva

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 989
    • -Receive: 1166
    • Ugled: +1459/-0
    « Odgovor #10 poslato: Februar 09, 2019, 03:28:48 »
  • Publish
  • Sačekaj Bobpp. :)
    U Budimpešti je otprilike pre godinu dana počelo da svi pare na ulici.

Sony Xperia ZR

Van mreže bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #11 poslato: Februar 09, 2019, 04:07:45 »
  • Publish
  • Pa dobro ali secam se da je u Madjarskoj bio u najavi jedan od najrigoroznijih zakona u vezi parenja.Ne znam kako je to islo u praksi i kako je sada ali bilo je reci i o zabrani aroma,prodaja iskljucivo u specijalizovanim trgovinama duvanskim proizvodima,zabrana online prodaje,ogranicenje mesta gde se moze pariti i jos svasta nesto.

U takvoj klimi je verovatno bilo teze i propagirati parenje i manje je neko bio raspolozen za rizik da ulozi lovu u shop/uvoz itd.Ovde je to sve mnogo opustenije (bar u ovom trenutku) a opet mrka kapa.

Van mreže BobanNB

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • -Given: 1
    • -Receive: 39
    • Ugled: +39/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #12 poslato: Februar 09, 2019, 17:22:45 »
  • Publish
  • Како најављују мрка капа ће нама бити.

Послато са IQ1019N уз помоћ палца