Autor Tema: Eleaf iStick Pico X  (Pročitano 3334 puta)

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
  • Thank You
  • -Given: 349
  • -Receive: 247
  • Ugled: +247/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Eleaf iStick Pico X
« Odgovor #30 poslato: Maj 17, 2019, 10:45:58 »
  • Publish
  • Ja mogu da potvrdim da kao i Nedeljku mod za sada super radi, nista mu ne fali, 32 dana ga ne ispustam iz ruke and counting :pimp:

Van mreže Nedeljko

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 461
    • -Receive: 1772
    • Ugled: +1772/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #31 poslato: Maj 22, 2019, 12:07:21 »
  • Publish
  • Stigao i crni. Ko se eventualno predomišlja neka pazari slobodno, uradili su odličan posao, pravi naslednik originalnog Pico-a. Mislim da će izbacivati i 25mm i 21700 verzije, takve bar priče kruže.

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #32 poslato: Jun 06, 2019, 14:48:03 »
  • Publish
  • Eto da javim da sam primetio da je ovaj fini gumenasti sloj poceo da se skida u predelu displaya i predelu ispod atija, nije padao niti ga drzim sa kljucevima itd, ne znam sto bas na tim lokacijama, veoma je malo i neprimetno za sada jer je ispod takodje crna boja, nadam se samo da nece nastaviti da se ljusti. Inace oziljci primeceni posle 50dana od kupovine, kapiram da su tu vec neko vreme samo nisam primetio.

Van mreže Nedeljko

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #33 poslato: Jun 07, 2019, 12:01:26 »
  • Publish
  • @Stiletto uslikaj izbliza na dnevnom svetlu i okači, bolje je kad se tačno vidi kakva je istrošenost. Moj zeleni se skroz ok drži, najviše me iznenadjuje donja strana i fire dugme (desetak hiljada stavljanja na sto i više od tog broja aktivacija fire dugmeta).

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #34 poslato: Jun 07, 2019, 16:16:06 »
  • Publish
  • Pa kazem nije nista strasno, ali ipak se ljusti a ponavljam udaraca, padova, drzanja u dzepu sa bilo cime nije bilo. Ja bas pazim svoje stvari "bolesno". Inace slazem se da FIRE dugme koje je stisnuto milion puta je netaknuto, takodje dno, nema nikakvih promena na dnu a ja uredjaj drzim uvek uspravno jer jednostavno tako mi je lakse da ga dohvatim a i zbog oblika Pico X sto je nepravilan sa strana pa retardirano lezi itd...

EDIT:
    Ignorisi ogrebotine i ulubljenja po atomizeru, jednom prilikom nisam nikako mogao da ga odsrafim prvih dana kad sam pocinjao i koristio sam poveca kljesta preko fine krpice presavijene x4 (one za brisanje naocara) i opet je ogrebalo, ALI MOD tada nije ogreban, i ta ogrebotina na atomizeru iako sada na slici stoji tacno na tom mestu, tada nije stajala jer je to tockic za airflow koji sam ja tada drzao potpuno zatvoren i ogrebotina se nalazila ispred pravo iznad displaya od moda.

Klik na slike da ih uvecas.

-

Van mreže BobanNB

• Full Member
    • Thank You
    • -Given: 9
    • -Receive: 106
    • Ugled: +106/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #35 poslato: Jun 08, 2019, 02:59:24 »
  • Publish
  • Нешто гледам и те лимчиће на усб порту, као да су и они криви.

Послато са Lenovo K53a48 помоћу Тапатока

Van mreže Nedeljko

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #36 poslato: Jun 08, 2019, 10:37:58 »
  • Publish
  • Jeste, definitivno je farban. Moj crni primerak sam samo isprobao kada je stigao, pa kad bude u upotrebi okačiću situaciju. Moguće je sve, vlasnici prvobitnog Pico-a iz prvih serija kažu da je dosta boljeg kvaliteta od kasnijih primeraka. Kinezi love svaku priliku...
    Ovaj moj zeleni primerak nije farban, za par dana biće mu 4 meseca konstantne upotrebe. U kasnijim serijama i tu može da bude drugačija priča.

Ispravka: Bolje se drži ali isto je i kod zelenog.

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #37 poslato: Jun 09, 2019, 00:55:20 »
  • Publish
  • Ma nista strasno stvarno, cisto sam spomenuo jer se na pocetku teme pricalo o tome kako ce i da li ce krenuti da se ljusti. Ako ostane ovako i ne krene da se ljusti ko.. sve super.
    Sto se tice krivih metalcica il kako god da ih nazovem za usb port, to se vidi samo super zoomirano, sve radi kako treba, nek ostane kakav je sad i ja sam zadovoljan.

Van mreže Nedeljko

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #38 poslato: Jun 09, 2019, 10:41:19 »
  • Publish
  • Na prethodnom modelu su se videle promene na fire dugmetu već nakon desetak dana a nakon tri meseca konstantne upotrebe je bio nalik na nešto iz kante izvadjeno :) Ako ovaj krene da se masovnije "peruta" javljam situaciju. Nije isključeno da se može nekim rastvaračem ili finom šmirglom skinuti taj sloj pa da ostane osnovna plastika. O tom potom, za sada super zadovoljan.

p.s. I na poklopcu baterije su bolji posao uradili, on bi se ranije baš brzo ožuljao.

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #39 poslato: Jun 09, 2019, 19:26:23 »
  • Publish
  • I to sto kazes, ako jednog dana dodje do toga uvek moze da se skine sloj pa da vidimo kakva lepotica je ispod  :lol:

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #40 poslato: Jul 06, 2019, 05:18:22 »
  • Publish
  • Mod nastavlja lagano da se ljusti na zapocetim mestima, nazalost danas je prvi put ozbiljno ubagovao slicno kao Nedeljku i ne nije mu curela tecnost niti slicno, vadjenje baterije ga je "odbagovalo" vidim da ce mi trebati uskoro novi mod, mada cu naravno ovaj reklamirati kad dodje vreme kolko znam 2god je garancija.

Van mreže Nedeljko

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #41 poslato: Jul 06, 2019, 11:20:33 »
  • Publish
  • Ja pazario još jedan, ovaj put iz domaće prodavnice sa garancijom. Skroz mi odgovara veličina moda i sve ostalo a i otplate se već za mesec dana korišćenja, ali gnjavaža je kad se ispostavi da se ne možeš pouzdati u nešto što koristiš svakodnevno.