Autor Tema: Capella flavour  (Pročitano 19909 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11202
  • -Receive: 10700
  • Ugled: +22452/-0
Capella flavour
« poslato: Mart 12, 2013, 19:40:57 »
  • Publish
  • Moje iskustvo sa ovim aromama je katastrofalno, i na osnovu probane samo jedne arome iskreno ih preporucujem za izbegavanje. Ovih aroma ima po raznim shop-ovima, ali se slabo pise o njima, pa pretpostavljam da i oni koji ih kupe nezadovoljni zavrljace u kantu i zaborave na njih ;D Lepo je podeliti pozitivna iskustva sa drugima, ali je jako korektno i korisno podeliti i negativna kako se jos neko ne bi opekao.

U ovom slucaju se ne radi o individualnom ukusu, vec o necemu sto je potpuno neupotrebljivo. Moje razocaranje je bilo jos vece jer sam zeljno ocekivao aromu smokve a dobio sam aromu nicega. Otvorio sam lepo zapakovanu bocicu sa celofanom oko cepa koji sluzi kao zastita, pomirisao, i osetio samo miris alkohola. Pomislio sam da to mozda tako treba i krenuo u proceduru mixanja. Posto nigde nisam uspeob da nadjem neke konkretne preporuke za ovu aromu a za ostale se preporuceni procenat krece izmedju 10 i 20%, krenuo sam sa 10. Promuckao dobro i nakapao u drip - nista. Prokuvao u vreloj vodi bocicu -nista. Dodao jos 5%, pa jos 5, muckao kao lud, potpapao u vrucu vodu -  nista pa nista. Osim arome ciste baze u pocetku se oseca malo aroma alkohola koja se tretiranjem toplom vodom izgubi, i na kraju u svakom slucaju ostane nista osim baze. Probao sam i da aromu kapnem na prst i protrljam, takodje kada se izgubi miris alkohola ostane nista. Ovde ne pomaze ni odlezavanje ni muckanje ni bajanje, jer arome jednostavno nema. A mozda je ovo aroma baze? ;D

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5
    • -Receive: 31
    • Ugled: +1267/-0
    Odg: Capella flavour
    « Odgovor #1 poslato: Mart 12, 2013, 19:52:21 »
  • Publish
  • Baš razočaravajuće.
    Ali važno je da je tuba za Kaju stigla.
    « Poslednja izmena: Mart 12, 2013, 22:04:42 Para »

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #2 poslato: Mart 12, 2013, 19:57:41 »
  • Publish
  • Stigla tuba za kaju a stigla i dinja i grozdje od drugih proizvodjaca koji su sasvim ok, ali o njima cu u odgovarajucoj temi kad budem imao kompletniju sliku ;D

Van mreže Katyyy

• eCiginfo prijatelj
    • Sr. Member
    • Thank You
    • -Given: 172
    • -Receive: 21
    • Ugled: +1074/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #3 poslato: Februar 03, 2015, 01:01:16 »
  • Publish
  • I ja sam isto razocarenje dozivela sa smokvom od Capelle, arome, nigde, neka blaga slatkost, ali smokva, nije ni blizu, ja doduse nisam osecala alkohol, ali ukus baze je priblizno onom sto je u aromi smokve!

Ipak neke od Capellinih aroma su ok, nista spektakularno, ali su ok! Generalno ne volim slabo koncentrovane arome koje se doziraju u suludim dvocifrenim procentima, pa me pre svega ta cinjenica odvraca od aroma ovog proizvodjaca..

Napisacu koju rec vise pojedinacno o nekim od Capellinih aroma nekom prilikom  :flowers:

Van mreže Joe

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 8998
    • -Receive: 3082
    • Ugled: +7326/-0
    • Pol: Muškarac
    • Nema nazad. Samo naprijed u sva 4 smijera.
    « Odgovor #4 poslato: Mart 24, 2015, 14:48:17 »
  • Publish
  • Šta da vam kažem. Vi ste stručnjaci, a ja evo dripujem njihovu Peaches and Cream Flavor

Opet možda zbog dugotrajnog korištenja isključivo duvanskih tečnosti ali meni je ovo simpatično i zahvalan sam Ibri jer mi je poslao da probam.

:bow:

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #5 poslato: Mart 24, 2015, 15:01:36 »
  • Publish
  • Ja sam capella arome probao pre dve godine. Mozda su od tad naucili da ih prave, ali moje poverenje su prokockali, tako da od mene vise ni dinar nece videti.

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 19
    • Ugled: +6311/-1
    « Odgovor #6 poslato: Mart 24, 2015, 15:26:52 »
  • Publish
  • Kad se samo setim one dinje sto si mi pslao aromu....i da i ne...ma neeee :th_coffeetime:

Van mreže Katyyy

• eCiginfo prijatelj
    • Sr. Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #7 poslato: Mart 24, 2015, 15:53:34 »
  • Publish
  • Ni jedna me capellina aroma do sad nije odusevila, bilo je ok medju onima koje sam probala ali bas nista spektakularno, a s druge strane bilo je i promasaja, jedino da uzmem u obzir da nisu sve koje sam probala bile u originalnim bocicama, ali opet i one u originalnim i po doziranju i po ukusu nisu napravile nikakvu posebnu razliku...  :th_coffeetime:

Van mreže opushteno

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 191
    • -Receive: 204
    • Ugled: +490/-3
    « Odgovor #8 poslato: Mart 24, 2015, 16:59:14 »
  • Publish
  • Kety

Koje su arome najbolje sto si do sad probala?

Van mreže Katyyy

• eCiginfo prijatelj
    • Sr. Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #9 poslato: Mart 24, 2015, 17:32:18 »
  • Publish
  • Od Capelle ili uopste? Mada plasim se da ti nemogu dati konkretan odgovor ni na jedno od ova dva pitanja  ;D

Van mreže opushteno

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #10 poslato: Mart 24, 2015, 20:03:10 »
  • Publish
  • Uopsteno koje su ti legle? mozes pomenut proizvodjace, i ako ti nije muka, mozes redom duvanske od toga i toga, vocne... Interesuje me na koliko si nikotina? odgovara li ti jaci TH, jer i tu imam neka pitanja  :yikes: ;D

Van mreže Katyyy

• eCiginfo prijatelj
    • Sr. Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #11 poslato: Mart 24, 2015, 20:54:56 »
  • Publish
  • Svasta sam probala i svuda sam skoro bar po nesto pronasla ali ja se uglavnom orijentisem na arome za mixeve radije nego arome koje cu pariti solo, a tu ima razlike...  Od aroma koje najradije parim solo to su VZ arome ali njih s druge strane retko koristim za mixeve, pored njih tu su meiwei (sto je varijanta VZ aroma) i npr Hellas-ov Esplendido, i mozda jos poneka ... Kada je rec o aromama za mixeve tu mi se veliki br IW i TPA aroma pokazao kao najbolje i nezamenljive, npr iste arome proizvodjaca Capella ili Flawor west nisu mogle dostojno da zamene pomenute, inace i Hellas ima dobre vockice i ja ih npr stavljam ispred Capellinih ili Flavor west aroma, AtmosLab mi je npr veliko razocarenje, tu bas nista nisam pronasla za sebe ni duvansko ni ne duvansko, od manje zvucnih imena kada je rec o proizvodjacima aroma, nisam se proslavila, ne pamtim da sam medju njima pronasla nesto sto bi bilo vredno pomenutii! Avoria arome su npr koncentrovane, ali nista spektakularno nisam pronasla medju tim aromama, bilo je par ok ali nista sto bi me zadrzalo na njihovom asortimanu, Mom & pop arome slicno, par nekih ok aroma ali nista spektakularno i nista sto vec nisam bar slicno prbala ili sto ne mogu sama da napravim u vidu mixa  ;D  Kazem bilo je tu jos dosta manje zvucnih imena ali se nista nije izdvojilo kao vredno pomena...

Trenutno sam na 6mg nikotina, vec duze vreme, ne odgovara mi jaci TH!  :00000003:

EDIT: Da dodam samo da medju FA aromama nisam za sad nasla ni jednu duvansku a da mi odgovara, ali nisam ih sve probala, a FA vocke sam probala samo kao gotove tecnosti, sto ce biti ispravljeno skorijim kontigentom FA aroma koje imam nameru da isprobam, tako da za FA nemogu jos nista da komentarisem, bile su mi najmanje dostupne pa sam slabo imala priliku da vise njih probam!  :00000003:

« Poslednja izmena: Mart 24, 2015, 21:07:07 Katyyy »

Van mreže opushteno

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #12 poslato: Mart 24, 2015, 21:59:47 »
  • Publish
  • Oprastaj, nisam mislio da te propitujem sto si sve probala, samo me interesovalo, koji su ti favoriti onako generalno po par nekih aroma od svega. Znaci Helas vockice su jedne od boljih sto si probala? sve ili imas i tu neke favorite? U zadnje vrijeme naginjem u te neke vocne ili mix vocne varijante, slatke. Volio bih uzet neshto provjereno sto se tice pomenutih. Kakve su VZ vocke? A parim jednu bazu 70/30 6mg,bas je dobra, ali mi fali malo TH, u dilemi sam dal da uzmem 50/50, 60/40 ili da se vratim na 9mg, fali mi TH. Sto neko pomenu, pogotovo poslije rucka, tu mi treba jak TH.
    « Poslednja izmena: Mart 24, 2015, 22:04:58 opushteno »

Van mreže Katyyy

• eCiginfo prijatelj
    • Sr. Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #13 poslato: Mart 24, 2015, 22:27:31 »
  • Publish
  • Moram tako da ti odgovorim jer prosto nema jednostavnog odgovora na to pitanje!

Najbolje bih ti odgovorila npr ciji kokos je najbolji, ili ja bih npr kokos al da ne bude presladak, vise kremas i mlecan.. bla bla bla, e tako mogu da ti odgovorim za konkretnu aromu koja je najbolja!

Nisu Hellas vockice najbolje ali medju hellas vockicam ima jako dobrih.. npr  nije losa kupina, jabuka, kiwi odlican, i sl... ali jagoda npr nije mi lepa

IW malina, mango, a visnja npr ne valja

FW crna tresnja fina aroma

TPA Breskva je ok

VZ vocke su prenaglasene, preintezvne, nisu vestacke ali su prejake za solo varijantu a i prejake za mixeve gutaju druge arome...

Od kremova mislim da su TPA najbolje, sta god sam probala dopalo mi se i koristim!

TH neces dobiti povecanjem VG u odnosu, samo povecanjem PG ali ako si na 70% PG to je vec dosta, ako ti fali malo TH napravi neke tecnosti na 9mg da imas za taj period kad zafali 9mg a ujutru npr pari 6mg... Inace sta koristis od opreme, pre oprema moze da pomogne i koriguje TH nego nikotin, ja sam uvek za tu varijantu!

Van mreže opushteno

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #14 poslato: Mart 24, 2015, 22:56:06 »
  • Publish
  • 70 je vg, pa se kanim da ga malo spustim, nismo se razumjeli.  Aspire nautilijus mini sad , na kajfuna mi je 9mg bilo prejako za iste ove tecnosti sto sad parim, zato sam i uzeo ovaj put od 6mg. Kaja daje jak TH, sigurno jaci od ovoga clira, mozda mi treba neki tajfun, olujn, sunujn,  tako neshto...  Mada vise bih volio da dodam malo PG nego da idem na 9mg. Moram probat da bih znao.