Autor Tema: Kako povlaciti e cigaretu ?  (Pročitano 20247 puta)

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 9190
  • -Receive: 11502
  • Ugled: +13937/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Kako povlaciti e cigaretu ?
« Odgovor #45 poslato: Maj 04, 2019, 07:43:22 »
  • Publish
  • Pri testiranju DTL obavezno koristi tecnosti sa duplo manje nikotina da se ne predoziras  :00000003:
    Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže Điva

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1815
    • -Receive: 1634
    • Ugled: +1927/-0
    « Odgovor #46 poslato: Maj 04, 2019, 08:03:57 »
  • Publish
  • Ne mora baš skroz duplo manje, već sam napisao negde da za jedno 30% smanji nikotin ako pariš na ~15 W ☞ rDL

Dok testiraš, smanji sve, nemoj brate da se predoziraš ;)  :)

Ps[question]
    Da li si već probao usnik od Protank na Ego One atomizeru?
    Sony Xperia ZR

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
    • Thank You
    • -Given: 349
    • -Receive: 247
    • Ugled: +247/-0
    « Odgovor #47 poslato: Maj 04, 2019, 18:46:08 »
  • Publish
  • Jesam probao, pa vise mi se svidja usnik od pro tank, uzi je i bolje stane usta.

Inace ne zelim da vucem DTL, ne vidim prednosti tj ne osecam ali vidim da trosim dosta vise tecnosti i ukus je manje primetan, ne vidim razlog zasto bih to radio. Mislim to pricam ovako subjektivno.
    Nastavio sam da vucem svoj restiktiv DTL ako to uopste moze tako da se nazove, samo eto dosta krace vucem jer lako prolazi.Nisam jos imao potrebu da procistim sistem, za sada radi, jedino nisam siguran na kolko W da drzim, trenutno mi je na 13W i to mi je ok, ne znam samo da li je to dovoljno jako za grejac od 0.5oma jer vidim da je voltaza samo 2.62v (13w) dok kada pusim na 1om grejacu  bude oko 3.70v (11w), na pro tanku oko 3.2v (5w)
    Mislim pitam posto Djiva je i tad i sad spomenuo oko 15w a meni je to dosta jako. Ako moze na 13w ja bih tako.

Da razredio sam tecnost solidno kako se nebih predozirao, znam da mi je Djiva rekao jos ranije da ce biti potrebno za ~30% manje nikotina. OK sam ne osecam da se doziram jako.

Van mreže Điva

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1815
    • -Receive: 1634
    • Ugled: +1927/-0
    « Odgovor #48 poslato: Maj 04, 2019, 18:55:09 »
  • Publish
  • Pa brate, kreni sa 12 i stani gde ti se najviše sviđa temperatura, ukus, itd pare. Nema tu puno filozofije, zaboravi na voltažu (napon), merimo u Watt
    I jeste, rDL, nemoj da se stidiš

Sony Xperia ZR

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
    • Thank You
    • -Given: 349
    • -Receive: 247
    • Ugled: +247/-0
    « Odgovor #49 poslato: Maj 04, 2019, 19:10:08 »
  • Publish
  •  :dance: 13w mi odgovara, skinuo sam sve korisne delove sa onog jednokratnog grejaca, nema nazad na njega, od sada motam grejace i sam menjam vatu