Autor Tema: Philip Morris - Iqos Mesh  (Pročitano 602 puta)

Van mreže bobpp

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 4912
  • -Receive: 7099
  • Ugled: +7925/-0
  • Pol: Muškarac
  • elektronske cigarete
Philip Morris - Iqos Mesh
« poslato: Oktobar 19, 2018, 23:00:41 »
Za razliku od "originalnog" IQOS-a,ovo je pravi vape proizvod,u smislu da koristi eliquid.

U sustini je klasicni pod sistem a ono sto je zanimljivo je da koristi TC,da je prilicno kvalitetne izrade i da ce verovatno podova biti na svakom cosku (za razliku od ovih dosadasnjih modela koje uglavnom treba cekati iz Kine).

Vise ovde: https://www.vapingpost.com/2018/09/17/philip-morris-iqos-mesh-review/

odnosno ovde: https://uk.iqos.com/   (preusmerava na nasu adresu gde jos nije dostupan pa treba koristiti neki proxy da bi se videla UK stranica)

Na mreži ivanneko

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 8421
  • -Receive: 10954
  • Ugled: +13389/-0
Odg: Philip Morris - Iqos Mesh
« Odgovor #1 poslato: April 19, 2019, 22:23:40 »
Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 10676
  • -Receive: 10217
  • Ugled: +21969/-0
« Odgovor #2 poslato: April 20, 2019, 10:23:23 »
Ne znam kako ide distribucija ovog poda na zapadu, ali verujem da se ne trude narocito. Kod nas se i ne pominje. Ali kad bi se malo potrudili, makar pola koliko oko originalnog iqos-a, verujem da bi za kratko vreme po broju prodatih primeraka nadmasili sve elektronske cigarete ikad proizvedene. Ne verujem da ce se to desiti, jer bi to bilo priznanje da je klasicna elektronska cigareta sa tecnoscu bolji proizvod, sto bi bila dobra odskocna daska ostalim proizvodjacima i potencijalno umanjilo prodaju duvanskih proizvoda.

Po nekoj logici, noviji proizvod je uvek bolji, i proizvodjaci ga hvale na sva usta velicajuci njegova unapredjenja u odnosu na prethodni. Ovako mlakim nastupom sa Iqos mesh, salju jasnu poruku: Eto vam elektronska cigareta ako bas hocete. Mi mozemo da je napravimo bolje od ostalih, ali to nije to i zato se ne cimamo mnogo oko nje. Ipak nista bez duvana.

Van mreže bobpp

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 4912
  • -Receive: 7099
  • Ugled: +7925/-0
  • elektronske cigarete
« Odgovor #3 poslato: April 20, 2019, 14:04:46 »
Bez obzira sta ja licno mislio o "smoking vs vaping",sa ekonomske strane ne mogu da ih krivim sto i dalje pokusavaju da proguraju duvan u bilo kom obliku.To je dobro uhodan sistem sa puno segmenata,pocevsi od gomile kooperanata koji duvan uzgajaju preko fabrika i proizvodnih linija pa sve do onih namenskih stalaka i vitrina u prodavnicama. Ne moze sad odjednom  "puj pike ne vazi",sve to baciti na otpad pa krenuti od nule sa novim proizvodom.

Ali verujem da veoma pazljivo posmatraju trziste i da ce,ukoliko do nekih promena dodje,biti spremni da ulete.

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 10676
  • -Receive: 10217
  • Ugled: +21969/-0
« Odgovor #4 poslato: April 20, 2019, 14:28:10 »
Bez obzira sta ja licno mislio o "smoking vs vaping",sa ekonomske strane ne mogu da ih krivim sto i dalje pokusavaju da proguraju duvan u bilo kom obliku.To je dobro uhodan sistem sa puno segmenata,pocevsi od gomile kooperanata koji duvan uzgajaju preko fabrika i proizvodnih linija pa sve do onih namenskih stalaka i vitrina u prodavnicama.

Da, definitivno bi mnogi ostali bez posla. Zaboravio si lekare, farmaceute, grobare, popove... ;D

Na mreži badja007

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 2201
  • -Receive: 1296
  • Ugled: +1301/-0
  • posle 30god pusenja konacno nasao dostojnu zamenu.
« Odgovor #5 poslato: April 20, 2019, 14:35:16 »
Odlicno zapazanje momci..

Ne svidja mi se sto ovo cujem, i ponekad dodje mi da pobegnem u sumu daleko od svih..

Znaci pusta mi zelja ostaje.,ali zato danas biznis moze da bude gotovo svakojaka glupost od manipulacija sa dizajnom i sve sto im pada napamet..

Zivimo u vreme surovog kapitalizma od strane (korporacija), a trebalo bi da ih posmatramo kao drustveno dobro,
dobro koje ne moze biti posedovano, iskorisceno i ne moze mu se odrediti cena.

Ostaje mi nada i raduje me cinjenica da je ta promena sve slabija sposobnost trzista da sama formira cene i ovakvih gluposti.

Trzista su formirana na principu oskudice neke robe, a danas vidimo da na njemu vlada izobilje informacija.

I gotovo uvek odbrambeni mehanizam sistema od takve situacije je formiranje monopola velikih tehnoloskih kompanija, i to u meri koja nije vidjena u poslednjih 200 godina.,ali ti monopoli ne mogu dugo vremena ovako jos da traju"
j.. .  ih cigare i duvan..

imao bih svasta da kazem,

Nikad me nije izdala cev
i zato od mene nece dobiti nista..