Autor Tema: Neobicni dozivljaji  (Pročitano 1599 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11167
  • -Receive: 10683
  • Ugled: +22435/-0
Neobicni dozivljaji
« poslato: Maj 17, 2018, 15:23:48 »
Zapocecu temu sa dva neobicna dozivljaja sa e cigaretama. Pozivam i ostale da se pridruze sa svojim neobicnim dogodovstunama.

Jednog lepog dana,odemo nas trojica da kuvamo pasulj u prirodi (jedan od ucesnika prisutan na forumu ;D) Lepo vreme, duboka suma, dobro raspolozenje... Izgledalo je kao da nam nista ne fali. Sve dok nije doslo vreme da se skuva kafa i pripali vatra. Tri nepusaca, sa ful opremom osim sredstva za paljenje vatre, a najbliza prodavnica na 10-15km prilicno losim putem. A taman zaseli, otvorili pivo... Pade meni na pamet grejac sa atomizera i dry burn, ali nemam rezervnu vatu. Kontam: aj da probam, pa cu da vratim staru vatu, ako ne moze pocepacu parce pamuka od majice, gaca... Ako bas budem morao da idem do prodavnice sve mi jedno isao po sibicu ili vatu. A i ovako zanimljivije, a i o cemu bih ja sad pisao? I nema tu sta mnogo sa se pise. Izvadim pazljivo vatu iz kaje, zazarim grejac, prinesem papiric i za cas uz malo duvanja bukne lep plamicak. Njime pripalim plinski reso, i posle sve opusteno. Odradim dry burn do kraja, operem grejac, malo prosusim varu i prstima je razbarusim, vratim nazad... I radi Kaja ko zmaj ;D Tu istu vatu sam koristio narednih jos nekoliko dana.

Za razliku od prve situacije koju bih svakome preporucio ako se nadje u slicnoj neprilici, ovo drugo je ipak samo za prave muskarcine :D  Kaki vas D2L, 100 vati, 200 vati. To je za seka perse. Pravi miskarci duvaju 50mg/ml ;D Podjem jednog dana kod kolege prisutnog i u prvoj situaciji, i ponesem 100ml baze da se ogrebem za neku aromu sto moja draga voli, pa da napravim na licu mesta. I tu se ogrebem i za neki driper, pa resim odmah da ga isprobam sa novonapravljenom tecnoscu koja se i meni po malo svidja. Kapnem nekoliko kapi, povucem... Jbt kad mi oci ne iskocise! Kao da zmaj davao vestacko disanje. Reko': ovo nesto nije u redu. A onaj nije naucio da se uci na tudjim greskama, pa hoce i on da proba. Crvene i suzne oci, zarumeneo se ko paradajz, ispusta dusu... Zakljucimo mi da tu nesto nije u redu i obustavimo dalje testiranje ;D Kad sam dosao kuci sve mi je bilo jasno. Trudim se da uvek vodim racuna o komponentama, sve je uvek lepo obelezeno i ima svoje mesto, i niko od ukucana to ne dira. Medjutim, desila se nepredvidjena situacija. Mala unuka bila u gostima, i smugnula u proatoriju gde pravim tecnosti i smotala bocicu sa bazom. Snajka je stigla, otela flasu i spustila na pogresno mesto. Ja u zurbi nisam citao sta pise, i umesti VG-a sipao stotku, i jos dodao 6ml ;D Ukupna koncentracija 46mg/ml :-[ Ovom prilikom bih skrenuo paznju da dodatna kolicina opreza pri pravljenju tecnosti nikad nije na odmet, narocito ako radimo sa tako visokim koncentracijama nikotina. Nista strasno se nije desilo, oseti se jacina pa se sve svelo na par povlacenja, flasa bila dobro zatvorena pa malecka nije dosla u dodir sa nikotinom... Ali bilo je prostora da svasta krene naopako.

Na mreži Pukan

• Drug član
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 5458
  • -Receive: 2207
  • Ugled: +2854/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Neobicni dozivljaji
« Odgovor #1 poslato: Maj 17, 2018, 15:54:32 »
Identicna situacija se i meni desila prilikom raspaljivanja roštilja sa kolegom. Nisam bio u šumi ali je bila uveliko prošla ponoć. Identično rešen problem. Izvlači vatu i dryburn, polako zapalio maramicu, pa papir, drvce pa na kraju i ugalj.

Sent from my ONE A2001 using Tapatalk

Van mreže kinkel

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 1020
  • -Receive: 1004
  • Ugled: +1004/-0
  • elektronske cigarete
« Odgovor #2 poslato: Maj 17, 2018, 16:57:00 »
Super tema .. nažalost nemam sličnih dogodovština, al eto naučih kako bez šibice vatru zapaliti :)

Na mreži Pukan

• Drug član
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 5458
  • Ugled: +2854/-0
« Odgovor #3 poslato: Maj 17, 2018, 17:09:43 »
Znam i jednog kolegu koji je u toku noći, umesto kapi za nos nakapao s'camel

Sent from my ONE A2001 using Tapatalk

Van mreže kinkel

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 1020
  • -Receive: 1004
  • Ugled: +1004/-0
  • elektronske cigarete
« Odgovor #4 poslato: Maj 17, 2018, 18:28:23 »
A joj hahahaha, padoh sa stolice hahahaha

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #5 poslato: Maj 17, 2018, 18:56:24 »
A znao sam i lika koji je 20ml sipao u dimnjak od Kanger EVOD-a i ako mu je postupak punjenja prethodno objasnjen, pa odneo atomizer da reklamira jer mu curi :o

Van mreže Morgana

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 3067
  • -Receive: 7311
  • Ugled: +9189/-0
  • elektronske cigarete
« Odgovor #6 poslato: Maj 17, 2018, 21:20:55 »
Hihih... Super tema... A prica sa nikotinom mi poznata ...  ;D ... Ostalo malo nikotina u flajki i sto da zauzima toliko mesta velika polu-prazna flajka pa to lepo prespem u manju od 10ml doduse staklenu sa drugacijim poklopcem od ostalih da znam koja je dok ne napisem.. Al zaboravila da napisem... I tako to stajalo u fioci... I nekako se bas u toj fioci naslo jos par flasica sa tecnostima... Ono.. Donese ovaj za probu nesto donese onaj... I sve bez natpisa... I resi moj dragi da to proba pa lepo da turi nalepnice da se zna sta je sta i isto tako uzme driper... Pa zaredja... A jojjj .. Gledam ja njega... Oci mu zasuzile... Kaslje.. Nije mu dobro... Reku sta ti je... Jojjjj kaze.. Ne znam sta je ovo... Ukusa nema... Al zato ima nikotinaaaa ... Jojjjjj... Jel bilo u maloj staklenoj flasici ... Kaze jeste... E pa to ti je cist nikotin... Stotka...  :-[ ... Pa sta ce tu... E jbg. Malo sam sredjivala flajke... E ja se malo udavi ... Za malo  ;D ... Vise ne ostavljam ne obelezene flasice hihih ni na minut...

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #7 poslato: Maj 17, 2018, 21:32:26 »
Napravila si od njega muskarcinu. Za njega smo Drako i ja seka perse ;D

Van mreže vlaves2000

• Drug član
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 1362
  • Ugled: +3458/-0
« Odgovor #8 poslato: Maj 18, 2018, 07:46:49 »
Ma naj jaca fora je kad sam u gradu parim i pridje neko i pita izvini da nemas jednu cigaru isto tako i za upaljac ;D
A imam jednog poznanika prisao mu lik i pita ga imas li upaljac ovaj kaze imam a da nemas i jednu cigaru ovaj kaze nemam parim elektriku, pa sto nosis onda upaljac, kaze jbg brate ja sam konobar ;D

Van mreže Bolle

• Drug član
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 10119
  • -Receive: 3303
  • Ugled: +3816/-0
  • elektronske cigarete
« Odgovor #9 poslato: Maj 18, 2018, 12:22:39 »
Ovo bi više ta druga osoba trebala da piše, nego ja, ali dobro... Pošto mu je sigurno bio neobičan doživljaj... Cenjen član je u pitanju, u komšiluku banovan više puta, no dobro, manje-više nevažno...  ;D Vršili smo razmene po ko zna koji put... I u zadnjem momentu, kako to već mi i bivalo sa njim, razmenimo i neku aromu... Nema ga nekoliko dana da se javi da sumiramo utiske... Te evo ga posle nekoliko nedelja sa pitanjem – Ajoj čoveče, koja ti je ona tečnost što si mi poslao? I dobi odgovor od mene, kratak – Pa ja ti nisam tečnost ni poslao... Nastade muk i suze mi krenuše kad smo skontali da je čovek opušteno ispario 10ml čiste arome... A i on se izgleda dobro proveo pošto mi i on poslao koji smajli preko poruke...  ;D

Van mreže Milanez

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 413
  • -Receive: 193
  • Ugled: +193/-0
  • elektronske cigarete
« Odgovor #10 poslato: Maj 04, 2019, 19:34:52 »
opet mozda masin temu jer nema bog zna sta neobicno
koristio malo subtank sa jf limun aromom ,sat dva
i onda uzmem dvarw u kojem je bio tobacco symphony(iw)
jbt koji filing ,koja aroma
al to traje nekoliko puffova posle slabo
sigurno kapirate
Pirmin Curbrigen
Rock on neo rockers, rock on

Van mreže Điva

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 1759
  • -Receive: 1600
  • Ugled: +1893/-0
« Odgovor #11 poslato: Maj 04, 2019, 19:40:43 »
Ja sam ukopirao pivo, i Off topik :)
To je to?
Dobro :) Zezam se.
Znamo znamo :) Mnogo bolje kad je nešto dobro, a ne kad je loše

Sony Xperia ZR

Van mreže Milanez

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 413
  • -Receive: 193
  • Ugled: +193/-0
  • elektronske cigarete
« Odgovor #12 poslato: Maj 04, 2019, 19:46:46 »
hteo sam da kazem da je aroma dobra,savrsena samo dva puffa
posle je nema
fenomen ili ne
al klasican vejp problem
Pirmin Curbrigen
Rock on neo rockers, rock on

Van mreže Điva

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 1759
  • -Receive: 1600
  • Ugled: +1893/-0
« Odgovor #13 poslato: Maj 04, 2019, 19:50:19 »
Citat
nema parenja natprirodno

Sony Xperia ZR

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
  • Thank You
  • -Given: 349
  • -Receive: 247
  • Ugled: +247/-0
« Odgovor #14 poslato: Maj 05, 2019, 01:37:31 »
Ja iz iskustva gledanja discoverija ranije, ponesto svog gubljenja po sumama Kopaonika i Tare, u prirodu kada idem, nazalost to je retko, uvek nosim buzolu, zippo upaljac sa rezervnim kremenom sveze napunjen, telefon kao dodatni kompas, 1 analognu baterisjku lampu + naravno blic na telefonu, dosta tecnosti, noz ili cak francuski pendrek jedno vreme kao i obelezavanje kuda sam prosao ako je bas mnogo racvanja. Pricam na kontu prvog posta.

Sto se tice opasnih tecnosti, od kada se teca zamalo otrovao sa cistim etanolom jer je baba stavila u flasu od kisele vode i vratila gde stoje pica.... znam mozak... Od tada sve sto je potencijalno opasno kao asepsol, alkohol, uskoro nikotinski rastvor itd uvek obelezavam crnim markerom ispisem svuda npr "ASEPSOL" tako sa vise strana, odzgo itd..

Doduse svakome i uvek moze da se dese pomenute stvari iz prvog posta, ali ja gledam da ih izbegnem koliko god mogu sa "preparacijom"