Autor Tema: Vaporesso Armour Pro Kit  (Pročitano 2437 puta)

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 9239
  • -Receive: 11558
  • Ugled: +13993/-0
  • Pol: Muškarac
Vaporesso Armour Pro Kit
« poslato: Maj 15, 2018, 08:41:35 »
  • Publish

• Specifications of Vaporesso Armour Pro Kit with Cascade Baby Tank:
    Size: 38.5x27x91.4mm
    Tank Capacity: 5ml
    Output Wattage: <90W
    Single Battery: 21700/20700/18650
    Charging Current: 2A
    Features of Vaporesso Armour Pro Kit with Cascade Baby Tank:
    1.Cascade Baby Tank with isolated structure, safety lock mechanism, triangular airflow.
    2.Single battery, compatible with 21700, 20700 and 18650.
    3.Flash heat with 0.005s firing speed.
    4.Mesh coil brings more flavorful taste.
    5.0.96 color screen
    6.2A quick charging

https://www.urvapin.com/vaporesso-armour-pro-kit-with-cascade-baby-tank.html
    Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    Odg: Vaporesso Armour Pro Kit
    « Odgovor #1 poslato: Maj 18, 2018, 22:18:13 »
  • Publish
  • Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #2 poslato: Jun 01, 2018, 22:26:55 »
  • Publish
  • Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #3 poslato: Jun 03, 2018, 11:58:45 »
  • Publish

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #4 poslato: Jun 06, 2018, 10:56:34 »
  • Publish

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #5 poslato: Jun 11, 2018, 19:59:11 »
  • Publish

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #6 poslato: Jun 14, 2018, 22:16:47 »
  • Publish

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #7 poslato: Jun 30, 2018, 21:12:42 »
  • Publish

Van mreže Điva

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1858
    • -Receive: 1670
    • Ugled: +1963/-0
    « Odgovor #8 poslato: Jul 01, 2018, 20:17:18 »
  • Publish
  • Ovaj mod će biti idealan za iskuliranje Yihi SX Mini SL -a (dok se ne pojavi crni gumeni/ karbon ili full SS finiš na njemu)

Sony Xperia ZR

Van mreže mejden

• Newbie
    • *
    • Thank You
    • -Given: 106
    • -Receive: 82
    • Ugled: +82/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #9 poslato: April 13, 2019, 20:10:37 »
  • Publish
  • Hteo sam da pitam, naime koristim ovaj mod i samo njega, mislim imam dva, e sad dali neko zna, pošto ga koristim u VW soft, redje u normal i high, dali se zna koju on temperaturu isporučuje u soft modu, recimo.? Primetio sam tokom korišćenja da recimo kad mu povećam watažu, on podiže volte i smanjuje, naravno kako mu je i zapisano u programu za zadati program, mislim na soft, n, h.., jel se zna koju temperaturu isporučuje u soft modu ili ja recimo da se upravljam kao i što radim, na osnovu wataže i subjektivnog osećaja i onih tabela, što se tiče topline pare.!? Koristim ga i u VT tcr gde sam doterujem temperaturu...

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #10 poslato: April 14, 2019, 01:38:45 »
  • Publish
  • Mod ne isporucuje temperaturu vec napon  a temperatura na grejacu zavisi od podesene snage ,povrsine grejaca , od nivoa natopljenosti vate ,kolicini i brzini protoka vazduha oko grejaca itd ..Da li se mozes upravljati po subjektivnom osecaju , heat fluxu ,podesenoj snazi ..? Da a mozes i testirati na odredjenoj snazi koju ce temperaturu postici u TC rezimu sto ce odgovarati VW rezimu i normal mode..Soft mode vrv je programiran da nakon odredjenog vremena (1-2sec) smanji malo napon dok high mode pretpostavljam da ima neku vrstu preheata odnosno krece sa nesto vecim naponom da bi pre postigao radnu temperaturu ..Ta dva moda rada su varijacija na "temu" (citaj normal mode) sto znaci da se njihovom upotrebom moze postici nesto manja odnosno nesto veca temperatura od prvobitno izmerene u TC rezimu...
    Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže Điva

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1858
    • -Receive: 1670
    • Ugled: +1963/-0
    « Odgovor #11 poslato: April 14, 2019, 04:25:04 »
  • Publish
  • Nisam siguran, ali mislim da kod ovog modela ne funkcioniše baš najbolje ' soft, normal, hard ' preheat.
    Ako se dobro sećam, nema značajne razlike u normal i hard (norm isto podiže snagu); soft radi u normalnom režimu..
    Proveriću još detalje, jer je moguće da se radi o drugom modelu :D
    Problem sigurno postoji kod jednog Vaporesso uređaja, međutim i to je moguće da su već odavno ispravili sa fw apdejtom

Sony Xperia ZR

Van mreže mejden

• Newbie
    • *
    • Thank You
    • -Given: 106
    • -Receive: 82
    • Ugled: +82/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #12 poslato: April 14, 2019, 08:32:03 »
  • Publish
  • @ivanneko ovo sve stoji kako si rekao i sve si u pravu, probao sam ga u tc režimu i pazi, namestim ga na recimo 185°C i 9W i u odnosu na soft režim ga uporedim, a i u soft namestim na 9W i nekako mi više prži u soft režimu, nego u tcr modu, što me dovodi do zaključka da na podešenih 9W, moje subjektivno mišljenje je da isporučuje veću temperaturu u odnosu na tcr gde sam podesio na 185°C.Neznam meni se tako čini.
    @Djiva ima malo razlike izmedju normal i high, neznatne su ali ima, ko što reče @ivanneko u tim režimima prvo digne voltažu pa polako silazi i nije isto što se tiče normal i high, ali je tu negde približno, slično.

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #13 poslato: April 14, 2019, 08:51:00 »
  • Publish
  • Kada sam napisao da "mozes i testirati na odredjenoj snazi koju ce temperaturu postici u TC rezimu" nisam mislio pod tim da ga ogranicis na recimo 185C vec temperaturu podesis na max ( 300C nebitno ) i onda recimo pri 9W proveris do koje temperature je sposoban da se zagreje i ukoliko je to lupam 240C i ukoliko ne zelis tako visoku temperaturu smanjis na 8W pa probas opet i tako sve dok ne dodjes do zeljene temperature...onda pogledas koliko W je potrebno da odredjeni grejac zagreje na zeljenu temperaturu i kada prebacis u VW rezim pri istoj snazi imaces identicnu temperaturu na grejacu samo sto je nece prikazivati kao u TC rezimu ...

Van mreže banema

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • -Given: 224
    • -Receive: 124
    • Ugled: +124/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #14 poslato: April 16, 2019, 12:40:54 »
  • Publish
  • Konačno jedan lepo dizajneski urađen mod, za koji nemam nikakvih zamerki, a još ima i gomilu zaštitnih silikonskih futrola za njega.
    Jedino se plašim da ne bude problema sa konektorom kao kod Swaga, a i chipset je mislim isti (neka me neko ispravi ako nije)... ni on me nije nešto inpresionirao koliko se sećam.