Autor Tema: Dvarw style MTL RTA  (Pročitano 14812 puta)

Van mreže Milanez

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 388
  • -Receive: 177
  • Ugled: +177/-0
  • elektronske cigarete
Odg: Dvarw style MTL RTA
« Odgovor #180 poslato: Januar 04, 2019, 21:10:36 »
  • Publish
  • nako(onako) ;D
    Pirmin Curbrigen
    Rock on neo rockers, rock on

Van mreže bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5072
    • -Receive: 7635
    • Ugled: +8461/-0
    • Pol: Muškarac
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #181 poslato: Januar 05, 2019, 14:31:33 »
  • Publish
  • Vazzling Steam T Style Top Fill Kit for Dvarw MTL RTA 22mm/2ml

6.99$ ovde: https://www.2fdeal.com/vazzling-steam-t-style-top-fill-kit-for-dvarw-mtl-rta-22mm-2ml-silver_p9363.html

Ovde se valjda preko DT okrece dimnjak i komora pa time zatvara dotok tecnosti.Ili mozda ne? ;D
    edit:ovde 5.99$ i drugi ugao  http://www.3fvape.com/misc/28876-steamtuners-style-top-fill-tank-kit-for-dvarw-22mm-style-rta-silver-316-stainless-steel-pc.html

« Poslednja izmena: Januar 07, 2019, 23:12:59 bobpp »

Van mreže kinkel

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1014
    • -Receive: 1004
    • Ugled: +1004/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #182 poslato: Januar 31, 2019, 21:10:18 »
  • Publish
  • .. stigao mi tank za dvarwa, sa 3fvape (za 7 dana) .. sve dihtuje, extra odradjen, nema curenja za sada. Sad dvarw, nekako izgleda .. da kazem moderno. Da napomenem verzija V2.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11123
    • -Receive: 10646
    • Ugled: +22398/-0
    « Odgovor #183 poslato: Januar 31, 2019, 21:38:52 »
  • Publish
  • A jel zatvara rupe pri punjenju i kako? Prelepo izgleda!

Van mreže kinkel

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1014
    • -Receive: 1004
    • Ugled: +1004/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #184 poslato: Januar 31, 2019, 22:14:46 »
  • Publish
  • Pa da .. dimnjak ima otvore na dnu i kad punis, vrtis dimnjak sa dt i zacepis otvor za dotok tecnosti. Sipas, zatvoris tank .. opet okrenes dimnjak i otvore poklopis sa otvorima na komori .. i to je to. Proverio sam sa pola punog tanka tecnosti i zatvorenim otvorima za dotok tecnosti da odvrnem poklopac .. i ne curi .. drzi vakum :) .. e sad, cini mi se da se malo i ona "suplja para" popravila .. jer se razlikuje konus od originala, al mozda i gresim, videcu za neki dan.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #185 poslato: Januar 31, 2019, 23:40:36 »
  • Publish
  • Pa i ja sam skontao da je tako ali Drako me danas zaludjuje da nije ;D  Eto, jel moze da se napravi mali atomizer sa LC? Moze. A zasto nam onda uvaljuju razne berserkere, hasture, sirene i ostale poluproizvode? Jer im se moze, i tako ce da bude dok im ide. A onda ce da naprave klonove Dvarwa sa ovim tankom i nazivom nekog novog cudovista, i oni ce da budu hit. A ni dvarw nije nista drugo nego unazadjeni klon Kanger Subtanka i toptanka u MTL verziji. Nije tajna da je od samog pocetka autor Dvarwa-a nalazio inspiraciju u Knager proizvodima. Prvi Dvarw je bio SS protank koji je koristio Kanger glave. I tako u krug, i nista novo, sve dosadno, predvidivo...

Van mreže Điva

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1702
    • -Receive: 1586
    • Ugled: +1879/-0
    « Odgovor #186 poslato: Februar 01, 2019, 06:48:17 »
  • Publish
  • Prvi je bio Dvarw K tank (taj sa Protank/Aerotank/Evod grejačima), drugi je bio Dvarw E tank (Joyetech Ego One CL/CLR)…

Sony Xperia ZR

Van mreže mejden

• Newbie
    • *
    • Thank You
    • -Given: 105
    • -Receive: 82
    • Ugled: +82/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #187 poslato: Februar 21, 2019, 19:58:51 »
  • Publish
  • Nerazumem! Vidim mnogo poznatih ljuqdi da su na forumu prisutni al samo kao posmatrači, nerazumem zašto, dajte ljudi uključite se malo nemojte da ste toliko maliciozni, nema potebe sve ovo su naši forumi, šta vam to znači, vidite se da ste tu, al kao da niste, čemu,.? ajmo malo se uključite sve smo to mi! GLUPO je da se vidite a da ne učestvujete, znate ono važno je učestvovati a ne..., sve je ovo naše, čemu ovakav hejt, ja volim sve, nikog ne mrzim, šta je sa vama vidim tu ste al kao da niste, uključite se malo i na ovoj adresi, neznam dal ima bilo kad kakve pozadine što se ovog foruma tiče a i ne interesuje me, ja idem čistog srca što i vama savetujem, nemojte da ste nemi posmatrči ispadate very veryy stupid!

Van mreže Milanez

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 388
    • -Receive: 177
    • Ugled: +177/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #188 poslato: Mart 07, 2019, 20:47:13 »
  • Publish
  • imam još primeraka Dvarw style atomizera koji idu sa 5 reducira medju kojima je navodno i 0,8mm .to je lutrija . neki su tesni neki nisu iako su navodno isti (pomenutih 0,8mm) al tu je FT sku 9652330 stigli pre koji dan ,znaci do j . ko voli tesno imo je srece
    « Poslednja izmena: Mart 07, 2019, 22:24:18 milutko1 »
    Pirmin Curbrigen
    Rock on neo rockers, rock on

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 9090
    • -Receive: 11414
    • Ugled: +13849/-0
    « Odgovor #189 poslato: Maj 24, 2019, 00:27:27 »
  • Publish
  • Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
    • Thank You
    • -Given: 348
    • -Receive: 247
    • Ugled: +247/-0
    « Odgovor #190 poslato: Jun 09, 2019, 22:37:02 »
  • Publish
  • Ja nebih znao jer nikad nisam doziveo ove temperature od kad vapujem, ali mi je tesko da poverujem da aroma opadne za tipa 60% subjektivno, znaci da ne mogu da prepoznam da pusim maxx blend il cuban, ne mogu da provalim, nesto tu ne valja.

Sklopio sam Dvarwa posto kad je stigao ja sam sve rastavio i stavio u ciniju sa sodom posto se prilicno osecao na neku duvansku notu tipa 555 il slicno i kad sam pokusao samo da ga isperem nije pomoglo, tako da sam sve rastavio i ostavio tako par sati.

Sada me malko zbunjivalo toliko delova, sta je rezervno sta nije itd ipak prvi put vidim uzivo rebuildable ati, snasao sam se izgleda iz prve, recite mi samo koliko dugo treba da pazim da li ce da procuri? znam da tripujem ali kad vidim sta ga stiti od poplave nekako ono.. kad mogu da prekinem da gledam posle svakog cima da li je procureo?Inace aroma je za sada odlicna, jasno osecam Maxx blend, drugcije je nego na ono sto sam do sada navikao, moram da kazem da iako nemam problem da vucem, deluje mi da cu da napravim podpritisak jer rupa je drasticno manja nego ona na koju sam navikao, moram lagano da vucem.

Liber koliko sam mogao da vidim od grejaca dole je prikacena manja "restrikcija", poslao si mi dodatno vecu rupu jel da? deluje mi mada ne mogu da procenim lepo od same zice.
    Inace za sad je na 9w posto jasno osecam aromu i toplotu i na toliko, pa videcemo ne mogu nista vise da kazem iz 5 cimova  :lol:

Posto aromu osecam jasno na Dvarwu sad me jos vise buni sta se desava sa Ego one, gledao sam im zice deluju isto (dvarw i ego) isti broj namotaja, obim namotaja takodje deluje da je oko 2mm tj isto kao moj... stavio sam Muji vatu znaci nije ni do nje... koji rebus..

EDIT: Iz nekog razloga sve teze mogu da vucem, ne curi, niti sam stavljao debelo vatu, cak sam se prvobitno dok sam stavljao brinuo da nece pokriti ulaze. Mozda se sad vata proper natopila pa zakljanja rupu za vazduh delimicno? Ja i moj stil vapovanja... kad vucem MTL na Dvarwu sve super, nista ne gusi sve top... kako povucem na moj nacin sve se gusi... Da mi je tu barem alat da mogu da stavim vecu rupu dole il sto Djiva rece da skroz sklonim taj "restriktor"

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #191 poslato: Jun 09, 2019, 23:05:45 »
  • Publish
  • Ja sam (ako nisam pomesao) stavio reducir sa najvecom rupom, a poslao ti rezervni sa malo manjom. Ne treba da pazis da li ce procureti ako si lepo namestio vatu. Nije bas toliko sklon curenju i prilicno je tolerantan na jako povlacenje. Ako curne, onda ti se verovatno pomerila vata. Samo je cackalicom lepo namesti da pokriva rupe, ali nemoj da guras u rupe, vec samo da se naslanja.

To sto se teze vuce, moguce da je vata nabubrela i malo zatvorila kanal, ili ti se grejac spustio pa zatvorio. Probaj necim malo da izdignes grejac. Rekao sam ti da provuces dugacku vatu, nadam se da nisi preterao? Mislio sam da krajevi budu po oko 1-1.5cm od grejaca do kraja. Ovo je po meni najbolji setap za dvarw, samo bih ja krajeve pustio jos malo duze:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=656&v=ZCvaiI79cXQ

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
    • Thank You
    • -Given: 348
    • -Receive: 247
    • Ugled: +247/-0
    « Odgovor #192 poslato: Jun 10, 2019, 07:38:45 »
  • Publish
  • Bezveze pisem posto sam coveku odgovorio na PM, al aj da ne ispadne da sam iskulirao, podigao sam grejac na nekih odokativno 0.25-0.3cm od rupe, zamenio sam vatu i provukao je na nacin kao u tom klipu.