Autor Tema: Dvarw style MTL RTA  (Pročitano 11385 puta)

Van mreže kinkel

• Sr. Member
  • Thank You
  • -Given: 690
  • -Receive: 791
  • Ugled: +791/-0
  • elektronske cigarete
Odg: Dvarw style MTL RTA
« Odgovor #180 poslato: Januar 31, 2019, 22:14:46 »
  • Publish
  • Pa da .. dimnjak ima otvore na dnu i kad punis, vrtis dimnjak sa dt i zacepis otvor za dotok tecnosti. Sipas, zatvoris tank .. opet okrenes dimnjak i otvore poklopis sa otvorima na komori .. i to je to. Proverio sam sa pola punog tanka tecnosti i zatvorenim otvorima za dotok tecnosti da odvrnem poklopac .. i ne curi .. drzi vakum :) .. e sad, cini mi se da se malo i ona "suplja para" popravila .. jer se razlikuje konus od originala, al mozda i gresim, videcu za neki dan.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 10281
    • -Receive: 9798
    • Ugled: +21550/-0
    « Odgovor #181 poslato: Januar 31, 2019, 23:40:36 »
  • Publish
  • Pa i ja sam skontao da je tako ali Drako me danas zaludjuje da nije ;D  Eto, jel moze da se napravi mali atomizer sa LC? Moze. A zasto nam onda uvaljuju razne berserkere, hasture, sirene i ostale poluproizvode? Jer im se moze, i tako ce da bude dok im ide. A onda ce da naprave klonove Dvarwa sa ovim tankom i nazivom nekog novog cudovista, i oni ce da budu hit. A ni dvarw nije nista drugo nego unazadjeni klon Kanger Subtanka i toptanka u MTL verziji. Nije tajna da je od samog pocetka autor Dvarwa-a nalazio inspiraciju u Knager proizvodima. Prvi Dvarw je bio SS protank koji je koristio Kanger glave. I tako u krug, i nista novo, sve dosadno, predvidivo...

Van mreže Điva

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 989
    • -Receive: 1166
    • Ugled: +1459/-0
    • Pol: Muškarac
    « Odgovor #182 poslato: Februar 01, 2019, 06:48:17 »
  • Publish
  • Prvi je bio Dvarw K tank (taj sa Protank/Aerotank/Evod grejačima), drugi je bio Dvarw E tank (Joyetech Ego One CL/CLR)…

Sony Xperia ZR