Autor Tema: Koliko smo zavisni ?  (Pročitano 1405 puta)

Van mreže badja007

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 2046
  • -Receive: 1280
  • Ugled: +1285/-0
  • Pol: Muškarac
  • posle 30god pusenja konacno nasao dostojnu zamenu.
Koliko smo zavisni ?
« poslato: Mart 20, 2018, 19:06:27 »
Povlacim ovo sto sam rekao da Liber nije u pravu da smo svi mi u neku ruku pacijenti..

Bio sam ti bas teski pacijent pa sam kupovao nenormalno e-cig opreme..

Baterije ×50,razne punjace,svaki mod i atomizer..

Sada sam ti super i suprotno od toga.,
i gledam sve bolesti da secem u korenu.,ne pisem ti po forumima,ne serujem po fb i tviteru,ne pijem,ne kockam se.,

Jedino po neki put zapalim cigaretu ?,
kada se neko ko ga znam rastaje s dusom,veliki stres..

I sta mi fali-ama bas nista..

Ovo mesto mi je posebno bilo drago,
pa zato i pisem,otvaram teme.,

Zahvaljujuci ovom mestu upoznao bas pravih prijatelja,ucio od najboljih,pazario i razdelio e-cig opremu.,ali ako vi ovo mesto pretvorite u cirkus i nastavite tako, uvodite neka nova pravila,svadjate se i vredjate i  pored tolikh tema..!?,

Onda nastavite bez mene..

Osim vejpa,nadmudrivanja i svadje
vas drugo nista ne zanima..

takva mesta imam koliko god hocu..

Izvinjavam se i svima koje sam direktno ili indirektno povredio..samo sam hteo da budem pravican i stao na strani coveku koji je bio bzv napadnut..

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 10181
  • -Receive: 9688
  • Ugled: +21440/-0
Odg: Koliko smo zavisni ?
« Odgovor #1 poslato: Mart 20, 2018, 19:32:06 »
Cekaj Badja. Jel elektronska cigareta sprava za odvikavanje od pusenja? Jel pusenje bolest zavisnosti? Jel to znaci da je elektronska cigareta sprava za ublazavanje simptoma bolesti? Pa kako onda nismo svi pacijenti? ;D Ono sto je narkomanima metadon, ili kako se vec zovu te hemikalije, to je nama e cigareta. Dobro, mi tu imamo i neke ukuse, da se onako bas lepo radujemo ;D A da, jesmo nervozni kad ne unesemo dovoljno nikotina?

Van mreže teodorica

• eCiginfo prijatelj
  • Sr. Member
  • Thank You
  • -Given: 406
  • -Receive: 459
  • Ugled: +795/-0
« Odgovor #2 poslato: Mart 20, 2018, 20:02:30 »
Potpisujem na kvadrat,na n-ti  :bow: ,ultimativna istina ovog "sporta-hobija"

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #3 poslato: Mart 20, 2018, 20:25:58 »
Da, hobi. Mi smo ujedno i jedini pacijenti kojima je bolest hobi. I jedini koji imaju svoje forume. Mada bi na alkoholicarskom forumu bilo mnogo zanimljivije ;D

-

Van mreže teodorica

• eCiginfo prijatelj
  • Sr. Member
  • Thank You
« Odgovor #4 poslato: Mart 20, 2018, 20:31:28 »
Nije hobi bolest,vec lekovi  :uff:

Van mreže kinkel

• Sr. Member
  • Thank You
  • -Given: 633
  • -Receive: 711
  • Ugled: +711/-0
  • elektronske cigarete
« Odgovor #5 poslato: Mart 20, 2018, 20:34:20 »
Jes taj nic je bestija .. jbg, ja paralelno sa snanjivanjem nic poceo da locem cajeve, pomaze, pa nisam nervozan. Evo sa 9 na 6 .. bez problema .. sa 6 na 3 veoma mali stres, sa 3 na 2 .. bogami dve nedelje totalnog rasula .. nacin parenja, kolicina tecnosti, oprema .. uzas, medjutim sad posle mesec-dva dana 2 mg nic mi je ok, a potrosnja dosla skoro na staro. Naravno, iskljucivo mtl (odim kada sam bio u agoniji, probavao sam rdl, na srecu odustao) .. iskreno, jos nisam spreman na skok na 1mg. Plasim se neuspeha. Inace sve stresne situacije, svesno, iskuliram bez ecig. Cak, kada mi je otac preminuo, nisam zapalio. 450 dana samo ecig. Iskreno se nadam da ću uspeti da se skinem i sa elektronike.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #6 poslato: Mart 20, 2018, 21:08:13 »
I ja sam se nadao skidanju sa elektronike, ali vise ne. Pusio sam zato sto sam morao, a ovo mi i lepo. Navuko sam se na ukuse i sve mi se cini da nema nazad. Inace do keca sam prilicno lako spustio, vise puta probao nulu ali nema sanse. Sad sam stabilan na kecu, ali volim da cugnem i zeninu sesticu.

Van mreže kinkel

• Sr. Member
  • Thank You
  • -Given: 633
  • -Receive: 711
  • Ugled: +711/-0
  • elektronske cigarete
« Odgovor #7 poslato: Mart 20, 2018, 21:27:25 »
Upravo to. Isprva sam menjao arome i nisam obracao paznju na njih.. al vezao sam se za nekoliko i triger u glavi ne kaze nahrani bestiju, vec .. mmm daj mi aromu.. e tu moze biti zez zezova.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #8 poslato: Mart 20, 2018, 21:32:55 »
Ja se sad plasim da bih jeo ko stoka kad bih batalio paru. To je problematicno i kod bivsih pusaca, koji, ruku na srce, mnogo manje provode sa cigarom u ruci nego mi sa ovim duvaljkama. I jos nisu zavisnici od ukusa.

Van mreže hybrid

• Drug član
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 1617
  • -Receive: 626
  • Ugled: +2126/-0
« Odgovor #9 poslato: Mart 20, 2018, 21:55:30 »
Ljudi budite veoma oprezni kada spustate nic,ovo vam pricam iz licnog iskustva.Bolje parite i 24mg ako treba nego spustati da kazem nasilno kao neko(citaj ja) pa posle krenuti sa pljugama(opet ja).To sam uzeo kad nesto prirodno i kao evo spusticu na 9 pa na 6 i to u jako kratkom periodu..Evo tek skoro se vratih na mojih 11,12mg i sad mi lepo samo sto i sad palim na zalost(valjda navika) ali sam skratio za vise nego duplo.Nadam se da ce za kratko vreme biti bez pljuga

Van mreže teodorica

• eCiginfo prijatelj
  • Sr. Member
  • Thank You
« Odgovor #10 poslato: Mart 20, 2018, 23:01:55 »
Slicna situacija bila kad sam prelazio sa 4 na 2mg pre 3 god valjda.Celu nikotinsku zalihu razblazio,a tad mi je bila aktulna kombinacija protank-nemezis.Kratkorocno me spasila fumantija devetka,oni free semplovi i nesto ketinih cetvorki.Dok mi nije stigao nikotin,trosio van nelle i likvide i zgadilo mi se i jedno i drugo.Jedva se stabilizovao na trojci,ali ubrzo je stigao kajfun pa je prelaz na 2mg prosao glatko.Najveci problem ce mi biti sa 2 na 1mg,najverovatnije cu ici u povecanje % PG-a,mozda malo i arome,jer  imam jos 40-50ml 100-tke i ne bih vise dokupljivao,ako bog da

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #11 poslato: Mart 20, 2018, 23:12:49 »
Ja sam probao sa pojacanjem arome, i nisam bas postigao dobar rezultat. Postale su mi tecnosti bljutave i deformisane. Nikotin jednostavno pojacava taj dozivljaj arome, jbm li ga kako to da kazem... Neke tecnosti napravim sebi, i gotovo ne osecam ukus dok su mi kod zene sa 6mg fantasticne. Isti odnos PG/VG, isto doziranje... Pojacam aromu u mojim - bljutavo. Sreca pa se ogranicim na nekoliko povlacenja, jer mi to nisu one svako/celo dnevne.

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 7836
  • -Receive: 10478
  • Ugled: +12913/-0
« Odgovor #12 poslato: Mart 20, 2018, 23:19:52 »
Da nismo zavisni mozda ne bi ni bili ovde.. Sad posto sam razdelio temu mozete se i posvadjati oko kolicine nikotina i nacina parenja na primer jer ocigledno je da ne umete se drzati zadate teme... Mozda vam fali neki CBD ili nesto trece  :098:
Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #13 poslato: Mart 21, 2018, 00:20:25 »
Ovde necemo da se posvadjamo, nema onih interesnih grupa ;D Svi smo obozavaoci nikotina, i svi smo slozni oko ideje da ga se treba otarasiti. Samo ne znamo kako :017:

Van mreže teodorica

• eCiginfo prijatelj
  • Sr. Member
  • Thank You
« Odgovor #14 poslato: Mart 21, 2018, 15:56:20 »
Potrosis zalihe na nulu i preseces,nema druge,jbg,ali vrlo verovatno da ce biti teze psihicki nego direktno sa cigara  :banghead: .Pazi,osecaj strepnje pri kraju tanka bez refila ili prazne baterije bez rezervnih ili usb kabla.Pa to nisam imao prve dve god parenja,e onda je krenulo gomilanje likikvida,nemezis i protank u rezervi,punjac radi punom parom.I sto je najperfidnije,sirovine bagatela,u glavi onaj placebo efekat o 95% netoksicnosti,dzabe sve,opet zavisnik dokle god sam u ovome.Prihvatio zavisnost kao sastavni deo zivota,kao hranu,vodu,vazduh.
Trenutni saldo 1600ml gotovog likvida 2mg,12ml stotke,15-20ml aroma.Potrosim nikotin sa domacim apotekarskim pg/vg i preostalim aromama pa secemo na zivo.