Autor Tema: Sta su to "premium" tecnosti?  (Pročitano 1510 puta)

Van mreže bobpp

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 5131
  • -Receive: 7836
  • Ugled: +8662/-0
  • Pol: Muškarac
  • elektronske cigarete
Sta su to "premium" tecnosti?
« poslato: Mart 17, 2018, 23:16:12 »
  • Publish
  • Naravno,ovo pitanje se vise vrti napolju jer kod nas,uz nasa primanja,svaka kupovna tecnost je "premium" ;D ali hajde,razgovora radi  - sta cini da neka tecnost (ili mozda i aroma,nemam pojma) zasluzuje da se nazove tako?

Cena i luksuzno pakovanje cine (ili bi bar trebalo,mada je cesto u praksi to jedina razlika) samo "okvir" koji prati sadrzaj.A sadrzaj je kakav?Sta tu treba da bude razlicito i bolje da bi opravdalo visestruko vecu cenu?

Na mreži Morgana

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 3076
    • -Receive: 7320
    • Ugled: +9198/-0
    • elektronske cigarete
    Odg: Sta su to "premium" tecnosti?
    « Odgovor #1 poslato: Mart 17, 2018, 23:55:54 »
  • Publish
  • hmm .. po meni su npr. sve Halo tecnosti premium  jer su vrhunskog ukusa tako da mislim da je zapravo rec u ukusu same tecnosti...
    samo pakovanje u sustini nije toliko bitno mada su im realno flajke lepe  ;D

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11252
    • -Receive: 10724
    • Ugled: +22476/-0
    « Odgovor #2 poslato: Mart 18, 2018, 00:51:57 »
  • Publish
  • Sto se Halo tecnosti tice, svaka cast. Sve ostale premium tecnoati/arome su muljavine majstora koji umeju dobro da ih prodaju. To u poslednje vreme, ili bar u ovom nasem svetu, znaci da dobro podmaze one pavijane sa socijalnih mreza (pre svega youtube) , i da oni onda baljezgaju hvalospeve na koje mi treba da se lozimo. Za mene je premium aroma svaka koju sa uzivanjem trosim, a ima ih i koje kosraju par dolara, a i onih koje kostaju par puta vise.

Van mreže Nedeljko

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 464
    • -Receive: 1828
    • Ugled: +1828/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #3 poslato: Mart 18, 2018, 08:30:24 »
  • Publish
  • Piero Manzoni je još šezdesetih godina zapakovao 30 grama izmeta u 90 numerisanih konzervi, koje su u narednim decenijama imale odličnu prodju na tržištu umetnina.
    Manzonijeva konzerva danas prosečno košta oko 30.000 dolara, a otprilike polovina njih je tokom proteklih decenija eksplodirala, što je doslovno i bila autorova želja.
    ""Soon after he created the cans he told a friend "I hope these cans explode in the vitrines of the collectors.""