Autor Tema: Innokin iTaste SVD  (Pročitano 16229 puta)

Van mreže MilosNS

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 3
  • Ugled: +1022/-0
Innokin iTaste SVD
« poslato: Februar 19, 2013, 16:50:09 »
  • Publish
  • Još jedna nova ambalaža za istu stvar - Zmax, Vamo, Anyvape...

Quick Details:
    Battery Capacity:900mAh; 1800mAh; 2600mAh
    Operating Voltage:3V-6V; 3W-15W
    Colors:Stainless Steel

Brief Features: 
    Variable Voltage: voltage can be adjusted from 3.3 – 6.0 volts in .1 volt increments. 
    Variable Wattage: Wattage can be adjusted from 3.0 – 15.0 W in .5 watts increments. 
    Short Circuit Protection. 
    Reverse Battery Protection Circuit 
    Battery Voltage Detection 
    Resistive Load Detection ( Ohms meter ) 
    ON/OFF battery switch 
    LED Battery Power Display 
    Low Voltage Warning  Overtime Vaping Warning 
    Telescopic Tube supports 18350, 18500 or 18650 batteries 
    Battery safety protection 
    Myriad compatible ( Thread fit iClear10 ,iClear16, iClear30,CE4,CE5 ,eGo, T2,T3 , VIVI NOVA and 510 etc ) 
    Change battery and switch VV or VW have parameter memory function 
    Built-in 3 digit display ( Ohms meter , Volts /Watts , Atomizer voltage output )

PBusardo Review: http://www.youtube.com/watch?v=n7DnXw0MqTs

iTaste SVD Starter kit:
    1x iTaste SVD 
    2x iClear30 Dual coil  Clearomizers with cozy  rotatable drip tip 
    3x Rebuildable Dual Coils 
    1x Beauty ring 
    1x Short Telescopic tube ( fit IMR18350 battery) 
    1x Long Telescopic tube ( fit IMR18650 ,18500 batteries)

Retailing Price :

North America Distributors: USD$99.99
    Southeast Asia Distributors: USD$99.99
    Europe Distributors EUR:94.99 , GBP:79.99

link: http://www.innokin.com/itaste-svd.html
    « Poslednja izmena: Decembar 13, 2015, 03:31:20 ivanneko »

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11241
    • -Receive: 10723
    • Ugled: +22475/-0
    Odg: Innokin iTaste SVD
    « Odgovor #1 poslato: April 04, 2013, 20:31:22 »
  • Publish

• Van mreže Mesečar

• Sr. Member
    • Thank You
    • -Receive: 0
    • Ugled: +79/-4
    « Odgovor #2 poslato: April 12, 2013, 21:31:43 »
  • Publish
  • Na putu su mi dva SVD kita i par Inokina i30 pa cu uskoro testirati i dati utiske. ;)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #3 poslato: Maj 23, 2013, 14:36:39 »
  • Publish
  • Prvi put sam obratio paznju na ovaj mod kad su ga najavili na HG-u, delovao mi je tehnoloski sasvim dobro ali na oko strasno ruzno. Dok sam se dvoumio da li da ga ubacim u korpu odgledao sam jos nekoliko recenzija, i skotova je bila presudna da se ipak odlucim za kupovinu nekoliko komada. Malo previse futuristicki izgleda sa onim srafovima i gravurama, ali meni licno simpaticno. I ako je po karakteristikama klasika, cini mi se da je bas dosta paznje posveceno "sitnicama koje zivot znace", pa su sve funkcije tu i cini mi se sve na pravom mestu.

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5
    • -Receive: 31
    • Ugled: +1267/-0
    « Odgovor #4 poslato: Maj 23, 2013, 21:56:18 »
  • Publish

• Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #5 poslato: Maj 24, 2013, 14:05:57 »
  • Publish
  • Što ga više gledam, sve sam nestrpljiviji kada ću ga dobiti.  :cap:

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 19
    • Ugled: +6311/-1
    « Odgovor #6 poslato: Maj 24, 2013, 14:12:53 »
  • Publish
  • Evo, "krckaj" se jos malo  ;D

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #7 poslato: Maj 24, 2013, 14:41:31 »
  • Publish
  • Vredi zbog ovoga.  ;D

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #8 poslato: Jun 05, 2013, 15:03:54 »
  • Publish
  • Danas i je stigao SVD, i po vadjenju iz kutije sam prosto ostao zapanjen, zatecen... ne znam ni sam kako da se izrazim. Na fotografijama i na skotovom klipu mi je delovao kvalitetno i mocno, ali uzivo, to je sasvim druga prica. "mocan" je stvarno blag izraz za ovaj mod, i ja stvarno nisa video nesto sto ovako dobro izgleda, sto ovako u celini kvalitetno deluje. Stvarno nemam reci da ga opisem i skidam kapu innokinu na kreativnosti, samo jos ako je elektronika kvalitetna kao sto je izrada, onda je to prava stvar. Obilje detalja kojima je gotovo natrpan cine jednu skladnu celinu, i ni najmanje ne deluje kicasto. Sa bilo koje strane da se pogleda deluje kvalitetno i ostavlja utisak dugotrajne sprave. Nisam ljubitelj ovakvih cevki i sigurno ga necu koristiti, ali moram da priznam da je stvarno do najsitnijeg detalja fantasticno uradjen. I ako nisam naviako i prosto ne umem da drzim u ruci ovakve modove, od kad sam ga izvadio iz kutije ne ispustam ga i jedva sam nasao vremena da napisem ovaj tekst ali mi je pred ocima. Mat finis u kombinaciji sa hromiranim i poliranim detaljima i savrseno preciznim gravurama deluju prelepo, a grubo peskareni zljebovi na tubi su kao slag na torti. Ocigledno da je ulozen veliki trud i u dizajn i u zavrsnu obradu, pa se iskreno nadam da nisu zabrljali ni sa modulom koji je ugradjen. Verujem da je tako jer je prostor u kome se nalzi elektronika prilicno veliki, a nije napucan nepotrebnim funkcijama kao na primer eVic, pa mi deluje da je elektronika robusna i kvalitetna. U svakoj varijanti, ovaj mod je ogroman, cak mislim da je u 18350 veci od vecine 18650, ali ovo ni najmanje ne umanjuje njegov prelep izgled i ja stvarno u ovoj oblasti nisam video nista slicno. Evic koji sam koristio za poredjenje mi sada izgleda kao jeftina igracka.

Ono sto vecinu verovatno najvise zanima po pitanju funkcionalnosti, sa ovom jednom tubom prihvata sve baterija pa i 2 x 18350. Meni licno je 1 x 18350 jedina prihvatljiva varijanta, u svim drugim, bez obzira na sve detalj, isgleda kao toljaga. U radu nisam primetio nikakve razlike izmedju 1 x 18350 i 2 x 18350 varijante bar na naponima koji su u mom opsegu koriscenja, pa cu zbog svoje nestrucnosti, pisanje o performansama ostaviti naprednijim korisnicima. Kako korisniku ego baterija meni su svi modovi isti, svi imaju stabilan rad na niskim voltazama i prze na vecim. Ono sto mogu da kazem je da na 3,3-3,5V radi savrseno, mada ja tu ne primecujem nikakvu razliku u odnozu na robust koji povreeno koristim i evic koji sam takodje koristio dok sam uporedjivao performanse.

Samo rukovanje je krajnje jednostavno i intuitivno a po mom misljenju poseduje bas sve ono sto treba da ima jedan ovakav mod. Ukljucivanje i iskljucivanje se vrsi sa tri klika na taster za aktiviranje, zadrzavanjem + tastera i velikog tastera se prebacuje u rezim promenljive snage, a zadrzavanjem - tastera i glavnog tastera se prebacuje u rezim promenljivog napona. Zadrzavanjem + i - tastera se prikazuje otpor, a duzim zadrzavanjem se zakljucava na zadate vrednosti koje zadrzava i posle gasenja i promene baterija. Zadrzavanjem bilo + ili - tastera se prikazuje napon baterija. Prilikom koriscenja displej se ne pali, vec samo u situacijama kada je potrebno promeniti neke od parametara, odnosno pritiskanjem potrebnih kombinacija tastera. Sam displej je veoma mali i sa ogledalo finisom, tako da se uklapa u okruzenje.

Jos na kraju malo, odnosno i ne bas tako malo fotografija. Uskljocao sam ga iz svih mogucih uglova kako bih bar u nekoj meri sa ostalima podelio svoje odusevljanje njegovim fizickim izgledom.

2 x 18350 :banghead:

povratak na 18350 ;D

Van mreže Bet

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 338
    • -Receive: 3300
    • Ugled: +4307/-0
    • Pol: Muškarac

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #10 poslato: Jun 05, 2013, 16:59:04 »
  • Publish
  •  :victory: Stiže sutra. Liber hvala na recenziji. Kako dugmići funkcionišu?

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #11 poslato: Jun 05, 2013, 17:08:23 »
  • Publish
  • Dugmici? Savrseno ;D  Iznenadices se koliko dobro. Glavni plasticni nema ni malo praznog hoda i taman ima prijatan klik, a bocni metalni su simpaticno zveckavi ali taman. Meni jedino smeta to sto su ove 3 sprave gotovo istog kapaciteta:

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #12 poslato: Jun 05, 2013, 17:12:14 »
  • Publish
  • Ovo izgleda fenomenalno, nije mi jasna cijena? Ovo je vrh vrhova.

Van mreže vlaves2000

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1370
    • -Receive: 2209
    • Ugled: +3460/-0
    • Pol: Muškarac
    « Odgovor #13 poslato: Jun 05, 2013, 17:25:46 »
  • Publish
  • kina je to milijarda ljudi zarada zagarantovana, a pocela je i konkurencija sa zapada da im preuzima njihov izum moraju im nekako udariti samar samo neka nastave tako nama bolje a verovatno ce biti jos bolje ;D

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #14 poslato: Jun 05, 2013, 17:32:47 »
  • Publish
  • Meni na ovom fasttech-u nije jasna cena za mnoge proizvode, jer je ista ili niza nego na drugim mestima na veliko. Verovatno uzimaju velike kolicine i idu na sto veci obrt, ali tako se obezvredjuje sam proizvod pa me cudi da innokin to dozvoljava. U svakom slucaju za kupce je dobro ;D