Autor Tema: Vaporever  (Pročitano 5396 puta)

Na mreži bobpp

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 5475
  • -Receive: 8621
  • Ugled: +9447/-0
  • Pol: Muškarac
  • elektronske cigarete
Odg: Vaporever
« Odgovor #30 poslato: Avgust 20, 2020, 23:25:27 »
  • Publish
  • Vaporever Tribeca
    1.5%
    3 nedelje

Ovo je vec zanimljivo.Ima slicnosti sa Halo bratom ali mi se cini da je za osnovu uzet drugi tip duvana na koji su onda dodavane slicne stvari.Tu je neka gorka orasasta nota (koja se,zanimljivo,mnogo bolje oseca kada se izduva kroz nos nego kroz usta) pa onda neka nota...dima mozda? koju je naknadno dodata jer je ova duvanska osnova nema (ali je imao npr. RY4 Double od TPA mada vidim da su menjali sastav pa ne znam kakav je sad) i mozda jos nesto...Rekao bih kombinacija blag "senoliki" duvan + DK Tobacco + Syringol a za mentol ili kooladu koja se u Halo moze osetiti u pozadini ovde vec ne bih mogao biti siguran.Moguce i neke druge stvari ali ne uspevam da ih razaznam.

Uglavnom,drugacije i zanimljivo.Naravno,da bi se realno uporedio sa Halo moralo bi se dozirati 5x vise ali meni se dopada ovako pa necu to pokusavati.

Na mreži bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #31 poslato: Avgust 21, 2020, 22:40:19 »
  • Publish

• Vaporever Congress (bivsi Parliament)
    2%
    3 nedelje

Pa da vidimo i taj cuveni "kikiricasti" Parliament  ;D

Ne bih rekao da tu ima bilo kakvog kikirikija kao takvog...U osnovi,klasicno "seno" sa malo dodatog...pa verovatno TMP ili neka slicna gorka nutty nota,otuda i taj kikiriki koji neko oseca.Obicno tu ima i vanila ili nesto slicno sto se ne oseca direktno (bar ja ne osecam) ali se po pravilu ubacuje da "poveze" ostale delove.

Nije losa aroma kome se dopada to njihovo standardno "seno".Meni se dopada - umereno je sve,lepo izbalansirano i nije napadno pa moze i za ceo dan...

Na mreži bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #32 poslato: Avgust 22, 2020, 23:24:31 »
  • Publish
  • Moram se ispraviti,postoji suva sljiva u Fortuna Strike.Ali ne suva sljiva kao takva kakva se kupuje u prodavnici vec kao...  pa ko je bio u vojsci seca se caja od suvih sljiva  - e to je ta   ;D .
    Inace su taj caj (bar u moje vreme) sluzili uz svaki obrok,tri puta na dan.Verovatno im je to bilo najbrze i najisplativije - prvo obare jaja ( jaja su bila obavezno za dorucak i veceru a cesto i za rucak) pa steta toliku vrucu vodu baciti vec tu ubace taj caj.U njemu je redovno bilo perja i ljuski od jaja  ;D ali nista to vojsci nije smetalo.

Elem,ima tu suve sljive ali je sve dosta blago i nenapadno.Jedina zamerka sa moje strane bi bila sto su sve note dosta "niske",ako mogu tako da kazem,pa postoji rizik da vremenom dosadi ili da postane otuzna.Ne toliko i tako brzo kao one jace ali bih radije neki ostriji,kiseliji... dodatak da pravi kontrast "senu". Mada,sta znam...nije lose ni ovako.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11651
    • -Receive: 10928
    • Ugled: +22680/-0
    « Odgovor #33 poslato: Avgust 23, 2020, 00:20:03 »
  • Publish
  • Ako je bilo perja i ljuski, mora da je bilo i govanaca. Jel i toga ima u tecnosti? ;D

Na mreži bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #34 poslato: Avgust 23, 2020, 00:31:43 »
  • Publish
  • E pa zato ne uzimas caj ako si po rasporedu u zadnjoj turi za jelo .To sve padne dole...  ;D
    Tecnost je ok.Meni je upotrebljiva mada mi ostale iz ove ture malo vise leze.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11651
    • -Receive: 10928
    • Ugled: +22680/-0
    « Odgovor #35 poslato: Avgust 23, 2020, 08:25:32 »
  • Publish
  • Znaci li to da vnago plivaju samo u vicevima i pesmama Bore Corbe? :017:

Na mreži bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #36 poslato: Avgust 26, 2020, 00:22:52 »
  • Publish
  • Ipak mi Fortuna Strike ne odgovara... Zapravo ne bih mogao reci sta je to sto mi smeta jer nema nista ruzno u njoj i sve deluje ok ali..ali.Mozda je nesto psiholoski?Mozda me ta suva sljiva suvise podseca na onaj caj kojim su me ceo vojni rok pojili pa dok je parim stalno mislim da cu za rucak dobiti samo dva barena jajeta i nekako ocekujem da mi se neko prodere "MIRNO" pored uveta...  ;D