Anketa

Koji precnik grejaca najcesce koristite?

ispod 2 mm
2 (14.3%)
oko 2 mm
7 (50%)
oko 2,5 mm
5 (35.7%)
3 mm i vise
0 (0%)

Ukupno glasova: 14

Autor Tema: Koji precnik grejaca najcesce koristite?  (Pročitano 2675 puta)

Van mreže bobpp

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 4550
  • -Receive: 6248
  • Ugled: +7074/-0
  • Pol: Muškarac
  • elektronske cigarete
Odg: Koji precnik grejaca najcesce koristite?
« Odgovor #15 poslato: Avgust 25, 2018, 01:03:41 »
  • Publish
  • Suprotno svom principu da nista ne diram ako nije pokvareno,eksperimentisao sam malo sa precnikom i duzinom grejaca.Najbolje mi se pokazao grejac precnika ne mnogo veceg od rupe za vazduh a otprilike dvostruke duzine - u mom slucaju fi2mm i oko 4mm duzine.Ako je precnik preveliki mnogo nota mi se izgubi i dobijam nekako neprijatno ostar vejp (iako nista ne zagoreva,koristim TC a i flux je uvek isti).Ako je manji ali suvise kratak para je meksa ali i dalje nedostaje odredjenih nota.Nisam probao sve moguce precnike na svim atomizerima i sa svim tecnostima ali to je neki zakljucak koji se nametnuo.Naravno,moguce i da mi je to najbolje jer sam tako vec navikao a da neko ima i drugacije iskustvo.

Van mreže Nedeljko

• Full Member
    • Thank You
    • -Given: 147
    • -Receive: 309
    • Ugled: +309/-0
    • elektronske cigarete
    Odg: Koji precnik grejaca najcesce koristite?
    « Odgovor #16 poslato: Avgust 25, 2018, 16:24:35 »
  • Publish
  • 2.5 mm, ranije 6-7 namotaja kantala 28awg a sada isto to samo stainless steel žica i tc. Jedno vreme bio na 2mm pa se vratio.
    Za moj način parenja i atomizere koje koristim nije bilo neke potrebe za eksperimentisanjem (m2l, 12-13 wati, 12-14 mg nikotina, ranije subtank mini i skyline a sada kayfun prime).