Ostale teme vezane za e-cigarete > Arhiva

Odg: T3 X 5

(1/4) > >>

Sima_Sremac:
Znam taman toliko,da nikada više niti na jednoj aukciji učestvovati neću dok se ta "greška" ne otkloni...Kako se neki program ubaci u rad na forumu,tako se isti može isključiti ili zameniti sa kompatibilnijim za namenu licitacije...

Che:

--- Citat: Sima_Sremac  Februar 16, 2013, 02:04:28 ---Znam taman toliko,da nikada više niti na jednoj aukciji učestvovati neću dok se ta "greška" ne otkloni...Kako se neki program ubaci u rad na forumu,tako se isti može isključiti ili zameniti sa kompatibilnijim za namenu licitacije...

--- Kraj citata ---
I bio bi srecniji da mozes da das manju ponudu od one koja je data sekund pre tebe? :banghead:

Mesečar:

--- Citat ---dok se ta "greška" ne otkloni
--- Kraj citata ---

--- Citat ---svaki SMF forum, a ovaj forum jeste SMF, je programiran tako
--- Kraj citata ---

Nije greska.

--- Citat ---Kako se neki program ubaci u rad na forumu
--- Kraj citata ---

Nije program vec skripta i niko je nije ubacio, integrisana je u platformu.

--- Citat ---tako se isti može isključiti
--- Kraj citata ---

Ne moze.

--- Citat --- ili zameniti sa kompatibilnijim za namenu licitacije...
--- Kraj citata ---

Opet:

--- Citat ---SMF forumi tako rade, nisu ih planirali za aukcije
--- Kraj citata ---

Mesečar:
Procitao sam kako treba, sustina je da nije ni "greska". Sve je lepo i jasno objasnjeno, sve preko toga je ubedjivanje u to da je mleko belo.

EDIT: A i ja sam budala sto se ubedjujem i pojasnjavam stvari koje se mene uopste i ne ticu. Tu je administracija pa neka oni pojasne sve eventualne nejasnoce.

S tim sto bih licno zabranio komentarisanje licitacije unutar nje same, vec bih to usmerio na odredjeni deo foruma, da se ne ometa licitiranje.

P.S. Nema veze sa Simom i konkretnim slucajem, ali mi je sada to palo na pamet. Neki deo tipa - Zalbe, pitanja, prijava greske

Che:

--- Citat: Sima_Sremac  Februar 16, 2013, 02:16:02 ---Da,bio bih mnogo sretniji ako moja poruka ne bi bila na aukciji stopirana.To mu dodje kao da na pravoj aukciji neko potencijalnom kupcu zapuši usta da ne može da da aa svoju ponudu!!!

Jel znaš šta znače navodnici???

--- Kraj citata ---
Meni to vise lici na kupca koju uleti u salu za aukcije i prodere se 10$ bez znanja kolika je pre njega postignuta cena vec citajuci katalog aukcije on jos sa vrata iz sveg glasa vice 10$ kazem 10$$$......

Meni i dalje nije jasno sta u Upozorenje - dok ste kucali poslato je 2 nova odgovora. Možda ćete želeti da izmenite svoju poruku... nije jasno???

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju