Autor Tema: Da li ste zadovoljni "vaperskom" 2017?  (Pročitano 1051 puta)

Na mreži bobpp

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 5020
  • -Receive: 7485
  • Ugled: +8311/-0
  • Pol: Muškarac
  • elektronske cigarete
Da li ste zadovoljni "vaperskom" 2017?
« poslato: Decembar 25, 2017, 23:59:14 »
Kako ste zadovoljni godinom sto je na izmaku,u smislu parenja,opreme i uopste svega vezanog za ovu nasu zanimaciju?

Sto se mene tice,moram priznati da nije lose.Cak mi se ponekad cini da sam i zadovoljniji nego prethodnom.

Nabavio sam 2-3 prilicno dobra a modernija atomizera - prosle godine sam vise "lovio" stare modele (jer novih i nije bilo),Ehpro 101 me lepo sluzi (kuc,kuc),sa aromama nisam nikad ludovao pa ni sad ne osecam da mi tu nesto nedostaje.Imam i malo rezervi baze,zice,vate,baterija...ne mnogo ali toliko da me ne pritiska potreba za nabavkama i sve cesce zateknem sebe kako pomislim da na trzistu,bar u tom nekom trenutku,nema bukvalno ni jedna stvar koju bih pozeleo ili koja je u planu za kupovinu.

Naravno,to ne znaci da nabavki nece biti.Povremeno se pojavi nesto zanimljivo ali cak i bez toga je potrebno ovaj sport "hraniti"  ;D pa se s vremena na vreme poruci bar neki rezervni tank ili set gumica,tek toliko da se nesto ceka,ali i to je vise iz zanimacije nego prave potrebe ili zelje.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 10949
  • -Receive: 10516
  • Ugled: +22268/-0
Odg: Da li ste zadovoljni "vaperskom" 2017?
« Odgovor #1 poslato: Decembar 26, 2017, 01:06:07 »
Ja sam zadovoljan, i ako se kod mene licno nista narocito nije promenilo. Jos uvek koristim antikvitete i ne planiram da ih menjam, ali se pojavljuje po nesto za sta sam zainteresovan makar da probam. Stidljivo se pojavi po neki M2L atomizer, a proizvod godine je definitivno Kaja Prime koja ce sigurno jos dugo vladati M2L svetom. Ne svidja mi se to sto vise gotovo da nema modova 22mm, a i atomizeri se konstantni goje u struku. Ne svidjaju mi se cigletine sa 2+ baterije, ali njih i ne gledam a teme na forumu samo oznacim kao procitane.

Van mreže Pukan

• Drug član
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 5312
  • -Receive: 2170
  • Ugled: +2817/-0
« Odgovor #2 poslato: Decembar 26, 2017, 02:18:16 »
Ja sam genenaralno zadovoljan. Probah svašta nešto, al se uvek vratim na "stariju" opremu. Nekako sam navikao na neke svemirske izglede modova, čak su mi neki i simpatični. Godinu su svakako obeležili par interesantnih i dobrih m2l atomizera za razliku od prethodne. Najveći hajp definitivno se desio sa squonk modovima. Mehaničke squonkove smatram velikim korakom unazad, jer predstavljaju veliku opasnost za  početnike, i nigde ni trunke upozorenja proizvođača i recenzenata o opasnostima o kojima smo mi stariji pre stalno govorili kad regulisanih gotovo da nije ni bilo. Današnji početnici mnogo manje znaju šta je mehanika, a retko ko će da krene da čita postove od pre par godina. Da se ja pitam, zabranio bih je u današnje vreme . Kome treba, nek je napravi .  Za regulisane squonkove nemam ništa protiv, ko voli nek izvoli.
Takođe nije bilo nekih značajnih pomaka u smislu ispitivanja "štetnosti" vejpa. Možda  može da se izdvoji ona studija dugoročnog delovanja efekata parenja. Meni dovoljna činjenica da sam ove godine 3 puta merio saturaciju (zasićenost krvi kiseonikom) i da sam sva tri puta nabio maksimalnih 99%. Ko da nikad nisam pušio. A jesam, i to punih 20 godina

Sent from my ONE A2001 using Tapatalk

Van mreže ezgetap

• Sr. Member
  • Thank You
  • -Given: 269
  • -Receive: 371
  • Ugled: +371/-0
  • elektronske cigarete CEVKA & KLONOVI
« Odgovor #3 poslato: Decembar 26, 2017, 02:51:32 »
Zadovoljan i zdravstveno i što se tiče opreme, stalno se po tom pitanju nešto experimentiše,menja pa će i sledeće godine biti manje više iste.e da  upoznao sam dosta divnih ljudi preko ovoga sporta

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk

Van mreže Drako

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 605
  • -Receive: 1301
  • Ugled: +1500/-0
  • Mea culpa
« Odgovor #4 poslato: Decembar 26, 2017, 08:44:45 »
Meni se, na kraju, ova 2017. ispostavila kao prelomna godina.
Prvo sam shvatio da mi mali modovi ergonomski ne odgovaraju, i bez obzira koliko me vizuelno privlacili, od njih sam potpuno odustao.
Drugo, voce, povrce i salate sam potpuno izbacio iz upotrebe, uz casne izuzetke, posvetio se duvanima i nasao ono sto mi je dovoljno dobro, cak odlicno, za svakodnevnu upotrebu. Naravno da se i dalje isprobavaju razni duvani, ali sad bar znam sta me sigurno ne interesuje.
I na kraju, a zapravo je na prvom mestu, Kayfun Prime...
Od momenta prvog setupa pa do danas, sem povremeno Rose v2s, vise nista drugo ne koristim. Moje zadovoljstvo Primeom ide dotle da sam polako poceo da gledam odakle da nabavim original i da zavrsim sa atomizerima za jedan duzi period.
Tako da, u vaperskom smislu, 2017. godinom sam u poptunosti zadovoljan.
Otišao sam da pronađem sebe. Ako dođem pre nego što se vratim, zadržite me.

Van mreže badja007

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 2372
  • -Receive: 1337
  • Ugled: +1342/-0
  • posle 30god pusenja konacno nasao dostojnu zamenu.
« Odgovor #5 poslato: Decembar 26, 2017, 08:48:09 »
4-ta godina i 2017 mi je protekla bez ijedne kupovine e-cig i komponenti..

Znaci jedno veliko nista i iskren sam 100%

Uvek sam voleo jednostavne (trajne) i univerzalne male stvari i tanju zicu.

U djepu uvek mi se nalazi po 10-tak bocica i drip tip-ova.. koje menjam.
tecnosti svakog jutra izvadim iz vrece,
a na kraju dana odlazem u drugu vrecu za neki drugi krug i godinu.

Ta razlicitost aroma mi je hObi i ono sto me drzi u ovom sportu,daje radost i nadu za napred,.i uvek se radujem kada probam nesto drugo..

Sto se tice zdravlja nikad bolje,
Uspeo sam  da izlecim jaku upalu krajnika inhalacijom mentola sa Vg,

Na kraju godine kada sumiram rezultate nemam nikakve zelje i dilema oko
e-cig i cekam taj redizajn cigarolike, tompusa da kupim.

Za kraj godine kupio bih nekoliko kupovnih tecnosti kao nesto novo,
pa da se pocastim za ove predstojece praznike.

Van mreže Pukan

• Drug član
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 5312
  • -Receive: 2170
  • Ugled: +2817/-0
« Odgovor #6 poslato: Decembar 26, 2017, 10:04:32 »

Moje zadovoljstvo Primeom ide dotle da sam polako poceo da gledam odakle da nabavim original i da zavrsim sa atomizerima za jedan duzi period.

Imaš ga u Srbiji, u domaćoj prodavnici, ovih dana valjda na stanju, ako se odlučiš na taj korak.

Sent from my ONE A2001 using Tapatalk