Autor Tema: Heat flux grejaca,odnosno "Heat Flux Vaping Chart"  (Pročitano 4927 puta)

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 8965
  • -Receive: 11352
  • Ugled: +13787/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Heat flux grejaca,odnosno "Heat Flux Vaping Chart"
« Odgovor #60 poslato: April 07, 2019, 23:37:55 »
  • Publish
  • Negde sam pomenuo da i meni takodje najvise odgovara HF oko 160 i sto kazes lako je podesiti tu vrednost ( subjektivni osecaj sweet spota ) ukoliko mozemo stelovati napon-snagu za datu povrsinu medjutim ukoliko su napon-snaga fiksni u tom slucaju nam nista drugo ne preostaje nego da nivelisemo povrsinu grejaca ali se barem kod mene u tom slucaju javlja jos jedan problem a to je da mi na nekom atomizeru grejac precnika 2mm odgovara dok mi je na drugom previse...mozda me je regulacija snage-napona razmazila ali verujem da bi imao prilicno gimnastike da moram gadjati fiksni napon kao nekada a da mi pri tom radi svaki atomizer bas onako kako ocekujem ...
    Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže kinkel

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 983
    • -Receive: 980
    • Ugled: +980/-0
    • elektronske cigarete
    Odg: Heat flux grejaca,odnosno "Heat Flux Vaping Chart"
    « Odgovor #61 poslato: April 07, 2019, 23:45:21 »
  • Publish
  • :) e zato sam ja tipovao 2,3 .. moze da stane tamo gde je 2,5 prevelik, a dovoljno velik za atije gde je potrebno vise vate tj preporucuju 2,5 .. sredina .. samo ustelovati koliko motati da heat bude oko 160 .. i to je cela nauka sto se mene tice.