Autor Tema: Heather's Heavenly Vapes  (Pročitano 2297 puta)

Van mreže Mesečar

• Sr. Member
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Ugled: +79/-4
Heather's Heavenly Vapes
« poslato: Februar 08, 2013, 16:30:10 »
  • Publish
  • Stigao paketic sa tecnostima americkog proizvodjaca Heather's Heavenly Vapes.

Ovo su relativno nove tecnosti u USA koje se probijaju neverovatnom brzinom na trzistu, tzv. zvezda u usponu. Vec imaju ogromnu bazu zadovoljnih ljubitelja i samo jedan od pokazatelja popularnosti je cinjenica da tema HHV na ECF forumu ima 3408 strana, pocevsi od septembra 2012. godine. Mana ove novosecene popularnosti jeste ta sto se nakon porucivanja ceka 7-10 dana na proizvodnju i slanje tecnosti.

Tecnosti koje sam narucio su iskljucivo duvanske (iako imaju i sve druge, ukupno 58 tecnosti u ponudi): Legend, Sludge, Pirate's Booty, Heavenly Army, Dragon's Fire, Huntsman i Dark Horse. Sve tecnosti su jacine 18mg/ml, na PG/VG bazi odnosa 50-50%, zapremine 30ml.

Sve narucene tecnosti nose oznaku Purity. Oznaka Purity znaci da su arome koje se koriste za tu liniju tecnost na 100% VG bazi, tako da osoba koja ima problema sa PG-om moze naruciti i 100% VG bazu, te tako dobiti tecnost koja u sebi nema ni kap PG-a.

Inace, Legend, Sludge i Shadow su do skoro bile poznatije po nazivima (tim redom) Gandalf, Gollum i Shadowfax (ako je neko za njih vec cuo), ali su morali da promene nazive zbog autorskih prava.

Ono sto je plus sto se HHV tice je mogucnost izbora odnosa PG/VG baze prilikom kupovine tecnosti, pamozete naruciti sve u rasponu od 80-20% u korist PG-a pa do 100% VG baze.

Sto se tice odnosa baze, isticu da su najprodavanije tecnosti odnosa 70% PG / 30% VG, kao i da je na osnovu feedback-a od strane musterija zakljuceno da ova kombinacija izvlaci najbolje iz njihovih tecnosti. Sto se ovoga tice, cvrsto stojim iza tvrdnje da ovo moze biti samo individualna stvar, sto ne znaci da ne bi valjalo naruciti i jednu 70/30 turu pa videti kolike i kakve su razlike.

Dostupne jacine tecnosti su: bez nikotina, 3, 6, 9, 12, 15, 18, 24 i 36mg/ml.

Tecnosti su u najobicnijoj ambalazi (Jpyetech, Dekang, AVE flasice od 30ml) i samo sa jednom providnom nalepnicom na kojoj je naziv tecnosti. Nema naznaka sastava, jacine niti uopste koji je proizvod u pitanju. Na ovo su se, kako kazu, odlucili zarad lakseg dostavljanja kupcima i izbegavanja mogucih komplikacija prilikom slanja tecnosti u inostranstvo, zbog propisa koji se razlikuju od drzave do drzave.

Cena je sasvim pristupacna i iznosi 6$ za 6ml, 9$ za 15 ml i 13$ za 30ml. Jos jedan plus je to sto koriste First Class shipping, pa je postarina za ovih 7 flasica od po 30ml izasla 10$. Takodje se moze kupiti sample pack, 4 flasice od po 3ml po ceni od 10$.

Utisci o tecnostima tek za nekih 20-ak dana. Opsti savet u vezi HHV tecnosti je da se "proluftiraju" 48h, te da se zatim odstoje jos jedno 2 nedelje zarad potpunog uzitka. Takodje, vec testiram neke druge tecnosti, pa je ova obavezna "pauza" dobro dosla.

P.S. Ukoliko se tecnosti pokazu kao dobre, onda su HHV definitivno odlican izbor za svaciji ukus, s obzirom na jeftin shipping kao i mogucnost izbora odnosa baze i velikog raspona nikotina.

EDIT: Zaboravih da napisem da pored svih opcija, imate i mogucnost da stiklirate da dodaju mentol u tecnost koju narucujete. Kako kazu na sajtu, to je zato sto A) neki vaperi vole da mentol/hladni ukus prati aromu dok neki imaju osecaj da to dodatno pojacava izrazenost arome.
    « Poslednja izmena: Februar 08, 2013, 19:04:32 Mesečar »

Van mreže mazda323

• Full Member
    • Thank You
    • Ugled: +12/-24
    Odg: Heather's Heavenly Vapes
    « Odgovor #1 poslato: Februar 08, 2013, 17:01:36 »
  • Publish
  •     jel ima ovde na prodaju i poshto su?

Van mreže kavasaki

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • Ugled: +10/-0
    • Pol: Muškarac
    « Odgovor #2 poslato: Februar 08, 2013, 17:13:44 »
  • Publish
  • prodaju li arome ili samo gotove tečnosti

Van mreže Mesečar

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #3 poslato: Februar 08, 2013, 17:20:22 »
  • Publish
  • Citat
    jel ima ovde na prodaju i poshto su?

Nema, mora da se naruci iz USA. A ako mislis da li imam ja za prodaju, odgovor je opet ne. Ovo sam narucio za sebe, da vidim kakve su tecnosti.

Citat
    prodaju li arome ili samo gotove tečnosti

Koliko se secam samo gotove tecnosti. Sad cu da bacim pogled.

Van mreže kavasaki

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • Ugled: +10/-0
    • Pol: Muškarac
    « Odgovor #4 poslato: Februar 08, 2013, 17:33:42 »
  • Publish
  • mesečar
    pošto naručuješ iz amerike možeš li da vidiš da li ovi šalju van amerike tj u srbiju ili hrvatsku
    imaju jeftine arome TFA odnosno to je u stvari TPA
    8ml arome -1,5 dolara
    na ecf ih hvale
    može li kako preko foruma poslati molba za dostavu ili tako nešto
    ps,ne snalazim se baš naj bolje sa engleskim
    inače bih sam vidio
    www.wizard labs

Van mreže Mesečar

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #5 poslato: Februar 08, 2013, 17:44:14 »
  • Publish
  • Pogledah, salju samo unutar USA.  :Investigate:

Sto se tice dogovora oko slanja, to je individualno i zavisi od vlasnika prodavnice. Bas sam prekjuce pitao ove sto prodaju Boba's Bounty i Gorilla Juice (Alien Visions) da li ima sanse da mi posalju direktno za Srbiju (da ne cimam ponovo ujaka) posto bih narucio 1-2l tecnosti i odgovor je - ne. Salju samo unutar USA i uputili me na njihove saradnike koji salju medjunarodno... i koji su po pravilu bar 20% skuplji... a AVE tecnosti ni direktno kod proizvodjaca nisu bas jeftine.

Takodje sam se malo informisao i saznao da se ne radi uvek samo o volji proizvodjaca/prodavca da salje samo unutar USA. Za regularan/legalan izvoz nikotinskih tecnosti potrebne su im neke posebne dozvole, pa neki salju samo unutar USA, neki imaju sve dozvole pa salju tecnosti sirom sveta (i imaju sve specifikacije na flasicama), dok neki zaobilaze papirologiju i salju neoznacene tecnosti.  :smart: