Autor Tema: Boge kartomizeri  (Pročitano 6972 puta)

Van mreže Mesečar

• Sr. Member
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Ugled: +79/-4
Boge kartomizeri
« poslato: Februar 08, 2013, 15:36:02 »
  • Publish

• Ajde da zapocnemo i ovu temu, obzirom da ce sada biti par nas koji cemo moci da iznesemo svoje utiske u vezi ovih kartova.

Probao sam ranije dosta kartova ali mi se nikada nije dopalo ono sto dobijem od njih. Probao sam i Boge samo van tanka, klasicno i ni tu nisam bio odusevljen. Bolje nego prosla iskustva ali opet to nije to. Nakon probanja Boge karta u tanku prica se promenila, odusevio sam se kako jednostavne i jeftine stvari odlicno rade.

Elem, danas me posetio cika postar, pa da obradujem kolege koje ovo iscekuju, zajedno sa mnom, vise od mesec dana:

:13: 

EDIT: Malo me buni ovo sto sam tek sada video, na kutijama pise "Dekang inside".

Mada, mislim da je u pitanju samo ambalaza, da imaju tu jednu u zalihama pa ne bacaju pare na pravljenje nove. Naruceni su kao non-prefilled a i ostali ljudi koji su vec primili kartove iz ove ture se nisu zalili po ovom pitanju. Sad cu da otvorim jedan i lepo proverim o cemu se radi.

P.S.Kartovi nisu za prodaju, par nas je narucilo zajedno i svi vec imaju svog vlasnika, te bih vas zamolio da me u vezi ovoga ne kontaktirate. Hvala.  :winksmile:

Van mreže meaculpa

• Sr. Member
    • Thank You
    • Ugled: +110/-1
    • Pol: Muškarac
    Odg: Boge kartomizeri
    « Odgovor #1 poslato: Februar 11, 2013, 12:00:58 »
  • Publish
  • Ja dobio oko NG. 4 kutije istih. Punchujem ih i stavljam u tank. Jos sam uvek na prvoj kutiji i dva sam odmah bacio jer su u startu bili skart Nisu hteli da upiju inicijanu tecnost i odmah davali zagoretinu. Napominjem da su sve cetiri kutije dosle iz USA. I na mojim kutijama ima sastrane "Dekang" oznaka, ali su svi prazni. Prvi koji sam stavio za NG jos uvek traje i nema nikakvih padova performansi niti promene u aromi. Zadovoljan sam, a ta dva koja sam bacio, smatram da su iz lose serije. Nekome i cela kutija, svih pet komada budu skart. Desi se. Ove mi je poslala Vikki Gibson, a druge koje sam narucio bigdaddyvapor tek treba da dodju. Po meni nisu za parenje bez tanka, jer tek u tanku dobiju pravu karakteristiku. Drugar koji ga koristi bez tanka, mora da ga dopunjava bar 4 puta dnevno. Mali kapacitet za standard martove.
    Edit: Busim ih sa dve rupe jedne iznad druge i koristim FA tecnost na bazi Velvet Cloud.

Van mreže Mesečar

• Sr. Member
    • Thank You
    Re: Boge kartomizeri
    « Odgovor #2 poslato: Februar 11, 2013, 15:21:14 »
  • Publish
  • Prezadovoljan sam kartovima. :clap:

Odlucio sam da ih narucim na nagovor kolege Chadurija, uz tvrdnju da se necu pokajati. Probao sam Boge u tanku kod njega, dopalo mi se ali je to bilo kratko da bih imao neki jasniji stav.

U nedelju mi je kolega dao jedan novi nebuseni Boge, izbusio ga puncherom i stavio u DCT tank. Koristio sam ga 7 dana (izvukao sam mu maksimum) sa AVE tecnostima i, bez preterivanja, prezadovoljan sam svime sto sam dobio.

Nakon tih 7 dana uzmem jedan iz ove ture sto je stigla, LR prepunched i rade podjednako dobro, nema oscilacija iako sam upozoren da se cesto desi da od gomile kartova par radi kako treba. Da li sam se uhvatio prvo zajedini dobar iz kutije videcemo. :sarcastic: Mada, verujem da nece biti problema sa ovom turom.

Inace, rupica na prepunched kartu je duplo manja od rupice na proslom, napravljene puncherom, ali i pored cinjenice da je u tanku VG tecnost, radi identicno i bez problema. Jedini nedostatak je to sto je rupica visoko, otprilike na 1/3 karta, pa se mora cesce dosipati... nista sto dodatna rupa pri dnu ne moze da ispravi. :clap:

Narucio sam ih iz USA, preko kolektivne narudzbine, pa su ispali oko 0.84$ sa sve troskovima isporuke iz Kine do USA, pa onda do Srbije. Smesna cena.

Kada dodje vreme za novu nabavku, oglasicu na forumu narucivanje. Na 500 komada su oko 0.50$. Narucimo direktno od Boge, postarina ce izaci smesno kada se podeli sa brojem kartova. Misli da izadje oko 0.6$ kart sa postarinom.

P.S. Ono sto mi nikako nije jasno je to da ti jedan kart traje on NG?????

Sent from my LG-P700 using Tapatalk 2

Van mreže meaculpa

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #3 poslato: Februar 12, 2013, 03:03:19 »
  • Publish
  • Pa i ja se čudim da toliko traje, ali stvarno nisam primetio nikakav pad performansi iako ga cepam u Varaderu, na modu i do 9-10W. Stvarno su se pokazali dobro. Ideja za kolektivno naručivanje je super sa takvom cenom, ali znaš i sam da nas je poprilično malo, mislim, ljubitelja kartova. Ja ih i moja žena trošimo od NG, što u tankovima, što na ego baterijama i ecab-u. Ma super su. Suva para, skoro nikakvo održavanje, extra, lično za mene  :yes: 
    Edit: Videćemo kako će se Boge izboriti sa El toro cigarilos, ako uništi CC za dan,dva, onda će kartovi baš biti potrošna roba. Ja sam kuvao stare Kanger kartove i od 10-tak kartova pola ih je radila ponovo kao novi. Koristio sam Busardovu metodu od 2x po 15 min. :smart:
    « Poslednja izmena: Februar 12, 2013, 11:49:36 meaculpa »

Van mreže Mesečar

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #4 poslato: Februar 12, 2013, 23:48:59 »
  • Publish
  • Mogu odmah da ti odgovorim za Cigarillos i kart - nema nikakvih problema. ;) U gore pomenuti, u subotu stavljeni kart sam prvo nasuo poslednjih 3ml Gorile, a od kad sam to potrosio cepam vec treci tank Ciharillosa i ne daje uopste naznake da ce mu uskoro kraj, performanse iste kao i prva para kada je prajmiran. Guevara je druga prica, po pola tanka su bukvalno unistili V3, CC i kart. Nema im spasa. Guevaru ne preporucujem nikome ko nema nameru da je pari na nekom RBA, Cigarillos mogu slobodno.

Sto se tice narudzbine, ni tu ne vidim problem. Ja uzimam 100 komada, koleZa Chaduri isto 100, jos jedan drugar sigurno 50 a najverovatnije 100. A javilo se jos dvoje parilaca koji bi uzeli izmedju 20 i 50 komada. Nista ne brini, javljam kada dodje do narucovanja... ja se plasim da nece svi "uci" u narudzbinu. ;D

Van mreže meaculpa

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #5 poslato: Februar 13, 2013, 03:33:59 »
  • Publish
  • Hahahaha, bravo za inicijativu. Naravno da bih usao u grupu za nabavku, takodje za oko 50 kom za sada, jer sam vec kupio 10 kutija. Sada mi je lakse, jer sam se bojao za El toro. Znam da poprolicno prljaju, ali ako kazes da je ok onda :victory: Ja sam trenutno na FA espressu na VG bazi, sa vrlo malo vode oko 2% i kazem da  nisam imao lepsi dozivljaj parenja i  sada dok upravo pisem ovo onaj dugotrajni kart je na izdisaju. Sigurno je isterao 10-12 Varadera na full-u. Ma Boge je zakon. Nisam samo ukapirao jel' pricamo o 2.2 oma i standard varijanti?

Van mreže Mesečar

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #6 poslato: Februar 13, 2013, 04:18:59 »
  • Publish
  • Pricamo o LR, LR prepunched i SR varijanti, uzeo sam od svih po malo. :)

Van mreže NikolaP

• Full Member
    • Thank You
    • Ugled: +115/-0
    « Odgovor #7 poslato: Februar 13, 2013, 08:51:19 »
  • Publish
  • Nadam se da ovo cita i neko od uvoznika. Evo ovde samo na ovoj temi ima nas da bi svako uzeo po ceo karton. Neko da zvanicno uveze direkt od Kineza po bagatelnoj ceni, i da sa razumnom cenom prodaje kod nas mogao bi prodati tonu Boge kartova. I to prazne kartove, dakle nema zezanja sa raznim odobrenjima i slicno posto nema nikotina.
    Ali naravno da na kraju prodajna cena bude iole normalna.
    Dreamcatcher 18350, G-bell,  Bolt, cisco 306, 306 DCA, Boge LR, DUD

Van mreže bibi74

• Full Member
    • Thank You
    • -Receive: 1
    • Ugled: +75/-0
    « Odgovor #8 poslato: Februar 13, 2013, 09:02:57 »
  • Publish
  • Hahahaha, bravo za inicijativu. Naravno da bih usao u grupu za nabavku, takodje za oko 50 kom za sada, jer sam vec kupio 10 kutija. Sada mi je lakse, jer sam se bojao za El toro. Znam da poprolicno prljaju, ali ako kazes da je ok onda :victory: Ja sam trenutno na FA espressu na VG bazi, sa vrlo malo vode oko 2% i kazem da  nisam imao lepsi dozivljaj parenja i  sada dok upravo pisem ovo onaj dugotrajni kart je na izdisaju. Sigurno je isterao 10-12 Varadera na full-u. Ma Boge je zakon. Nisam samo ukapirao jel' pricamo o 2.2 oma i standard varijanti?

Lr i standard (3 oma) su potpuno isti kartovi razlicitih otpora,tako da ko ima vv uredjaj ne bitno koji je...Ko je na ego   
    i 3,7 v modovima njemu ce standard biti slab u performansama...Ono sto se šuška po vaperskim krugovima je da kod SR kartova ima manje ćoraka,e sad da li je istina...?????

Van mreže meaculpa

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #9 poslato: Februar 13, 2013, 10:44:24 »
  • Publish
  • Ove koje sam do sada kupovao su od 2.2 oma, a pokazuje na modu 2.1. Nisam imao prilike da probam one od 3 oma, tako da nemam iskustva sa njima. Ovi mi rade posao i zadovoljan sam sa njima u tanku, ali onako na suvo samo kart, nisam, jer ga moram stalno dopunjavati zbog malenog kapaciteta.

Van mreže Mesečar

• Sr. Member
    • Thank You
    Re: Odg: Boge kartomizeri
    « Odgovor #10 poslato: Februar 13, 2013, 13:39:16 »
  • Publish
  • Nadam se da ovo cita i neko od uvoznika. Evo ovde samo na ovoj temi ima nas da bi svako uzeo po ceo karton. Neko da zvanicno uveze direkt od Kineza po bagatelnoj ceni, i da sa razumnom cenom prodaje kod nas mogao bi prodati tonu Boge kartova. I to prazne kartove, dakle nema zezanja sa raznim odobrenjima i slicno posto nema nikotina.
    Ali naravno da na kraju prodajna cena bude iole normalna.

Nema zarade na tome, sve preko 120 dinara po komadu bi bilo skupo :)

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5
    • -Receive: 31
    • Ugled: +1267/-0
    « Odgovor #11 poslato: Februar 13, 2013, 14:28:28 »
  • Publish
  • Volim često koristiti Boge kart u tanku. Pročitao sam da koristite ove kartove u DCT-tankovima što meni do sada nije pošlo za rukom. Koji trik koristite da bi kart ušao u tank?

Van mreže Mesečar

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #12 poslato: Februar 13, 2013, 15:04:11 »
  • Publish
  • Ne znam zasto i kakav problem imas, nije mi poznato da postoji bilo kakav problem sa stavljanjem Boge karta u DCT.

DCT tank sam pozajmio drugu dok nisam dobio kartove, on je koristio jedno mesec dana, potrosio par kartova i nije imao problem. Meni je ovo drugi kart koji sam stavio u DCT i takodje nisam imao problema.

Ne znam kako bih pomogao.

Van mreže NikolaP

• Full Member
    • Thank You
    • Ugled: +115/-0
    « Odgovor #13 poslato: Februar 13, 2013, 15:31:08 »
  • Publish
  • Ja koristim/koristio DCT tankove. Jedino sam morao da uzimam Boge u XL varijanti, jers u "obicni" Boge suvise kratki. Sad sam presao na obicne, kratke kartove, nabavio sam tank, ali sam i jedan DCT skratio.
    Dreamcatcher 18350, G-bell,  Bolt, cisco 306, 306 DCA, Boge LR, DUD

Van mreže Bet

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 338
    • -Receive: 3304
    • Ugled: +4311/-0
    « Odgovor #14 poslato: Februar 13, 2013, 15:33:00 »
  • Publish
  • Evo ih DCT za normal size boge kartove:

http://www.vapegear.co.uk/product/stdtank
    http://www.healthcabin.net/index.php?main_page=product_info&cPath=1076_1137&products_id=8040