Autor Tema: Vapo King mod Genesis  (Pročitano 1288 puta)

Van mreže vlaves2000

• Drug član
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 1367
  • -Receive: 2207
  • Ugled: +3458/-0
  • Pol: Muškarac
Vapo King mod Genesis
« poslato: Novembar 03, 2012, 15:05:19 »
  • Publish
  • otvori osam temu za ovaj mod jer me interesuje vase misljenje, mod je dosta povoljan i prodaje ga etigara elektronika, posto do sada nisam koristio ni jedan mod i jos vizuelno proucavam i gledam sta je dobro a sta lose, naravno tu je i cena. Koliko vidim neki modovi po povoljnoj ceni blizu su po kvalitetu performansi kod onih dosta skupljih. prvo sto me interesuje dali je ovaj mod napravljen od celika ili je neka legura posto sam procitao da sve sem celika moze lose da se odrazi na zdravlje.
    « Poslednja izmena: Jun 22, 2016, 18:53:30 Bolle »

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 2
    • Ugled: +986/-0
    • Pol: Muškarac
    • Viva La Revolución
    Odg: Vapo King mod Genesis
    « Odgovor #1 poslato: Novembar 03, 2012, 16:56:23 »
  • Publish
  • Ovo je pravljeno od hromiranog mesinga i ne bi trebalo da bude stetno sve dok ima tu oplatu od hroma ili je mozda i ovako stetno za zdravlje,to stvarno ne znam.Licno preferiram SS attyje jer sam tako 100% siguran.Kvalitet izrade moze i ne mora da bude ok jer je kontorla kvaliteta prilicno slaba ali sta god da bude za te sitne pare se isplati uzeti.Imao sam ga u rukama ali nisam pravio setup za njega,narucio sam ga za Tabbyja pa je stiglo kod mene na adresu.Taj primerak kojieg sam video je sasvim ok odradjen,navoji su bili dobri i baza je dihtovala.U fiber varijanti kao My-T il Bulli moze da radi sasvim ok dok je sa meshom malo zeznuto raditi setup jer je mrezica bukvalno u vazduhu i drzi je samo kantal.Na Talosu je to drugacije odradjeno sa keramickim drzacem u koji se uglavi mesh.Investicija nije velika a taman mozes i da naucis kako se prave setupi na prepravljivim attyjima :great: