Autor Tema: Kanger POLLEX 200W  (Pročitano 920 puta)

Van mreže Milanez

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 410
  • -Receive: 190
  • Ugled: +190/-0
  • elektronske cigarete
Odg: Kanger POLLEX 200W
« Odgovor #15 poslato: Jun 07, 2019, 12:46:13 »
  • Publish
  • Mozda ti pomogne da se ne odlucis za njega sledece...prvo da kazem da je to neko moje vidjenje koje ne mora biti tacno ali sanse su velike...kaze kapacitet interne baterije 3500mAh , ako znamo da su li-ion 3500mAh samo 10A limita dok litijum polimer od 7.4V 3500mAh minimum 10C ne bi stao u toj kutiji kao i to da u tom slucaju ne bi propustili a da ne saberu kapacitete i napisu 7000mAh ,zakljucak je sledeci...
    Interna baterija se sastoji 99,9% od 2x1750mAh li-polimer celija koje u tom modu traju pri 10W skoro identicno modu sa jednom izmenljivom LG MJ1 3500mAh baterijom ili pri 60W tek nesto malo duze od jedne izmenljive Sony VTC6 3000mAh , moguce ga je poterati i na preko 100W ali tada se i ne moze ocekivati neka autonomija pa su korisnici u glavnom nezadovoljni jer traje skoro duplo krace od moda sa dve izmenljive krstene baterije  :winksmile:
    mozda mi i treba pomoc da ga ne kupim (da oladim malo) ,a u vezi baterije @djiva je lepo rekao - za moje potrebe mozda ne bi bio los
    za novu godinu sam rekao -auh kolko sam potrosio ,ove godine nista al ja trosim li trosim  i sve se sabiram kolko bi dao na cigarete ... ovako isto - neko uzivanje u shopingu ,
    trenutno sam se opredelio za mod sa integrisanom baterijom , imam 3 moda al svi su sa izmenjivom ,
    Pirmin Curbrigen
    Rock on neo rockers, rock on