Autor Tema: Pomoc oko atomizera!  (Pročitano 2546 puta)

Van mreže Hare

• Newbie
  • *
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 1
  • Ugled: +1/-0
  • Pol: Muškarac
Pomoc oko atomizera!
« poslato: Oktobar 22, 2017, 21:54:05 »
  • Publish
  • Pozz raja. Ovako trenutno koristim NRG tank i sada imam problem bilo koji grijac da ubacim i bilo koju aromu i bilo koja wataza znaci nije bitno imam neki problem nekako para kao da mi je malo ljuta, aroma je tu i fina je ali nekako mi bas kao ljuta malo, a dok parima na VECO tanku sve mi ok ono para je bas fina nije napadna (ljuta) kao na ovom.
    Ako je potrebno baza koju koristim je ELDA 70-30 3mg nic. I sada kontam da porucim serpent SMM pa jel ga neko ima neka misljenja o njemu?
    Hvala svima!
    « Poslednja izmena: Oktobar 25, 2017, 19:07:27 ivanneko »

Van mreže Điva

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1815
    • -Receive: 1634
    • Ugled: +1927/-0
    Odg: POMOC OKO ATOMIZERA!
    « Odgovor #1 poslato: Oktobar 22, 2017, 23:13:31 »
  • Publish
  • Vaporesso Veco dolazi sa EUC grejačima 0.4 Ω clapton ( 40 - 50 W ), i 0.5 Ω SS 316 ( 25 - 35 W ).
    NRG sa : 0.15 Ω ( 50 - 130 W ), i 0.15 Ω ( 30 - 70 W)
    Razlika je dovoljno velika u dimenziji, konstrukciji glave, tu je otpor + broj žica/grejača; koliko snage traže.. - para ne može biti ista.

Za NRG se može nabaviti rba;
    http://vapingunderground.com/threads/smok-baby-beast-coil-fits.342982/

Wotofo Serpent SMM je vrlo dobar DL atomizer, samo treba da nađeš setap koji tebi odgovara ;)
    Sony Xperia ZR

Van mreže Hare

• Newbie
    • *
    • Thank You
    « Odgovor #2 poslato: Oktobar 23, 2017, 09:31:34 »
  • Publish
  • Ma dobro to ali meni nije kasno kako mi na veco attyu pase i sve 5 dok ovamo na nrg tanku mi se ne svidja uopstee

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 9190
    • -Receive: 11502
    • Ugled: +13937/-0
    « Odgovor #3 poslato: Oktobar 23, 2017, 11:04:12 »
  • Publish
  • Pre mesec ipo dana ti savetovasmo da kupis nesto sasvim drugo i obecao si da ces se javiti da podelis iskustvo kada ti stigne oprema te moram priznati da sam ostao pomalo zatecen kad si napisao sta koristis od atomizera no dobro.. kada kazes "ljuta para" da li to znaci da te para gusi i tera na kasalj ili ... i na kojem modu i kojoj snazi teras NRG tank ?
    Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže Hare

• Newbie
    • *
    • Thank You
    « Odgovor #4 poslato: Oktobar 24, 2017, 01:24:30 »
  • Publish
  • Aa znam alii sam probaoo prije toga i mtll i shvatio sam da je ovoo vise za menee alii ovoo me bas to tjera na kasaljj aa koristim na revegner modu sa keramickim coilom i probao sam od 25 do 35w i istoo mi ii vazduh mi je bio otvoren gotovo do kraja

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #5 poslato: Oktobar 24, 2017, 01:46:42 »
  • Publish
  • To znaci da je previse tecnosti na grejacu ...pojacati snagu da brze-bolje isparava  :banghead: Pretpostavljam da kupujes fabricke tecnosti , koliko potrosis dnevno ? Isplati li se ?
    Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže Hare

• Newbie
    • *
    • Thank You
    « Odgovor #6 poslato: Oktobar 25, 2017, 09:05:11 »
  • Publish
  • Ne vredi poveo snagu i probao, ista stvar bas me reze u grlu i dalje, a tecnosti miksam sam sebi i dnevno potrosim oko 5,6 ml tecnosti i isplati se svakako :)

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #7 poslato: Oktobar 25, 2017, 12:34:50 »
  • Publish
  • Dobro je sto se tice potrosnje ( za sada ) a problem upaljenog grla ...javlja se i kod umerenijih pocetnika , period adaptacije i uskladjivanja korisnika sa nacinom koriscenja mora postojati i trajace dok se ne pronadjes i tek onda ces biti u potpunosti zadovoljan  :00000003:

Van mreže Hare

• Newbie
    • *
    • Thank You
    « Odgovor #8 poslato: Oktobar 25, 2017, 18:14:36 »
  • Publish
  • Okee hvala ti puno! I serpent SMM mi je na putu pa cu vidjet sa njim kako ide!  :dance: