Autor Tema: Skupa oprema za vejp  (Pročitano 1016 puta)

Van mreže misko2109980

• Full Member
  • Thank You
  • -Given: 114
  • -Receive: 369
  • Ugled: +369/-0
  • elektronske cigarete
Skupa oprema za vejp
« poslato: Oktobar 15, 2017, 14:28:04 »
U pocetku resih da kupim najkvalitetniju opremu za vejp,mislio da je ne menjam,kad sam sve to +/- izvukao koren i dosao do = :banghead: svatih da nisam pilot na BOING-u ;D
Mene licno zanima a mozda jos i neke nove clanove foruma,vredi li skupa oprema poput naseg poznatog
Dicodes Dani
YiHi SX
Lost Vape....
ili je to bacanje para,jer koliko ja znam 30w su 30w i 500F su 500F,nikako drugacije,izuzev izgleda i kvaliteta izrade,ali ako je razlika u ceni 100/150e zbog toga,onda je to zaista mnogo,ja licno koristim  DRAG koji kosta 50e a pre njega imao Lost Vape Skar koji kosta 100e i nikakvu razliku ne vidim sem gabarita,funkcije sve iste..

« Poslednja izmena: Oktobar 15, 2017, 14:36:01 ivanneko »

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 9185
  • -Receive: 11495
  • Ugled: +13930/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Skupa oprema za vejp
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 15, 2017, 14:49:18 »
Cena je relativna stvar u zavisnosti ko gde zivi i koliko zaradjuje...

EDIT: Odgovorih na brzinu pa da pojasnim , verujem da ovi na zapadu gledaju na kinesku robu kao na neke igracke primera radi da kinez kosta 1000din a dicodes 5000 svi mi bi furali dicodes i ne bi ni razmisljali jel razlika u ceni opravdana ili ne ...
A ovako , najbolje da nam pojasni ko ima i jedno i drugo  :00000003:
Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže badja007

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 2372
  • -Receive: 1338
  • Ugled: +1343/-0
  • posle 30god pusenja konacno nasao dostojnu zamenu.
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 16, 2017, 20:55:17 »
Pa kakvi ste mi vi sad Vejperi kad ne probate tu Dnk-a plocicu..

@ivaneko sto ne kazes coveku  kako opasno dobro radi to sokocalo.

@misko,
Nisi pilot i ne kupujes
,,Space Shuttle"
pa da ga dozivotno i koristis..

Po meni skupa oprema vredi jedino ako je dizajnirana do savrsenstva,I

u svetu Vejpa priznajem samo
3-stvari..

Tako mi BOG pomogao
A M I N

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 9185
  • -Receive: 11495
  • Ugled: +13930/-0
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 17, 2017, 07:15:13 »
Ja mogu samo da iznesem svoje misljenje , nisam korisnik skupih modela iz sledecih razloga..Ne mislim da su lepsi i ergonomicniji , SS mi je lep ali samo za gledanje , sto se tice elektronike ja nisam primetio bitnije razlike ..mislim da je to sve.
Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže kinkel

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 1023
  • -Receive: 1004
  • Ugled: +1004/-0
  • elektronske cigarete
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 17, 2017, 07:56:50 »
Hm, imao sam sve i svasta od opreme .. pojma nemam, sad ima i jeftinih dna aparata to nije vise stvar prestiza nego stvar pouzdanosti kada je tc u pitanju, sa druge strane gomila jeftinijih modova ima takodje dobro resno pitanje tc .. generalno za neke umerene korisnike puna kapa je mod od 30$, za one kojima je potrebna dobra elektronika neki jeftiniji dna, a za sve ostale stvar je mogucnosti.
Ja sam se zadrzao na manjim modovima sa jednom baterijim ili sa integrisanom bat. To meni zavrsava posao .. a staje u dzep :)

Послато са MI 4LTE уз помоћ Тапатока

Van mreže Bolle

• Drug član
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 10167
  • -Receive: 3311
  • Ugled: +3824/-0
  • elektronske cigarete
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 17, 2017, 11:33:13 »
Nije na ovo pitanje tako lako odgovoriti, kao što izgleda...  ;D Ima tu svega...

Ne bih odmah da pravim paralele, a i nešto ne volim, ono, auto ovaj-onaj, ali recimo da uzmemo neke satove ili iole neki složeniji, a jeftiniji uređaj, tipa TV, laptop, mobilni i slično... Svuda je to nekako isto i svi će oni odraditi svoju osnovnu funkciju, prevesti te od tačke A do tačke B, pokazati ti vreme, pustiti ti tvoj omiljeni crtać, dovesti te na ovaj forum, pozvati omiljenu ličnost...  :steeringwheel: Tako da jedino mogu da konstatujem da je pitanje kvaliteta materijala izrade, bar bi tako trebalo da bude mada sada sve više ide iznos na sam brend iliti firmu koja je radi, a što je opet vezano za to kako je došla do tog imena ta firma... Pa onda kad dodaš način izrade, dizajn i jedinstvenost dotičnog uređaja pa po meni i najbitnija stavka u svemu tome je kod pojednih primeraka i kada su izbačeni na tržište isti, dobiju se ti neki "veći" iznosi...

Naravno da tu nije kraj... E tek onda kreće show spektakl...  :yes:

Znači skupila se ta neka lovica ili to ide glat, pazarila se spravica... I onda se čitava psihologija obruši na te osobe...

Ovi što im nije ta svota problem, otprilike imaju masu proizvoda već, a ima naravno i drugi tabor ovih što su se svuda po malo snašli i na jedvite jade došli do svetog grala... I samim tim nastaju iste priče... Kao što gore rekoh, ovi imaju masu proizvode pa koliko koriste, a ovi drugi čuvaju spravice... Iz čega proističe da se dotiči uređaji ne gule, znači farba nikad bolja, navoji puterica (da se ne ponavljam - ovi ih slabo odvrću-zavrću, a ovi drugi sa rukavicama pod punom pažnjom), uređaji ekstraordinarno rade, psihološka cena ima u ovim slučajevima najveću ulogu, omiljeni u društvu kao unikati, ultimativne specifičnosti, originalni itd. itd...

Probao sam najprostije da objasnim ovu ujdurmu oko skupoće opreme, ali ovo je sve naravski mnogo složenije... Ako je iko shvatio šta sam hteo da kažem, svaka mu čast i neka sve to objasni meni pošto sam imao od samog starta Provari (cena na sajtu tada 230e) do sada kada koristim LimeLight Pitonče (cena na sajtu sada 280e) i pre neki dan pukom srećom dođem do SXK Zero mini (Hvala Bobo - 14e) i postane mi omiljeni...  :-[