Autor Tema: The Milkman  (Pročitano 599 puta)

Van mreže Morgana

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 2714
  • -Receive: 6964
  • Ugled: +8842/-0
  • elektronske cigarete
The Milkman
« poslato: Avgust 17, 2017, 23:15:10 »
  • Publish
  • The Milkman...

Van mreže Morgana

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    Odg: The Milkman
    « Odgovor #1 poslato: Avgust 17, 2017, 23:44:57 »
  • Publish
  • ...

MMMmmmmmmmmm...

ukusnoo... mleko...zitarice... mmmmmm

u opisu kazu ima meda... ne volim tecnosti u kojima ima meda... jer je med prenaglasen i bude obicno previse slatko ALI... ovde ne osecam med... ali isto tako se oseca da je tecnost drugacije zasladjena nego vecina koje sam probala tako da je moguce da je zasladjeno medom ... ali blago... da doprinese toj blagoj prijatnoj slatkoci...

cimet - cimet se u vecini slucajeva agresivno namece i ispliva na povrsinu medjutim ovde to nije slucaj... da li se utopio u mleku... ili je kolicina tek tolika da doprinese savrsenom ukusu ne znam... ali ne ometa... prija

nenapadna... prijatna... moze se pariti tokom celog dana... blaga a opet pun ukus ... malo je tesko za opisati... postoji neka nota meni nepoznata koja se tu provlaci...

u svakom slucaju odlicna tecnost  ;D

Van mreže Morgana

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    Odg: The Milkman
    « Odgovor #2 poslato: Oktobar 29, 2017, 22:29:29 »
  • Publish
  • ...

Jednostavan opis - pita od malina sa kremom ...

ustvari oni to opisuju kao maline sa pitom (pecivom ) u kremu... al to nesto i ne ide bas tim redosledom... maline bi trebalo da su u prvom planu i ukus malina bi trebao da bude dominantan... mozda su genijalci za mleko al to pecivo im bas i ne ide od ruke  ;D ... a krem bi valjda trebao da objedini predhodna 2 ukusa ... al ga izgleda samo kao ukras turili na vrh te pite ... dok vam za maline treba lupa i to poveca...

mozda sam malo stroga u oceni ali koliko sam se odusevila predhodnom probanom tecnoscu toliko me ova ustvari razocarala ... ocekivala sam mnogooooo vise...

realno - nekako mi blaga ... kao koka kola kad izvetri ...