Autor Tema: The Mad Alchemist  (Pročitano 478 puta)

Van mreže Morgana

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 2714
  • -Receive: 6964
  • Ugled: +8842/-0
  • elektronske cigarete
The Mad Alchemist
« poslato: Avgust 15, 2017, 22:48:50 »
  • Publish
  • The Mad Alchemist

#############################################

Van mreže Morgana

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    Odg: The Mad Alchemist
    « Odgovor #1 poslato: Avgust 15, 2017, 23:10:54 »
  • Publish
  • ............

...

Bad Panda

Totalno sasavi nazivi... tesko da se po tome moze naslutiti sam ukus tecnosti ...  ;D

- Bad Panda

- breskva blaga daje taj vodenasti svezi ukus....

- rum dominantan ali ne prejak... blago gorkasto

- kokos negde u pozadini...

- vanila krem - mislim da se taj ukus vanile izgubio ali je  kremasta ne intenzivno zbog vodenastog ukusa breskve ali je prisutan... mislim da uopsteno vanila ili vanila krem ublazavaju dominaciju jedne arome pa se svi ti ukusi "osecaju" u nijansama

- keks ... tek u naznakama neupadljivo se provlaci ... mozda je u pitanju keks od vanile...

pomalo hladi... ne osecam ukus mentola ali je moguce da ga ima u nekoj maloj kolicini pa daje taj hladnjikavi ton...

sve u svemu fina prijatna... pomalo neobicna mesavina ukusa... koja prosto iznenadi svakim povlacenjem... definitivno zanimljiva... posto se nijedna aroma ne izdvaja mnogo od ostalih tecnost nije prenapadna i moze se koristiti tokom celog dana ...

Van mreže Morgana

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    Odg: The Mad Alchemist
    « Odgovor #2 poslato: Avgust 15, 2017, 23:55:04 »
  • Publish
  • ...

- Sladoled od jagode ... osvezava... blagi ukus jagode

- Sladoled od vanile ... i u ovom slucaju mi bezi taj ukus vanile... zaista ga ne osecam... moguce je da daje tu kremastu notu i sluzi kao balans medju razlicitim ukusima aroma...

- koka kola... dominantan ukus koka kole... negazirane  ;D

..........................................................

nikada nisam parila koka kolu  ;D  i ne znam da li je ovde u izvornoj ili blazoj varijanti... ali je definitivno dominantna ....kao hladne bombone sa ukusom koka kole... prijatna neobicna blaga ... priznajem da mi je pomalo "siromasna" u odnosu na pandu ... prosto ne mogu a da ih ne uporedim ... moze se pariti tokom celog dana...
    mislim da svima koji nisu " ludi" za koka kolom ova tecnost moze brzo da dosadi