Autor Tema: Ritchy Liqua tecnosti  (Pročitano 21148 puta)

Van mreže bibi74

• Full Member
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 1
  • Ugled: +75/-0
Odg: Ritchy Liqua tecnosti
« Odgovor #15 poslato: Jun 15, 2013, 11:04:18 »
  • Publish
  • Cuban cigar aromu sam upoznao aromu jos pre godinu i po ,kupovao sam je od Tottaly Red iz Vranja,bio je cist vg,a
     pre toga se zvao DESERT SHIP...To je u stvari originalni ds

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 9486
    • -Receive: 8933
    • Ugled: +20685/-0
    « Odgovor #16 poslato: Jun 18, 2013, 18:14:49 »
  • Publish
  • Danas stigle i ostale duvanske ali necu nista pisati dok ih doooobro ne isprobam.  Jako sam srecan sto sam otkrio ove tecnosti jer mi se bio strasno suzio izbor, prethodnih meseci sam samo menjao joyetech usa mix i tobacco, a sada cu cini mi se prosiriti sa jos 4. Baze za liqua tecnosti su toliko dobre i cini mi se mnogo bolje od ostalih, ali nigde nisam uspeo da pronadjem tacan odnos.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #17 poslato: Jun 19, 2013, 22:54:45 »
  • Publish
  • Od juce se intenzivno druzim sa liqua tecnostima, pa da malo opisem i ostale dve duvanske koje sam probao: american blend i traditional tobacco. U poredjenju sa cuban cigar i turkish koje imaju neki svoj licni pecat, ove dve su mi nekako bledunjave, rekao bih nedoradjene ;D  Utisak koji sam ja stekao je uobicajen za nekoga ko prvo proba vrhunske proizvode nekog proizvodjaca pa onda one losije, ali nikako se ne moze reci da su tecnosti lose. Dobro je da postoje ovakve tecnosti sa ne tako jakom aromom za korisnike koji vole takve. Nekako mi se cini da su zapravo american i traditional razblazene verzije ove prve dve, odnosno da su cuban i turkish osnova za ostale duvanske ukuse.

American tobacco je zapravo jako lepa duvanska aroma jako slicna cuban cigar-u, ali daleko blaza. Cini mi se da se radi o istoj aromi sa dosta manjom koncentracijom i cini mi se da ima malo arome koja je koriscena u turkish-u jer ima taj cvetno medeni smek. Mislim da je odlicna za odmaranje receptora od cuban cigar-a, kazem "mislim" jer nisam uspeo da ih umorim za ova dva dana ;D

Traditional tobacco je po meni najlosija aroma od ove cetiri, ali daleko od toga da je losa.  Za nju bih rekao isto sto i za prethodnu, ali u obrnutoj razmeri. Ovde cini mi se dominira aroma iz turkish-a u kombinaciji sa aromom iz cuban cigar-a. Rekao sam da je najlosija zato sto se u njoj najmanje oseca aroma, a meni je u poslednje vrema aroma najbitinija jer koristim tecnosti sa 3mg/ml nikotina. Za korisnike kojima je bitan TH i koji koriste tecnosti sa vise nikotina, ova tecnost moze da bude najbolja jer je cini mi se od svih najpribliznija duvanskim cigaretama.

Van mreže Prle

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 10
    • Ugled: +1978/-0
    • Pol: Muškarac
    « Odgovor #18 poslato: Jun 24, 2013, 18:38:09 »
  • Publish
  • Juče sam u druženju sa Gibalanom probao na dripcu Cuban cigar od Lique i moram da priznam da se radi o zaista prelepoj tečnosti. Bila je malo jača nego što bi meni odgovaralo (12mg a ja trenutno trošim 7 - 7.5), ali ukus je je zasenio sve.

Van mreže lemmy

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 27
    • -Receive: 6
    • Ugled: +222/-0
    Одг: Ritchy Liqua tecnosti
    « Odgovor #19 poslato: Avgust 08, 2013, 18:22:22 »
  • Publish
  • Juce probao Cuban (zahvaljujuci liberu,kome blagodarim ovom prilikom).Jednom recju - odlicna tecnost i svakako ce biti uvrstena pored joy usa mix-a u moju upotrebu.Preporuka.

Послато са GT-N7000

Van mreže Vanja

• Newbie
    • *
    • Thank You
    • -Receive: 0
    • Ugled: +4/-0
    • Pol: Žena
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #20 poslato: Septembar 19, 2013, 12:31:13 »
  • Publish
  • Jaooo :) tooo. Moje omiljene tecnosti za sada!!!
    Probala sam Cuban cigar i po meni ovo je najbolja tecnost koju sam u zivotu probala. Odusevljenju nema jos uvek kraja!!!
    Traditional - jako lepa prijatna aroma, pun ukus duvana, mene pomalo podseca na Pall-Mall.
    Turkish tobacco- ukus fantastican ali miris ubija, cist amonijak ili sta god. Steta sto su ubili tako ukusnu tecnost.
    American Blend - prijatna aroma ali meni licno dosta slaba
    Jagoda - jako lepa aromica i pun ukus jagode
    Coffee - pun ukus kafe, podseca me dosta aroma na FA espresso

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #21 poslato: Septembar 19, 2013, 12:36:26 »
  • Publish
  • Od kad sam prvi put probao liqua cuban, ni jednog momenta nisam bez njega a kad zalihe padnu ispod 10ml, zestoko kriziram. Ne koristim ga stalno zato sto mi se desava da mi posle duzeg koriscenja bude malo tezak, ali uvek kad ga sipam posle bilo koje druge tecnosti ja se odusevim :dance: On mi dodje kao sigurica. Kad nista drugo ne ide, on ide.

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 17
    • Ugled: +6309/-1
    « Odgovor #22 poslato: Septembar 19, 2013, 13:00:19 »
  • Publish
  • Cuban...ahhh. Ja koji trosm samo ono sto smiksam i imam odredjeno misljenje o gotovim tecnostima zaista moram da skinem kapu pred njim. Da, i kod mene je opsedno stanje u slucaju da na zalihama nema bar dve falasice od 30ml (0mg i 12mg)!Izuzetna aroma koju parim dozirano kao lek...ipak nije za non-stop parenje. Presecem sa njim, sto bi rekli. Turkish tobacco je strasno razocarenje za mene. Deki Stelina je proletos organizovao skup i na skupu su bile kisobrandzije sa bogatom ponudom, a ja sam se fokusirao na par duvanskih aroma, narocito na Liqua duvansku paletu. Tu mi se Turkish dopa, ali verovatno posle neke druge tecnosti koja je prikrila realni uzas.To sam doziveo kasnije. Kada sam je probao samo sto nisam vristao. Doslovce sam rekao pred svedokom (gogi05) "ovo je kravlja mokraca", a tako se i osecalo u vazduhu. Vanja, ne da si u pravu...Druge njihove proizvode nisam probao, mada imam zelju za French pipe, al ako neko naleti sa njom!

***Oni nemaju arome, tragedija!

Van mreže hybrid

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1579
    • -Receive: 598
    • Ugled: +2098/-0
    « Odgovor #23 poslato: Septembar 19, 2013, 15:55:16 »
  • Publish
  • Cuban sam bio uzeo posto sam video da ga svi hvale.Stvarno je odlicna tecnost.Mislim da su i ostale jako dobre.Ali mi nije to tecnost bas za ceo dan.To mi je ubedljivo najbolja aroma za uz kafu.Za uz pivo mi moze bilo koja duvanska,jes da malo vise ide piva ali to je nuspojava parenja  :great: .Jedino nikako mi ne idu rakije ni uz jednu tecnost,tj jos ni jednu nisam pronasao

Van mreže Parfimerija Stellina

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 0
    • Ugled: +216/-0
    • Zmaj Jovina 23 ZEMUN
    « Odgovor #24 poslato: Septembar 19, 2013, 16:09:33 »
  • Publish
  •   :great: .Jedino nikako mi ne idu rakije ni uz jednu tecnost,tj jos ni jednu nisam pronasao
    Za ovaj problem se javi kod 
    Dr tabbywrc     :wave:

Van mreže Sh@rance

• Full Member
    • Thank You
    • -Receive: 14
    • Ugled: +48/-0
    « Odgovor #25 poslato: Septembar 19, 2013, 16:28:11 »
  • Publish
  • Cuban sam bio uzeo posto sam video da ga svi hvale.Stvarno je odlicna tecnost.Mislim da su i ostale jako dobre.Ali mi nije to tecnost bas za ceo dan.To mi je ubedljivo najbolja aroma za uz kafu.Za uz pivo mi moze bilo koja duvanska,jes da malo vise ide piva ali to je nuspojava parenja  :great: .Jedino nikako mi ne idu rakije ni uz jednu tecnost,tj jos ni jednu nisam pronasao
    Ja nemam tih problema ne pijem alkohol  ;D
    Kupio sam pre neki dan u apoteci british tobacco onako lepa aroma mogu da je koristim povremeno, strasno mi lici na 7 listova od FA. Inace na kutiji su flomasterima napisali Ronhil  :banghead: svaku aromu su krstili flomasterima na flasici sto FA sto Liqua tecnosti.
    Nisam ginekolog al mogu da pogledam

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #26 poslato: Septembar 19, 2013, 16:48:21 »
  • Publish
  • flomaster rebrending ;D

Van mreže hybrid

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #27 poslato: Mart 05, 2014, 14:56:11 »
  • Publish
  • Juce mi pristigose i dve nove tecnosti koje do sada nisam probao.Uzeh na preporuku domina jabuku i traditional,tu ni sam ne znam zbog cega.Jabuka je dlicna,prava zelena slatka jabuka.Hvala domino na preporuci.Jako malo se oseca hemija,ali bukvalno 5%.Parim je sa uzivanjem.I + je sto mislim da jako malo prlja grejac jer je providna tecnost
    Inace kad otvorim novu bocicu ja prvo pomirisem,kad sam uradio to sa traditionalom nisam osetio nista.Hmm,cudno.Posto sam navikao da sve koje sam probao od ovog proizvodjaca imaju bas jak miris i ukus.Natocih prvo na dripca i razocarenje,ima neki cvetni smek sa nekom gorkom pozadinom.Kada se malo vise pari malkice se izgubi taj cvetni smek ali je i dalje tu.Neodoljivo me podseca na ja mislim kentaki iz hellas diy programa,samo sto kentaki nema tu pozadinsku gorcinu.Mozda je dobra za pocetnike jer posle malo parenja ko da ne parim nista,tj ko analogne.Sve do sada sto sam probao od lique ni jedna me nije ostavila ravnodusnim,evo je prva.Ali poparice se to u nekoj kombinaciji

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #28 poslato: Mart 05, 2014, 15:31:59 »
  • Publish
  • Steta sto ne pakuju u staklene bocice, da bar ako ti se ne svidja, gadjas onog ko ti je preporucio kao covek :dance:

Van mreže hybrid

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #29 poslato: Mart 05, 2014, 16:15:34 »
  • Publish
  • Ups,samo jabuku mi je preporucio.Traditional sam sebi preporucio i izradio sam se.Cek da prepakujem pa cu sebe da gadjam ;D