Autor Tema: Prepričajte priču smajlijima :)  (Pročitano 6901 puta)

Van mreže Morgana

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Thank You
  • -Given: 3091
  • -Receive: 7357
  • Poruke: 8910
  • Ugled: +9235/-0
  • elektronske cigarete
Prepričajte priču smajlijima :)
« poslato: Decembar 22, 2017, 23:17:44 »
Prepričajte priču smajlijima :)






Vi treba da prepričate priču na osnovu mojih smajlija.
Zadajte smajlije da mi prepričavamo


:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::


 :sunny:   :103: :41: :spank:
« Poslednja izmena: Januar 23, 2018, 21:53:34 Morgana »

Van mreže s@le

  • Full Member
  • ***
  • Thank You
  • -Given: 103
  • -Receive: 101
  • Poruke: 166
  • Ugled: +101/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Prepričajte priču smajlijima :)
« Odgovor #1 poslato: Januar 23, 2018, 20:44:38 »
 :sunny: Jos jedan sunčan Julski dan,temperatura blizu 40-es... Meteorolozi upozoravaju da se nikako ne sme izlagati suncu,zbog sumnjive i ne sertifikovane vg i pg baze koja se našla u prodaji,zahvaljujuci osumnjicenoj M. Policija uveliko češlja poznate vape barove,i ostala mesta na kojima se do skoro pojavljivala. Oćeš vraga ... nije njoj to prvi put javljaju sa rts-a,i navode kako se verovatno krije u nekoj debeloj ladovini.
I zaista,pronađena je posle mukotrpne potrage svih članova foruma ... ovaj policije,kako bezbrižno roštilja na proplanku u šumarku napred. Bilo je tu svega a najviše ... pljeskavica i kobasica  :103: Sve je to platila novcem zarađenim od ilegalne prodaje sirovina,aj što je ilegalna nego što je i popuste sa poklonima davala.Počela je da čupa kosu kad je saznala da su je najverniji,voljeni saradnici sa foruma izdali :41:  Sud je jednoglasno osudio na kaznu bičevanja prutićem,sa 23 udarca preko kolena,osrednje jačine ... jelte po debelom mesu :spank: . Kazna je odmah izvršena ali nije ništa vredela ...  žurka je nastavljena na istoj livadi uz obilje mesa,piva,vg i pg itd,na opšte zadovoljstvo osuđene M i ostalih članova ne stvarne zajednice!Mole se oštećeni da se jave nekome nekako  ...

Van mreže Morgana

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Thank You
  • -Given: 3091
  • -Receive: 7357
  • Poruke: 8910
  • Ugled: +9235/-0
  • elektronske cigarete
Odg: Prepričajte priču smajlijima :)
« Odgovor #2 poslato: Januar 23, 2018, 21:52:54 »
hihhihihihhh svaka čast...  :57:


e sad jos samo da zadas nove smajlice  ;D

Van mreže s@le

  • Full Member
  • ***
  • Thank You
  • -Given: 103
  • -Receive: 101
  • Poruke: 166
  • Ugled: +101/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Prepričajte priču smajlijima :)
« Odgovor #3 poslato: Januar 23, 2018, 22:50:17 »
E da ... zaboravih


 :hbd: :yoji: :wavecrowd: :a035: :singing: :hang: :25: :a012:

Van mreže Morgana

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Thank You
  • -Given: 3091
  • -Receive: 7357
  • Poruke: 8910
  • Ugled: +9235/-0
  • elektronske cigarete
Odg: Prepričajte priču smajlijima :)
« Odgovor #4 poslato: Januar 25, 2018, 14:44:26 »
E da ... zaboravih


 :hbd: :yoji: :wavecrowd: :a035: :singing: :hang: :25: :a012:


U jednom divnom gradu e-Ciginfo na brdovitom balkanu behu 2 člana ( LiberPrint i vlaves2000 se zvaše) rodjeni u 2 dana te  je forumska zajednica u 2 dana imala 2 rodjendana....
Da ne razdvajaju 2 drugara 2 jarana ( a i večito neka kriza na tom balkanu) forumska zajednica reši da im organizuje zajedničku  :birthday:  rodjendansku žurku...  :djparty:  muzika je treštala na sve strane... i niko nije našao mane... a veselo društvo  :wavecrowd:  je parilo za sve pare... al u tom društvu beše ljubomorko pravi... ooo crni Bolle se u deda mraza opravi...  :a035:  ( mislim ko jos sumlja u deda mraza... taj nema obraza ) ... i dok su članovi :singing: piva pili ( a neki se i pošteno napili ) ... crni Bolle je priliku iskoristio i svećice na torti zapalio... pa još dunuo u svećice te da mu se ispune želje njegove... e crni Bolle ne biva to tako... da se tudje rodjendanske želje kradu lako... ivanneko ga je snimio
( mobilnim naravno snimak visoke rezolucije ... dokaz crno na belo da vidi čitavo selo ) i u aps stavio... priča se ( e sad... koliko je verovati narodu ) da je badja007 hteo  :hang:  omču oko kapice da mu stavi.. da je Pukan hteo modom da ga raspali... al je Bolle imao opasno dobrog advokata milutko1 ( a kazu da je i inače vrlo opasan ) ... pa je preuzeo stvar u svoje ruke... i oslobodio Bolleta muke... sudija bobpp nije prosto znao šta da radi... kad je Bolle počeo adute iz rukava da vadi... obećao je da će kao  :25:  dobar biti... i čak krš i lom posle žurke raspremiti ...
i tako priča dodje do kraja... a forumska zajednica ode mirno da  :a012:  spava .... hihihihihihih

Van mreže Morgana

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Thank You
  • -Given: 3091
  • -Receive: 7357
  • Poruke: 8910
  • Ugled: +9235/-0
  • elektronske cigarete
Odg: Prepričajte priču smajlijima :)
« Odgovor #5 poslato: Januar 25, 2018, 14:51:51 »
za novu priču...


 :49: :08: :67: :d030: :chair: :c002: :41: :strongbench: :040: :wolverine: :bluegrab: :72:

Van mreže s@le

  • Full Member
  • ***
  • Thank You
  • -Given: 103
  • -Receive: 101
  • Poruke: 166
  • Ugled: +101/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Prepričajte priču smajlijima :)
« Odgovor #6 poslato: Januar 25, 2018, 20:45:04 »
 ;D :yes: ;D :yes: ;D :yes: vrh vrhova ... lepo se nasmejah  ;D :yes: ;D :yes: ;D :yes:

e sada ....  da sacekam i ja inspiraciju.Koliko vidim morace da bude nesto u fazonu futuristike,sta si zadala hahahahaaa
 :wave: :wave: :wave:

Van mreže s@le

  • Full Member
  • ***
  • Thank You
  • -Given: 103
  • -Receive: 101
  • Poruke: 166
  • Ugled: +101/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Prepričajte priču smajlijima :)
« Odgovor #7 poslato: Mart 16, 2018, 19:19:29 »

Zemlja Surbundija ... planeta Lenor,galaksija Bohor.
Lep,suncan dan,vikend ...
Turbo uzivancija na suncu,suncanje i koktel i sta sve vec ide uz to ... :49: pa da ... nista bez dobrog drugara. :08:

Pozdravise se lepo oni na toj plazi,raspricali,kad odjednom ce jedan :

-psssst evo ga onaj mali zeleni!

-koji bre mali zeleni?!   
-pa onaj sto ga je uposlio nas Vodja,u nasu mesnu zajednicu,da sve nadgleda. Dosao je da vidi dal radimo i vikendom il se zajebavamo ...    (rece bojazljivim tonom)  :d030:

-jest stvarno on,sve ga jebalo,pa sto ne rece ranije ... sad ce reci sve njemu!Jos cu morati ja njima da platim,sto radim u onu vabriku za bednih 20000 donora!


Posvadjase se oni ... potukose  :chair: kako to ide po starim surbundijskim obicajima,kad iz sagorelog zbuna,ispod kamena iskoci ON ... ministar odbrane licno!!!


-Mirnooooo!!!!    :c002:   (hmmm pomisli u sebi ... valjda se tako nesto prica u vojsci ... nema veze,nastavicu ostro)
zbog nedolicnog ponasanja i predstavljanja opasnosti po Surbundiju i njene uvazene obnazene snase ... ovaj odbranbene snage,vas   dvojica idete na prinudni rad,ciscenja odvodnih kanala u Jagogradu. Da's javite odma sutra u jedinicu tamo,posle smene u toj vabrici di radite. Ja sad odo pod onaj izbuseni maskirni sator da gledam na dvogled ...

Ostadose oni zgranuti,zaprepasceni sta im se desilo,samo zato sto su se nasli da uzivaju u vikendu. Jedan poce da cupa kosu :41: ,besneci :

-Kako mozes da i dalje uzivas u danu? Dizes tegove :strongbench: ovde na otvorenom dzimu a znas sta nam se desilo?
-Ne brini ... ne brini uopste!Cuo sam da tamo postoji jedan covek ljudina koji sve resava,imam utisak da ce se sve dobro zavrsiti!


Utesi on njega,provedose oni jos malo tu neko vreme,pa zapalise kucama.Ujutru na poso,posle posla u Jagograd da odsluze izdatu kaznu.Na ulazu ih sacekase dva coveka  :040: :wolverine: Jedan onako deblji a bez kose sa bicem u ruci,drugi manji od njega al isto deblji al sa kosom(nosio je neku masku preko lica dal od blama il sta vec...)



-Sta je bilo sa vama? rece deblji
-Ko vas salje i sta ste uradili? rece onaj sa kosom
-Pa mi smo znate gospodine smrc smrc,samo hteli da vikend provedemo bla bla bla ... i ispricase oni svu muku sto ih snasla.

-Ne moze to tako!!! sazali se deblji i pucnu bicem,ponosno izgovarajuci ...po 5000 donora za gospodu,ja sam kanale vec sam ocistio!
-Tako je!!! uzviknu onaj debeli mali al sa kosom ...ja nisam nista nikad ni radio ... ajmo zapevati ... danas maaajkooo,zeeenis svoga sina,z enis ...
-Tako je Sivice samo pevaj,pevaj tim divnim glasom a vas dvoje mars kuci,dok se nisam predomislio.
I tako ono kada imas bas utisak kako si iskocio iz neke price kao sto je ova,shvatis da te je neka ruka ipak vratila u sve to  :bluegrab:   i da izlaza ... paaaa skoro jos nece biti,jel da?




 :72:


Samo se ti smej i klimaj glavom ...

Van mreže s@le

  • Full Member
  • ***
  • Thank You
  • -Given: 103
  • -Receive: 101
  • Poruke: 166
  • Ugled: +101/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Prepričajte priču smajlijima :)
« Odgovor #8 poslato: Mart 16, 2018, 19:26:02 »
 :bandana: :sleepy: :th_muscle: :sleepy: :steeringwheel: :682: :spam1: :2039: :friends: :steeringwheel: :steeringwheel: :pimp: :bandana: