Autor Tema: Dekang Silver Label  (Pročitano 28907 puta)

Van mreže LiberPrint

  • Hero Member
  • *****
  • Thank You
  • -Given: 12198
  • -Receive: 11408
  • Poruke: 12413
  • Ugled: +23160/-0
Odg: Dekang Silver Label
« Odgovor #30 poslato: April 06, 2013, 00:47:23 »
  • Publish
  • Da nije licnih misljenja ne bi postojao smisao postojanja foruma, a da se ne razlikujemo smorili bi se jer nebi imali o cemu da diskutujemo.

    Van mreže Che

    • Hero Member
    • *****
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 3
    • Poruke: 2480
    • Ugled: +987/-0
    • Pol: Muškarac
    • Viva La Revolución
    Odg: Dekang Silver Label
    « Odgovor #31 poslato: April 06, 2013, 01:45:19 »
  • Publish
  • Druze cemu potreba da se pravdas?Ako nesto volis super a ako ti se nesto gadi i to je ok  :victory:
    Ja sam imao fobiju od Dekanga jer sam ga pario pre vise od dve godina a onda je bio blagi ocaj.Takvo sam misljenje i imao do pre par meseci kad sam dobio priliku da probam neke od njihovih novijih tecnosti.Totalna suprotnost na ono od ranije.Ne znam kako je kod Joyt. tecnosti jer ih nisam pario ali se ovde oseca ona specificna aroma koja prati kineske tecnosti ali u potpuno prijatnoj dozi,ne ometa ostale arome koje se nalaze u tecnosti.Da li je to do same nikotinkse baze ili ne to ne znam.Ove novije tecnosti mogu komotno da parim ceo dan dok sam one od ranije jedva podnostio i na par sati posle konzumiranja FA tecnosti.Sto se mene tice za duvanske arome Dekang je do sada najbolji,mozda promenim misljenje kada budem probao Joyt.

    Van mreže lemmy

    • Hero Member
    • *****
    • Thank You
    • -Given: 28
    • -Receive: 6
    • Poruke: 638
    • Ugled: +222/-0
    • Pol: Muškarac
    Одг: Dekang Silver Label
    « Odgovor #32 poslato: April 06, 2013, 09:15:46 »
  • Publish
  • Ma Che druze ne pravdam se nego da neko ne pomisli ¨sta ovaj njak..?" pa to su tecnosti iz gold label serije.Ove tecnosti sam kupio citajuci postove istaknutog clana Libera (koga izuzetno cenim i uz nekolicinu vas smatram merodavnim u ocenjivanju mnogih proizvoda a posebno hardverskog dela).Tako da je za mene bio bukvalno sok kada sam probao gore dve pomenute tecnosti.Pomislio sam "sta su ovi pusili od analognih ako je ovo za njih dobra tecnost".Znam da su ukusi individualna stvar ali ipak nam se receptori ne razlikuju toliko.Tacno je da je ono sto je za mene ili tebe mozda super,za drugog moze da bude osrednje ili "onako"  ali ovde se radi o klasicnom odvratnom buckurisu.:- Mozda je tacno ono sto Liber kaze o promeni recepture tecnosti proizvodjaca tako da je mozda ova tura totalno razlicita od predhodne (malo mi je to neobicno za velikog igraca kao sto je dekang).Znam jedino, da mi one dve "gold" tecnosti vise nece isprljati klir.U ovoj turi mi je stiglo vise dekang tecnosti,tako da cu nastaviti sa probanjem, opisom i davanjem nekih mojih ocena u nadi da ce one nekom (pocetniku)pomoci da odabere tecnost za sebe.A sto se tice Joyt.. tecnosti,otom potom (ima tema).Ono sto sam probao i cemu se vracam su Tabaco i Virginia.Mogu reci da su odlicne.O njihovim promasajima u temi o Joy tecnostima.;)


    Послато са GT-N7000 користећи Тапаток 2

    Van mreže LiberPrint

    • Hero Member
    • *****
    • Thank You
    • -Given: 12198
    • -Receive: 11408
    • Poruke: 12413
    • Ugled: +23160/-0
    Odg: Dekang Silver Label
    « Odgovor #33 poslato: April 06, 2013, 11:33:10 »
  • Publish
  • Jeste nelogicno ali je na zalost istinito. Na svasta sam naletao kod renomiranih kineskih proizvodjaca. Za ove dve iz gold linije od dekanga se prosto stidim sto sam napisao ono sto sam napisao, jer su sad stvarno katastrofa. Inace, desavalo se da naletim na dekang bez imalo arome samo cista baza, joyetech camel koji je inace blede boje i providan, skroz crn i sa ukusom necega sto nikako ne moze da bude tecnost za e-cig, nekog deterdzenta ili ko zna cega, hanagsen dve bocice razlicite jacine jedna fantasticna druga budjava, bukvalno pokvarena... od fa su mi stizale pokvarene arome, od inawere baze tamne boje koje su bez arome imale ukus dry hit-a...Ma cela ova industrija treba jos da sazreva i da se siri. Koliko god da je malo korisnika ipak je malo ozbiljnih proizvodjaca, pa pored toga sto nemaju ozbiljnu konkurenciju, ne mogu da stignu ni da podmire postojece trziste i onda se u zurbi prave brljotine.
    « Poslednja izmena: April 08, 2013, 14:30:10 LiberPrint »

    Van mreže lemmy

    • Hero Member
    • *****
    • Thank You
    • -Given: 28
    • -Receive: 6
    • Poruke: 638
    • Ugled: +222/-0
    • Pol: Muškarac
    Одг: Dekang Silver Label
    « Odgovor #34 poslato: April 06, 2013, 23:37:18 »
  • Publish
  • Slazem se Liber.Jednostavno opisujuci ovo sto sam probao, zelim da koliko toliko pomognem drugim kolegama pariocima da se ne zaj... kao ja.(u ostalom forum velikim delom i sluzi da se prikupe saveti i iskustva drugih) zato sam se kao i vecina ovde uclanio.Smatram da na ovom forumu (za sada) nema interesnih grupa kao na jednom slicnom.Ne zivim od ovoga,nije mi dodatni izvor zarade,jednostavno sam obican potrosac koji za svoj novac zeli najbolji proizvod(srazmerno ceni).
    Necu ni da krivim firmu koja ovo uvozi.Mozda su i ti ljudi zaje..ni. (nadam se, da ce da probaju svoju gold seriju a bogami i ostale tecnosti).U ovoj zemlji su se oduvek pare tesko zaradjivale a nikad nisu bile dovoljno cenjene kao na zapadu.Najverovatnije smo i mi sami kao kupci i potrosaci tu najvise krivi.
    Poceo sam da ke...m tj.filozofiram.

    Dakle, sledeci otrov,pardon tecnost je iz Silver serije i to Dekangov Hill pandan cigaretskom Danhilu.Sta reci, a suzu ne pustiti i zeludac ne povratiti.Mozda je ova tecnost nekad bila favorit nekih parioca, ali sada je to obican buckuris koji ne vredi ni opisivati.Jednostavno je samo slabija varijanta odvratnog Conquer.. iz gold serije (sto ne znaci da i ako manje kosta, da je manje odvratan od njega).
    slika otrova broj 3

    Послато са GT-N7000 користећи Тапаток 2
    « Poslednja izmena: April 07, 2013, 08:03:04 lemmy »

    Van mreže LiberPrint

    • Hero Member
    • *****
    • Thank You
    • -Given: 12198
    • -Receive: 11408
    • Poruke: 12413
    • Ugled: +23160/-0
    Odg: Одг: Dekang Silver Label
    « Odgovor #35 poslato: April 07, 2013, 00:07:36 »
  • Publish
  • Slazem se Liber.Jednostavno opusujuci ovo sto sam probao, zelim da koliko toliko pomognem drugim kolegama pariocima da se ne zaj... kao ja.(u ostalom forum velikim delom i sluzi da se prikupe saveti i iskustva drugih) zato sam se kao i vecina ovde uclanio.Smatram da na ovom forumu (za sada) nema interesnih grupa kao na jednom slicnom.

    Forum iskljucivo tome sluzi da razmenimo iskustva i da prikupimo informacije koje su nam potrebne, najobjektivnije moguce. Prema tome, ovde postoji samo jedna interesna grupa kojoj pripadaju svi clanovi foruma. Sve ostale ce biti momentalno proterane ;D

    Van mreže Bestragija

    • eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • *****
    • Thank You
    • -Given: 3
    • -Receive: 1
    • Poruke: 729
    • Ugled: +348/-0
    • Pol: Muškarac
    • Gibalan: "Nisam poročan tip...ali..."
    Odg: Dekang Silver Label
    « Odgovor #36 poslato: Jun 14, 2013, 23:29:17 »
  • Publish
  • Desert ship mi je svakodnevni vape. Jednistavno ga volim. Ima punu, nekako...zadovoljavajuće gustu aromu duvana sa notom nečeg hmm...koštunjavog (veoma diskretno), recimo...orah ili kikiriki.


    Van mreže ljubimci

    • Newbie
    • *
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 0
    • Poruke: 2
    • Ugled: +0/-0
    • elektronske cigarete
    Odg: Dekang Silver Label
    « Odgovor #37 poslato: Oktobar 27, 2013, 12:36:04 »
  • Publish
  • Da li je neko probao Davidoff Gold duvansku aromu?
    Interesuje me da li je cista duvanska aroma ili i ona ima primese nekih sladunjavih mirisa? Koristim FA Desert Ship i preterano je slatko, potrebno mi je neko koje ce mirisati samo na duvan, ili cak nemati nikakav miris...
    Hvala unapred.

    Van mreže LiberPrint

    • Hero Member
    • *****
    • Thank You
    • -Given: 12198
    • -Receive: 11408
    • Poruke: 12413
    • Ugled: +23160/-0
    Odg: Dekang Silver Label
    « Odgovor #38 poslato: Oktobar 27, 2013, 12:55:11 »
  • Publish
  • Ja povremeno koristim dekang davidoff gold(sada se zove goliath) i moglo bi se reci da je prilicno cista duvanska aroma, ali ima nekih blagih vockastih nota daleko u pozadini. U svakom slucaju, mnogo je vise duvanska nego vecina onih koje se zovu tako. Gotovo sve ili cak sve tecnosti u sebi imaju nesto sto ce neko okarakterisati kao slatko, kod nekog se to slatko izgubi samo od sebe a neko vecito ostane u potrazi za tecnoscu bez toga, pa makar i koristili potpuno identicne tecnosti. To sto neko oseca kao slatko, neko oseca pa posle ne oseca a neko nikad ne oseca,  je u stvari baza i od nje se ne moze pobeci. Inace fa desert nebi trebalo da ne preterano slatka osim ako nije iz umbrelle. Kod njih je svasta moguce.

    Van mreže ljubimci

    • Newbie
    • *
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 0
    • Poruke: 2
    • Ugled: +0/-0
    • elektronske cigarete
    Odg: Dekang Silver Label
    « Odgovor #39 poslato: Oktobar 28, 2013, 16:17:51 »
  • Publish
  • Hvala puno!
    Da li, pored tog goliath ulja, mozda preporucujes jos neko koje ima minimum vockastih/slatkastih primesa? Trenutno koristim RitchyLiqua "bright tobacco" i nije lose, ali bih da koristim nesto sto je najpribliznije cigareti koju sam ostavila a to je Davidoff Gold.. pa je svaka preporuka na tu temu dobrodosla.

    Van mreže LiberPrint

    • Hero Member
    • *****
    • Thank You
    • -Given: 12198
    • -Receive: 11408
    • Poruke: 12413
    • Ugled: +23160/-0
    Odg: Dekang Silver Label
    « Odgovor #40 poslato: Oktobar 28, 2013, 16:28:40 »
  • Publish
  • Slicno cigareti davidoff gold ne postoji sigurno nista. Svi smo u potrazi za tecnostima koje su najslicnije cigareti uopste, ali tecnosti razlicito dozivljavamo tako da je licna proba jedina merodavna. Ono sto mene najvie potseca na cigarete je joyetech usa mix, tobacco i cigar(ako se nadje dobra serija), dekang usa mix, 555, l&m i uopste dekang duvanske ali i one variraju, valeo tecnosti i naravno pre svega halo, ali one su previse skupe i tesko dostupne. Ne treba zaboraviti da: da bi tecnost imala identican ukus kao cigarete, mora da ima sve ono sto imaju i cigare, a onda se postavlja pitanje da li bi jos uvek bile zdravija alternativa?