Autor Tema: Dexter  (Pročitano 4027 puta)

Van mreže opushteno

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 221
  • -Receive: 229
  • Ugled: +515/-3
Dexter
« poslato: Mart 08, 2016, 02:09:39 »

Dexter

Dekster je popularna i kontroverzna američka televizijska dramska serija, koja se originalno prikazuje na Šoutajmu. Bazirana je na liku iz serije romana Dekster pisca Džef Linsdeja, a ekranizovao je Džejms Manos Mlađi. Do sada je snimljeno 6 sezona po 12 epizoda, a poslednju epizodu 4 sezone direktno pratilo 2.6 miliona gledalaca, što je rekord za neku originalnu seriju na Šoutajmu koji je televizijska stanica koju mogu gledati samo pretplatnici

Radnja serije odvija se u Majamiju, te prati Dekstera Morgana, serijskog ubicu koji radi u policiji kao forenzičar za krv. Zbog tragedije koju je doživeo u detinjstvu, oseća strast i potrebu za ubijanjem, koju je njegov otac koji ga je usvojio, policajac Hari Morgan, kanalisao da ubija ljude koji to „zaslužuju“. Tako su Deksterove žrtve većinom ostale ubice koji su izbegli sudsku kaznu, ili nikad nisu ni bili pod istragom. U seriji je prikazano Deksterovo balansiranje između svakodnevnog života i njegovog tajnog identiteta. Ostali likovi u seriji su Debra Morgan, Harijeva biološka kćer i Deksterova sestra, Rita Benet, Deksterova devojka, kao i Deksterove kolege s posla: Marija La Guerta, Angel Batista, Džejms Doakes, Vins Masuka i Joi Kuin.

http://www.imdb.com/title/tt0773262/?ref_=tt_rec_tti

! No longer available
« Poslednja izmena: Mart 26, 2016, 22:06:04 Morgana »

Van mreže hybrid

• Drug član
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 1707
  • -Receive: 714
  • Ugled: +2214/-0
Odg: Dexter
« Odgovor #1 poslato: Mart 08, 2016, 08:14:40 »
Skoro sam poceo da gledam ovu seriju.Jos odavno sam nalazio komentare da je odlicna ali mi je nesto bila odbojna.Napravio sam veliku gresku,odgledao sam 1 sezonu u dahu serija je fenomenalna.

Ps u sto volim kad naidjem na neku dobru seriju a ono ima 7,8 sezona vec :smart:

Van mreže Bolle

• Drug član
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 10881
  • -Receive: 3342
  • Ugled: +3855/-0
  • Pol: Muškarac
  • elektronske cigarete
« Odgovor #2 poslato: Mart 08, 2016, 10:11:08 »
Ne mogu sad tačno da se setim koja sezona je u pitanju, da li 6. ili 7. sezona i to poslednja epizoda iste, je najgledanija epizoda na svetu...

Van mreže hybrid

• Drug član
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 1707
  • -Receive: 714
  • Ugled: +2214/-0
« Odgovor #3 poslato: Mart 08, 2016, 10:34:13 »
Samo bez spojlera molim ;D

Van mreže Joe

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 8998
  • -Receive: 3082
  • Ugled: +7326/-0
  • Pol: Muškarac
  • Nema nazad. Samo naprijed u sva 4 smijera.
« Odgovor #4 poslato: Mart 08, 2016, 12:00:29 »
Dextera ne treba da gleda niko ko ima podrum u kući :D