Autor Tema: bobpp > Vaperski nameštaj <  (Pročitano 74476 puta)

Van mreže gibalan

  • Hero Member
  • *****
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 22
  • Poruke: 9314
  • Ugled: +6314/-1
Odg: Odg: E-cig GALERIJA
« Odgovor #30 poslato: Jul 22, 2014, 23:04:40 »
  • Publish
  • Ma nije problem,samo da se organizujem.Onda lako ide,jedino moram dizajn da ukradem negde.

    Stose tice ideja imas ovde sve i svasta

    1. Lemmy
    2. Liber
    3. Prle
    4. Gibalan :ras:
    5.domino ;D


    Van mreže fusion

    • Hero Member
    • *****
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 3
    • Poruke: 978
    • Ugled: +438/-0
    Odg: Odg: E-cig GALERIJA
    « Odgovor #31 poslato: Jul 23, 2014, 13:15:51 »
  • Publish
  • Ja sam prinudjen da preskocim ovu turu ali u nekoj sledecoj sam sigurno na listi

    Van mreže bobpp

    • Global Moderator
    • Hero Member
    • *****
    • Thank You
    • -Given: 6176
    • -Receive: 10554
    • Poruke: 4772
    • Ugled: +11380/-0
    • Pol: Muškarac
    • elektronske cigarete
    Odg: Odg: E-cig GALERIJA
    « Odgovor #32 poslato: Avgust 05, 2014, 19:54:10 »
  • Publish
  • I znacajniji ljudi od mene su pogresili na slican nacin pa sto ne bih mogao i ja-kada sam pravio policu,smatrao sam da nijednom normalnom coveku nije potrebno vise od 10 atomizera i 4 baterije u isto vreme.I pogresio sam.A mozda i nisam,stvar gledista i "normalnosti"...
    Elem,dosao sam do malo materijala i alata pa cu ovih dana sebi napraviti jednu novu,vecu.A kad vec pravim sebi mislio sam da napravim i par komada za drustvo sa foruma.Iako,tehnicki, mogu praviti svakom posebno kakvu zeli to bi bilo prilicno sporo pa sam mislio nesto drugo - da napravim neku "forumsku" policu.Kao sto neki forumi i sajtovi imaju svoje solje ili majice. Recimo, mogao bih u nekom uglu da ubacim logo foruma,na primer gravirano u staklu ili nesto slicno.Mislim da bi bilo zanimljivo mada moze i bez toga,naravno.Po zelji.
    U tom slucaju bi bilo pozeljno da se bar nekoliko aktivnih clanova slozi kako bi trebalo da izgleda pa bi par predloga u vidu slika ili linkova bili dobrodosli.Pa da se izabere jedan model,bar neka osnovna verzija,mada bih pokusao to da napravim modularno,da moze da se doda jos delova ukoliko nekom treba vise prostora a da opet bude celina.
    Jos jedna napomena- ne mogu da izvedem neke krive linije ili komplikovane forme.Nemam masine za to pa su mi krila andjela ili violinski kljucevi nepremostiva prepreka.Ono sto mogu su razni uglovi i kosine.Oborene ivice takodje nisu problem.Recimo,vecina stvari pravih linija sa teme Vaperski namestaj bi bila izvodljiva.
    Ukoliko vecini ova ideja nije zanimljiva moze mi svako poslati na pp sta bi zeleo pa cu videti mogu li to i izvesti u nekom normalnom vremenu.
    Sto se placanja tice,ponavljam da bih to uradio vise drugarski.Ko zeli moze i da plati (primamo mi i evre inace  :) ) ali moze i neka zamena za baze,arome i sl.Sta vec ko ima viska.

    Van mreže Prle

    • Hero Member
    • *****
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 13
    • Poruke: 1889
    • Ugled: +1981/-0
    • Pol: Muškarac
    Odg: Odg: E-cig GALERIJA
    « Odgovor #33 poslato: Avgust 05, 2014, 20:46:46 »
  • Publish
  • Cela ideja mi se jako sviđa - naročito deo sa forumskim znakom ako nije preveliko cimanje.

    Što se tiče samog dizajna to prepuštam drugima jer ja nisam merodavan. Imam neku zamisao ali ona pokriva mesta za modove, eGo-like baterije, atty-e 23 mm i 15 mm, drip tip-ove, baterije 18xxx i par bočica tečnosti. Kažem ja da nisam merodavan - skoro megaloman.

    U svakom slučaju, ako poseduje bar po malo od ovog gore pobrojanog rado ću razmeniti svoju šušteću monetu za tvoj proizvod. ;D

    Van mreže LiberPrint

    • Hero Member
    • *****
    • Thank You
    • -Given: 12198
    • -Receive: 11408
    • Poruke: 12413
    • Ugled: +23160/-0
    Odg: Odg: E-cig GALERIJA
    « Odgovor #34 poslato: Avgust 05, 2014, 22:17:33 »
  • Publish
  • Ja sam vec rekao da mi se ideja svidja i pristajem na sve kombinacije, sto se mene tice, samo moze jos neko mesto za bateriju. Inace mogu da pomognem sa logotipom na 3D stikerima, a uskoro i sa gravurama na metalnim plocicama

    Van mreže bobpp

    • Global Moderator
    • Hero Member
    • *****
    • Thank You
    • -Given: 6176
    • -Receive: 10554
    • Poruke: 4772
    • Ugled: +11380/-0
    • Pol: Muškarac
    • elektronske cigarete
    Odg: E-cig GALERIJA
    « Odgovor #35 poslato: Avgust 06, 2014, 00:53:17 »
  • Publish
  • Zaboravio sam da kazem -naravno,svako bi dobio otvore koji odgovaraju njegovim potrebama.Nema svrhe da neko dobije petnaest mesta za  modove a koristi ego baterije i obratno.Ono sto mi treba je osnovna forma,nesto od cega da krenem a da se svidja i odgovara vecini.
    Inace,ja sam vaga u horoskopu,pa ako mene budete cekali da izaberem...

    Van mreže LiberPrint

    • Hero Member
    • *****
    • Thank You
    • -Given: 12198
    • -Receive: 11408
    • Poruke: 12413
    • Ugled: +23160/-0
    Odg: Odg: E-cig GALERIJA
    « Odgovor #36 poslato: Avgust 06, 2014, 01:07:10 »
  • Publish
  • Pa mozda da rupe budu 23mm, u njih moze i mod i baterija? Nadam se da medju nama nema korisnika 26650 sprava? Nesto treba smisliti univerzalno da odgovara svima, da se ne cimas sa 5 modela.

    Van mreže Prle

    • Hero Member
    • *****
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 13
    • Poruke: 1889
    • Ugled: +1981/-0
    • Pol: Muškarac
    Odg: E-cig GALERIJA
    « Odgovor #37 poslato: Avgust 06, 2014, 01:11:57 »
  • Publish
  • Upravo tako. Zato sam i pomenuo da dizajn prepuštam drugima, a ono što nisam rekao je da se tako nađe univerzalno rešenje za mas-produkciju.

    Van mreže bobpp

    • Global Moderator
    • Hero Member
    • *****
    • Thank You
    • -Given: 6176
    • -Receive: 10554
    • Poruke: 4772
    • Ugled: +11380/-0
    • Pol: Muškarac
    • elektronske cigarete
    Odg: E-cig GALERIJA
    « Odgovor #38 poslato: Avgust 06, 2014, 01:32:05 »
  • Publish
  • Za busenje nije problem,taj deo je lak i moze biti menjan po potrebi.Znam da nije moguce svima udovoljiti u startu ali bar da cujem sta se trazi.Moze neki predlog sa neta pa da ga prilagodjavamo?Primer,nesto odavde - http://www.boxes-bases.com/product/45_Photo-Album
    ili odavde - http://www.ecig-stands.com/gallery.html
    ili nesto ovakvo,modularno - http://www.vastvaporstands.com/
    ...
    Usput,ima neko logo u boljoj rezoluciji da mi posalje?
    « Poslednja izmena: Avgust 06, 2014, 02:44:10 bobpp »

    Van mreže fidel

    • Sr. Member
    • ****
    • Thank You
    • -Given: 3
    • -Receive: 6
    • Poruke: 258
    • Ugled: +66/-0
    Odg: E-cig GALERIJA
    « Odgovor #39 poslato: Avgust 06, 2014, 08:37:10 »
  • Publish
  • ideja je odlčna, tako nešto treba većini ovde. Stajem i ja u red za policu.

    Van mreže LiberPrint

    • Hero Member
    • *****
    • Thank You
    • -Given: 12198
    • -Receive: 11408
    • Poruke: 12413
    • Ugled: +23160/-0
    Odg: Odg: E-cig GALERIJA
    « Odgovor #40 poslato: Avgust 06, 2014, 10:14:04 »
  • Publish
  • Ovo nije lose, ako nije previse komplikovano i veliko

    Van mreže lemmy

    • Hero Member
    • *****
    • Thank You
    • -Given: 28
    • -Receive: 6
    • Poruke: 638
    • Ugled: +222/-0
    • Pol: Muškarac
    Одг: Odg: E-cig GALERIJA
    « Odgovor #41 poslato: Avgust 06, 2014, 10:37:05 »
  • Publish
  • Meni to malo preglomazno.
    Ovo su mi neki favoriti.


    Kome je malo moze x 2 :)

    Van mreže bobpp

    • Global Moderator
    • Hero Member
    • *****
    • Thank You
    • -Given: 6176
    • -Receive: 10554
    • Poruke: 4772
    • Ugled: +11380/-0
    • Pol: Muškarac
    • elektronske cigarete
    Odg: E-cig GALERIJA
    « Odgovor #42 poslato: Avgust 06, 2014, 14:35:45 »
  • Publish
  • Razliciti ljudi pa su i potrebe razlicite.
    Evo predlog: da osnova bude nesto na fazon ovog sto je lemmy predlozio,za one koji nemaju puno opreme ili ne zele da im na stolu stoji nesto sto ne koriste dnevno.Znaci 4-5 baterija/modova,par mesta za atomizere,par za tecnosti i mozda koji dt.Za one kojima treba vise prostora pravim module koji mogu da se dodaju na tu osnovu ali tako da cine neku celinu.Znaci,unapred bih napravio zljebove a svako bi mogao kasnije da doda deo koji mu treba i opet da izgleda kao kompletna stvar.

    Van mreže LiberPrint

    • Hero Member
    • *****
    • Thank You
    • -Given: 12198
    • -Receive: 11408
    • Poruke: 12413
    • Ugled: +23160/-0
    Odg: Odg: E-cig GALERIJA
    « Odgovor #43 poslato: Avgust 06, 2014, 15:09:36 »
  • Publish
  • Odlicna ideja :00000003:  Pa kome koliko komada treba, uzme i sastavi. Mozda bas ova sa donje Lemmy-jeve slike, ali leva i desna. Kad se sastave ledja u ledja, cine simetricnu celinu.

    Van mreže lemmy

    • Hero Member
    • *****
    • Thank You
    • -Given: 28
    • -Receive: 6
    • Poruke: 638
    • Ugled: +222/-0
    • Pol: Muškarac
    Одг: Odg: E-cig GALERIJA
    « Odgovor #44 poslato: Avgust 06, 2014, 15:09:59 »
  • Publish
  • Pa to ti kazem.Svrha ovih polica i jeste da ti je pri ruci ( ono sto uglavnom koristis svakodnevno) a ne izlog za opremu.Ostalo u fijoku,kutiju pa kada se uzelis zamenis mesto sa necim iz police.Do 5 mesta za modove/baterije,5,6 tecnosti i do 10 dt i to je to.Ove su po meni idealne za neko grupno (vise komada) pravljenje.Sve normalno sa nekim logom da se zna kome pripadamo ;) i pod uslovom da tebi nije smor a cena ne bude kao kod ovih derikoza.E sada ako ti zelis da se bavis sa tim i neko zeli regale za opremu onda normalno na poruke pa dogovor,crtez,cena itd.Ovo je moje misljenje sa kojim ne moraju ostali da se slazu.Jednostavno mi se ovo ucinilo onako prikladno za neku seriju.Ma napravi ti sebi sta si naumio, ne sumnjam da ce biti lepo a lako cemo za "vupe"sto kaze liber.