Autor Tema: FA SM-Mix  (Pročitano 45156 puta)

Van mreže Rokavec

• Jr. Member
  • **
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Ugled: +12/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: FA SM-Mix
« Odgovor #15 poslato: Novembar 06, 2012, 21:25:17 »
  • Publish
  • Ok ! bio bi vam zahvalan a verujem i svi ostali ljubitelji FA tečnosti...

a možda vam se malo i poveća prodaja ;) :engel016: :victory:
    Poslednja obična cigareta zapaljena 26.9.2012 oko 17 h ;)

Van mreže Siniša

• Moderator
    • Newbie
    • Thank You
    • Ugled: +33/-0
    « Odgovor #16 poslato: Novembar 11, 2012, 10:20:26 »
  • Publish
  • Ok ! bio bi vam zahvalan a verujem i svi ostali ljubitelji FA tečnosti...

a možda vam se malo i poveća prodaja ;) :engel016: :victory:
    Prodaja kao prodaja nije bitna, ovdje smo da si međusobno pomognemo bilo prodajom nečeg dobrog ili ukazivanjem na nešto što nije dobro.   Nije sve u novcima ima nešto i u pari.
    Puna puta mi se nešto svidjelo fizički a u stvari nije vredilo ništa i nisam uzeo zahvaljujući recenzijama drugih vapera.
    Suočili smo se sa situacijama da pojedinci na sva usta hvale neke proizvode iz nekih interesa a u stvari nisu neznam šta.
    Ja naprimjer novim pariocima koji mi se obrate za Mix-eve preporučavam Simple paket koji je po 5ml i da sami vide što im odgovara, to je po mom mišljenju najbolji početak.
    Još nešto da napomenem aroma Mix-a ne ovisi samo o aromi veliki utjecaj ima i baza sa kojom je aroma pomješana.
    Ja sam svoje popušio sada se inhaliram E-cigaretama.

Van mreže Del Boy

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • Ugled: +20/-0
    • I'm a decent man who exports flowers
      • Vapor Wall
    FA SM-Mix
    « Odgovor #17 poslato: Novembar 11, 2012, 10:33:57 »
  • Publish

• Istina. FA baze su daleko najbolje na trzistu. I nisam zicer ali mislim da su jedine baze koje su spremne za parenje.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Van mreže vlaves2000

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1423
    • -Receive: 2335
    • Ugled: +3586/-0
    « Odgovor #18 poslato: Novembar 11, 2012, 10:55:25 »
  • Publish
  • sta se dobija u Simple paket, i koja je cena malo detaljniji opis znacilo bi svim clanovima koji nisu probali tvoje tecnosti :engel016:

Van mreže Mesečar

• Sr. Member
    • Thank You
    • Ugled: +79/-4
    Re: FA SM-Mix
    « Odgovor #19 poslato: Novembar 11, 2012, 11:26:17 »
  • Publish
  • Sad vec otvaramo prostor za diskusiju, obzirom da je moje iskustvo pokazalo da je FA baza samo skuplja ali nikako i bolja od baza koje inace koristim.

Sent from my LG-P700 using Tapatalk 2

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5
    • -Receive: 31
    • Ugled: +1267/-0
    « Odgovor #20 poslato: Novembar 11, 2012, 11:58:50 »
  • Publish
  • I nisam zicer ali mislim da su jedine baze koje su spremne za parenje.
    Jbg. ja ne znam šta znači ovo spremne za parenje? I šta znači kad je baza nespremna za parenje?  :o ;D

Naravno, slažem se da su FA baze kvalitetne.

Van mreže Siniša

• Moderator
    • Newbie
    • Thank You
    « Odgovor #21 poslato: Novembar 11, 2012, 12:36:57 »
  • Publish

• Istina. FA baze su daleko najbolje na trzistu. I nisam zicer ali mislim da su jedine baze koje su spremne za parenje.

One su ispitane i imaju deklaraciju za korištenje sa e-cig.
    Istina da nisu baš jeftine ali ako neko želi biti 100% siguran da nema štetnosti po zdravlju FA baze su dobar izbor.
    Da napomenem:
     Kada bi neko napravio prijavu da mu je njihova baza naškodila zatvorili bi firmu sve dok se nebi dokazalo suprotno.
    U firmi FA sam bio na instrukcijama nekoliko dana kako se rade Mixevi i vidio sam da kontigenti baza i aroma prije neko se
    stave u proizvodnju prolaze analize njihovog stručnog tima a šalje se i u državni laboratori i dok ne dobiju rezultate analize
    To je ponekad bio razlog zbog čega se dugo čekalo na isporuku narudžbi.
    Počeo sam sa njima raditi dok su bili na 70 kvadrata i 5 radnika kad je Max bio taj koji je mixao.
    Danas je to firma koja je na cca 500 kvadrata sa strojevima za automatsko doziranje i punjenje bočica sa neznam točno koliko radnika
    jer rade u dvije smjene. Sve u svemu jedna ozbiljna firma koja je svakim danom sve veća i usavršuje se.
    Nekad kad bi došao kod njih bio bi siguran da ću naći Maxa a danas moram nazvati i najaviti da dolazim da bi ga našao

Van mreže Siniša

• Moderator
    • Newbie
    • Thank You
    Odg: Re: FA SM-Mix
    « Odgovor #22 poslato: Novembar 11, 2012, 12:53:02 »
  • Publish
  • Sad vec otvaramo prostor za diskusiju, obzirom da je moje iskustvo pokazalo da je FA baza samo skuplja ali nikako i bolja od baza koje inace koristim.

Sent from my LG-P700 using Tapatalk 2
    Tu sada dolazi do izražaja moja izjava: Neko voli tiramisu a neko kisele krastavce.
    Nemogu nikom nametnuti svoje mišljenje šta je bolje a šta manje dobro govorim o namjeni glicerina koji se koristi.
    Sirupi za kašalj što dajemo djeci se rade od takovog ali nisam siguran dali od tog glicerina što poneki koriste.
    Ne tvrdim da se taj glicerin što se kupi u apoteci nije dobar kao i ovaj što je puno skuplji ali sam siguran da nije isti kao glicerin od FA jer sam probao za osobne potrebe. Probao sam sam napraviti baze Velvet Cloud i Tradizional i ima razlike od njihoveh gotovih baza.
    Tako je i sa bazama sa nikotinom kada ih kupujemo preko Web-shopa negdje je skuplji a negdje jeftiniji to ovisi o onom tko ga prodaje dali ima veču ili manju maržu a u stvari svi dobro znamo od kuda dolaze komponente od kojih se rade gotove baze.

Van mreže Siniša

• Moderator
    • Newbie
    • Thank You
    « Odgovor #23 poslato: Novembar 11, 2012, 12:57:42 »
  • Publish
  • sta se dobija u Simple paket, i koja je cena malo detaljniji opis znacilo bi svim clanovima koji nisu probali tvoje tecnosti :engel016:
    U Simple paket u bočicama od 5ml ide toliko bočica koliko pojedinac naruči nema nikakvog minimuma sa tim da zbog poštarine jeftinije je uzeti po 10ml od jednog našeg kolege koji je na Vašem terenu i to se izbjegava uvečana poštarina i ono zboč čega strepimo "Dali če nam pustit paket ili će ga vratiti"

Van mreže Del Boy

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • Ugled: +20/-0
    • I'm a decent man who exports flowers
      • Vapor Wall
    FA SM-Mix
    « Odgovor #24 poslato: Novembar 11, 2012, 13:12:32 »
  • Publish
    Jbg. ja ne znam šta znači ovo spremne za parenje? I šta znači kad je baza nespremna za parenje?  :o ;D

Ovo kaj je Sinisa rekao. :)
    + Pogledaj njihov VG i VG bilo kojeg drugog proizvodaca. Njihov je vec razbijen sa vodom ili kaj vec koriste. Kad dobijem onaj kaj se moze na kruh mazat od Nic Vapea uvjek pozalim kaj sam isao na jeftiniju soluciju. Setup mi sa njihovim bazama traje duze a u kombi sa FA aromama sve je nekak cisce. Ne znam kak da objasnim. Dugo sam ih izbjegavao zbog cijene i shippinga iz Italije ali na kraju sam morao priznat da su najbolji i tocka. :) A vjeruj mi sve sam probao. Preferiram gotove liquide sa e-pipesa ali za DIY samo FA.

Van mreže Siniša

• Moderator
    • Newbie
    • Thank You
    « Odgovor #25 poslato: Novembar 11, 2012, 13:33:06 »
  • Publish
  • Da malo razjasnim.
    FA ne prodaje gotove baze VG ili PG sa nikotinom nego Velvet Cloud i Tradizional Što znači da su VG i PG složeni i da se u njih treba staviti samo aroma.
    Čisti VG je gust a Velvet Cloud samo nešto malo gušči naspram PG-a ili Tradizionala. Znači to je gotova baza za korištenje sa e-cig.
    Ima dosta vapera koji koriste VG iz apoteke koji je punoooo gušči od Velvet Clouda što je i normalno jer Velvet Cloud je gotova baza pripremljena za korištenje sa e-cig.
    Čisti VG može prouzročiti neke probleme sa atty-em što je i normalno pošto je gušči npr fiberglas ga sporije upija i dolazi do zagorelog okusa.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11937
    • -Receive: 11161
    • Ugled: +22913/-0
    « Odgovor #26 poslato: Novembar 11, 2012, 13:37:05 »
  • Publish
  • Probao sam FA tecnosti iz domace radinosti od vise domacih mixarosa i sinisine i razlike su drasticne, naravno SM MIX su mnogo mnogo bolje. E sad, u cemu je fazon, nemam pojma. Da li je u bazi, nacinu doziranja, raznim aditivima... ili nam mozda sinisa uvaljuje originalne FA kao svoje mixeve ;D ?

Van mreže Siniša

• Moderator
    • Newbie
    • Thank You
    « Odgovor #27 poslato: Novembar 11, 2012, 13:57:20 »
  • Publish
  • Probao sam FA tecnosti iz domace radinosti od vise domacih mixarosa i sinisine i razlike su drasticne, naravno SM MIX su mnogo mnogo bolje. E sad, u cemu je fazon, nemam pojma. Da li je u bazi, nacinu doziranja, raznim aditivima... ili nam mozda sinisa uvaljuje originalne FA kao svoje mixeve ;D ?
    I ja tebe volim. Ha ha ha.
    Ne uvaljujem ja ništa osim kome moram a to se ne odnosi na muški pol i kad uvaljujem pitam dali smijem :57:
    Već sam napisao da mixam sa isključivo FA aromama i bazama (Velvet Cloud i Tradizional) što nije PG i VG koji se kupi u apoteci.
    Mixevi su moji ja mješam bazu i aromu prema mojim i iskustvima drugih recimo starijih vapera koji su mi pomogli svojim recenzijama da dođem do recimo idealne količine arome na određenu količinu baze.
    Ja recimo doziram sa kapima i svaka aroma ima svoju bočicu sa kapaljkom i kod nekih je kap veća a kod nekih manja. Za to mi je trebalo punooo vremena i recenzija da dođem do onog što se večini sviđa. Iako dan danas poslje toliko vremena ima pojedinaca koji kažu da im fali arome što nije problem uvjek se može malo dodati.

Van mreže opushteno

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 220
    • -Receive: 226
    • Ugled: +512/-3
    « Odgovor #28 poslato: Novembar 11, 2012, 14:00:16 »
  • Publish
  • Ovo sto je del napisao je ziva istina, ama isti utisak i ja imam, FA baze su da ih na hleb mozes mazat. Ja sam takodje poslije nekolika mjeseca pokusao da predjem na Inawerinu bazu jer je mnogo jeftinija, cak sto vise, javlja nama Tabi da Inawera daje popust od 45 posto ::) zaletim se ja uzmem 2 litra baza i milion aroma. E zali boze, mucio sam se jedno mjesec ipo, pihhhh. Ona moze da se pari tu nema govora, pogotovo kad je uzmu napaljeni pocetnici ali VELIKA je razlika, FA baze nemaju mirisa, nekako se bolje pare, a prilikom miksanja mnogo bolje prihvataju arome. Jesu skuplje ali se isplati. Ove Inawerine su idealne za klanje naroda, inace Inawera ima komplet program za forumske klanice.... Jos neshto zaboravih da kazem, tada sam narucio od Inawere i dosta FA  aroma, to boba valjalo nije a pogotovo je losa kombinacija FA arome i Inawerine baze, jednostavno se ne slazu i ako i to moze da se pari bez problema.

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5
    • -Receive: 31
    • Ugled: +1267/-0
    « Odgovor #29 poslato: Novembar 11, 2012, 14:17:46 »
  • Publish

Ovo kaj je Sinisa rekao. :)
    + Pogledaj njihov VG i VG bilo kojeg drugog proizvodaca. Njihov je vec razbijen sa vodom ili kaj vec koriste. Kad dobijem onaj kaj se moze na kruh mazat od Nic Vapea uvjek pozalim kaj sam isao na jeftiniju soluciju. Setup mi sa njihovim bazama traje duze a u kombi sa FA aromama sve je nekak cisce. Ne znam kak da objasnim. Dugo sam ih izbjegavao zbog cijene i shippinga iz Italije ali na kraju sam morao priznat da su najbolji i tocka. :) A vjeruj mi sve sam probao. Preferiram gotove liquide sa e-pipesa ali za DIY samo FA.

Nisam te bio baš najbolje shvatio. Sad je OK, nisam znao na šta misliš.
    A dodao bih +1 na Liberov komentar. Nije isto mućkati sve komponente od Fa i mućkati samo FA arome u bazu koja je boga pitaj odakle. Pisao sam o tome. Deklaracije, sertifikati, laboratorijski nalazi, porijeklo komponenti...bez toga više ne kupujem ništa.