Autor Tema: Inhalika  (Pročitano 11757 puta)

Van mreže Milanez

  • Hero Member
  • *****
  • Thank You
  • -Given: 1289
  • -Receive: 683
  • Poruke: 2060
  • Ugled: +683/-0
Inhalika
« poslato: Maj 07, 2019, 16:19:15 »
ne znam da li je dozvoljeno pljuvati bezobrazne lopove i prevarante...bezobrazno pljuvati
hastur mini mi bio na wish list i vidim u inhalici 2999 din (na snizenju,bio je 3999din) reko super nema cimanja sa kinezima (osim za mozda jos koji ,a posebno za afc opciju 0,6mm)
reko da vidim za postarinu po secanju znam da je preko 3000 din dz
ubacim u korpu ,opcije za postarinu 3 - jedna kurirskom sluzbom nekom nula din,neka 350 i neka preuzimanje u radnji
da probam sa drugim jeftinijim artiklom da se ne zeznem ,ubacih neku tecnost od 500 din - dostava se placa u svakom slucaju ,sem preuzimanja u radnji
reko verovatno neki kriterijumi za malo skuplje artikle ,vratim hastura u korpu ukupno za placanje 2999 din
zove danas kurir ,reko batice na poslu sam ,keva ce sici il se popni gore kaze batica - vazi gosp
doso ja kuci s posla kaze keva 3300 din
ja onako pijan i besan nazovem pedersku inhaliku kazu ovo ono ,ma ko s njima da e preko phona progutam
+ me i post expres kurir zajebava ,treba tuci nekog da se zavede postovanje
hastur evo koristim trenutno i to je ok znaci stiglo mi je - hastur mini crni ,videcu kad bude na stanju afc opcija 0,6mm ,a i ne znam kako da je metnem jedino da skidam odozdo pin
pozdrav

Van mreže Morgana

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Thank You
  • -Given: 3091
  • -Receive: 7357
  • Poruke: 8910
  • Ugled: +9235/-0
  • elektronske cigarete
Odg: Inhalika
« Odgovor #1 poslato: Maj 07, 2019, 22:35:02 »
ne znam da li je dozvoljeno pljuvati bezobrazne lopove i prevarante...bezobrazno pljuvati
hastur mini mi bio na wish list i vidim u inhalici 2999 din (na snizenju,bio je 3999din) reko super nema cimanja sa kinezima (osim za mozda jos koji ,a posebno za afc opciju 0,6mm)
reko da vidim za postarinu po secanju znam da je preko 3000 din dz
ubacim u korpu ,opcije za postarinu 3 - jedna kurirskom sluzbom nekom nula din,neka 350 i neka preuzimanje u radnji
da probam sa drugim jeftinijim artiklom da se ne zeznem ,ubacih neku tecnost od 500 din - dostava se placa u svakom slucaju ,sem preuzimanja u radnji
reko verovatno neki kriterijumi za malo skuplje artikle ,vratim hastura u korpu ukupno za placanje 2999 din
zove danas kurir ,reko batice na poslu sam ,keva ce sici il se popni gore kaze batica - vazi gosp
doso ja kuci s posla kaze keva 3300 din
ja onako pijan i besan nazovem pedersku inhaliku kazu ovo ono ,ma ko s njima da e preko phona progutam
+ me i post expres kurir zajebava ,treba tuci nekog da se zavede postovanje
hastur evo koristim trenutno i to je ok znaci stiglo mi je - hastur mini crni ,videcu kad bude na stanju afc opcija 0,6mm ,a i ne znam kako da je metnem jedino da skidam odozdo pin
pozdrav



Jeste dozvoljeno... ali zna se gde...


za svaku temu postoji mesto na forumu... pod forum ili vec postojeca tema...


Besmisleno je ubacivati komentare  gde kome padne na pamet...
osim sto nije dozvoljeno... nema svrhu... ako neko zeli da baci pogled na utiske odredjenih firmi proizvodjaca opreme  itd.
sigurno nece listati temu  / stiglo mi je ... imajte to u vidu...  :yes:


Van mreže Milanez

  • Hero Member
  • *****
  • Thank You
  • -Given: 1289
  • -Receive: 683
  • Poruke: 2060
  • Ugled: +683/-0
Odg: Inhalika
« Odgovor #2 poslato: Maj 09, 2019, 14:12:52 »
bio sam besan juce ,prekljuce kad bese
ovo pisem da ne ispadnem nasilnik i zlikovac
... :dance:

Van mreže Milanez

  • Hero Member
  • *****
  • Thank You
  • -Given: 1289
  • -Receive: 683
  • Poruke: 2060
  • Ugled: +683/-0
Odg: Inhalika
« Odgovor #3 poslato: Maj 25, 2019, 18:49:57 »
mucno mi je sto dizem ovu temu
nije dotle doslo da treba da se izvinim inhalici ,mada nije na odmet ,zasto biti ... baksuz ,
napisao sam u afektu i besu i alkoholisanom stanju ali to ne umanjuje gresku prodavaca koju sam ja mozda preterano nazvao prevarom ,to je uvreda i nije lepo od mene al bio sam necu da kazem besan nego revoltiran
lepog li dana + ne radi se
srecno svima koji slave , mir brate mir , a ako necete mir onda ...ne znam sta je sa vama ...danas  :dance: