Autor Tema: The Dvarw  (Pročitano 1171 puta)

Van mreže Điva

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 577
  • -Receive: 960
  • Ugled: +1253/-0
  • Pol: Muškarac
The Dvarw
« poslato: Novembar 03, 2016, 17:19:04 »
  • Publish
  • Dvarw RTA
    5 ml, 2 ml
    M2L atomizer sa promenljivim rupama za vazduh (1.5, 2, 2.5 mm)

Očekuje se za mesec i po dana.
    Na slikama je verzija 0.9, još se radi na nekim detaljima.

Sony Xperia ZR

Van mreže milutko1

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 620
    • -Receive: 1497
    • Ugled: +2650/-0
    Odg: The Dvarw
    « Odgovor #1 poslato: Maj 10, 2017, 07:30:21 »
  • Publish

• Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 9259
    • -Receive: 8698
    • Ugled: +20450/-0
    « Odgovor #2 poslato: Maj 10, 2017, 11:26:35 »
  • Publish
  • Meni je ovaj atomizer fantastican! Bas sve mi se svidja na njemu: mala komora, nacin punjenja, dimenzije (verzija od 2ml), nacin natapanja... Cak mi se i vizuelno svidja. Samo mi se ne svidja to sto je osnovni paket dosta siromasan, pa sve sto je zanimljivo treba posebno kupiti. To izadje pogolema cifra :017:

Van mreže Điva

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #3 poslato: Maj 10, 2017, 20:37:12 »
  • Publish
  • 64 € (70 $) je rta. Fabrički dolazi sa 1.2 mm rupom (kažu vlasnici da je identičan kao na primer GT 2 sa 1.5 mm)
    Jeste vrlo dobar M2L atomizer, ali je tuba PC (kao vrhunski neki, ipak plastični…), za metalni treba odvojiti 5 €, za rezervni 4 €, za 1.5, 2, 2.5 rupe 11.5 €…

Sony Xperia ZR

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #4 poslato: Maj 10, 2017, 20:59:59 »
  • Publish
  • To sto kazu za rupu mi bas nije logicno, osim ako GT nije negde na drugom mestu prigusen, pa bih ipak odmah kupio 1.5 rupu. Sa fabrickim tankom mi nista ne znaci, pa bih odmah morao da kupim i onaj od 2ml koji se prodaje posebno. Kad sve saberem, odustajem od kupovine ;D  Kad su vec ponudili razne varijante nadogradnje, zasto kupcu nisu ponudili mogucnost izbora pri kupovini? Zasto da kupim pin sa 1.2mm i veliki tank, koje nikad necu da koristim i na kraju verovatno da bacim? Inace plasticni tank mi uopste ne smeta. Cak mi se svidja jer povecava zapreminu atomizera, a nemam te tripove koje imaju ljubitelji staklenih tankova. U ovoj kracoj  varijanti, kombinacija sa staklenim tankom bi znacila ili zapreminu od 1ml, ili bi staklo bilo debljine kao staklo sijalice.

Van mreže bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 4174
    • -Receive: 5481
    • Ugled: +6306/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #5 poslato: Maj 10, 2017, 21:11:24 »
  • Publish
  • Sto se rupe tice verovatno je razlog kratak put vazduha-ulazi kroz relativno velike otvore u bazu i jedino suzenje je taj komadic duzine 2mm ili manje.Kod Kayfuna suzenje je od pocetka do kraja dobrih 2+cm i dovodi do nekih razlika u kretanju vazduha i veceg prigusenja a takodje je suzenje na oba kraja.Bar sam ja tako shvatio "desavanja" .A mozda i gresim  ;D

Sto se atomizera tice,nije on skup (bar u odnosu na neke druge) koliko mi..."nismo u situaciji"  ;D .A i navikli smo na kinesku radinost pa eto.
    Recimo,meni bi trebao samo rezervni metalni tank i dodatna rupa od 1,5mm i za to bih mozda dao tu negde do 50e,ukljucujuci i troskove dostave.

Ovako bi verovatno bilo blize stotki tako da...ali dobro,ne cekaju oni mene kao kupca  ;D

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #6 poslato: Maj 10, 2017, 23:36:49 »
  • Publish
  • Nije skup, narocito ako se ne prate trendovi vec atomizeri kupuju da bi se duze koristili. To je nesto manje nego sto prosecan pusac potrosi za mesec dana na cigare. Za 5+ godina kupio sam dva atomizera koji su kostali +- ovoliko, koristio samo njih 4+ godine i sve vreme bio zadovoljan, sto je prijatnije i povoljnije od gomile neizvesnih klonova. Verujem da bih i ovim bio zadovoljan i koristio ga isto tako dugo, ali necu iz principa. Necu da me proizvodjac ovog atomizera pravi budalom. Necu da kupim atomizer od koga cu pola njegovih komponenti baciti i kupiti druge da bi to bilo ono sto zelim da kupim. Kupovinom ovog atomizera, ja bih kupio samo bazu, jer tank ni rupu ne bih koristio. Ako bude u ponudi pod drugim uslovima mozda i razmislim, a mozda se pojavi i neki dobar klon ;D

Van mreže Điva

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #7 poslato: Oktobar 05, 2017, 01:32:35 »
  • Publish
  • Dvarw RTA DL
    24 mm
    6 ml
    Teflon drip tip
    AFC reduciri (rupe za vazduh) u paketu : 3(default), 3.5, 4, 4.5 mm / 4.8 mm bez

Sony Xperia ZR

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 6834
    • -Receive: 9682
    • Ugled: +12117/-0
    « Odgovor #8 poslato: Januar 19, 2018, 18:25:35 »
  • Publish
  • Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 6834
    • -Receive: 9682
    • Ugled: +12117/-0
    « Odgovor #9 poslato: April 14, 2018, 21:50:36 »
  • Publish
  • Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D