Autor Tema: Inawera arome  (Pročitano 65457 puta)

Van mreže hybrid

• Drug član
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 1613
  • -Receive: 625
  • Ugled: +2125/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Inawera arome
« Odgovor #435 poslato: Maj 01, 2017, 22:03:43 »
  • Publish
  • Ja se ne secam sa koliko % sam pravio,ako se secam mislim da je 2% bilo u pitanju

Van mreže Điva

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 855
    • -Receive: 1090
    • Ugled: +1383/-0
    « Odgovor #436 poslato: Maj 01, 2017, 22:54:56 »
  • Publish
  • Hvala ti

Sony Xperia ZR

Van mreže teodorica

• eCiginfo prijatelj
    • Sr. Member
    • Thank You
    • -Given: 406
    • -Receive: 459
    • Ugled: +795/-0
    « Odgovor #437 poslato: Jun 28, 2017, 17:00:42 »
  • Publish
  • Upravo u 10ml gotovog miksa Inawera Desert Ship-a dodao 3 kapi DNB za probu i mogu reci  :bala: WOW! .Ovo je must have za duvandzije,smek tesko nadimljene suve sljive u pozadini,a tako mi i delovalo na kap-jezik probu.Mogu zamisliti kako ce se razviti ukus pri sazrevanju,znaci nista od onog dvolitarka koka kole do pola voda,od pola pikavci  ;D

Van mreže vlaves2000

• Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1286
    • -Receive: 2016
    • Ugled: +3267/-0
    « Odgovor #438 poslato: Novembar 21, 2017, 09:21:08 »
  • Publish
  • Obavestenje za korisnike arome S'camel-a, kasnije Dromedary, ponovo je promenjen naziv ovoj aromi i sada je Pyramid
    http://www.inawera.com/pyramid-by-inawera-comestible-flavour-10-ml-p-726.html

Van mreže teodorica

• eCiginfo prijatelj
    • Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #439 poslato: Februar 10, 2018, 02:52:35 »
  • Publish
  • Imam nedoumicu oko ovih aroma
    Wild Strawberry TDM i Red Fruit-Mint.Sta je bolje naruciti da se ne dupliram u ukusima posto su obe u korpi?
    Isto pitanje i za Cherries in Liquer i Cherry Cigar,sta od ove dve.Mislim nazivi govore da su sve razlicite arome,ali koje su po vama konkretnije i kompleksnije?

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 10008
    • -Receive: 9494
    • Ugled: +21246/-0
    « Odgovor #440 poslato: Februar 10, 2018, 10:37:15 »
  • Publish
  • Ja bih izbacio Red Fruit mint i radije bih se odlucio za Black fruit mint. Prva ima neku gadnu gorku notu koja pokvari sve ono lepo u njoj dok je druga meni fantasticna. Wild Strawberry je bas autenticna jagoda, kisela i bez icega slatkog.

Cherries in Liquer je takodje bas to. Meni je simpaticna i kad je kod supruge aktuelna cesto se ogrebem za po neki cug, mada ume po nekad da bude malo teska.

Cherry Cigar nema ni C od Cigar, ali meni je i takva sasvim ok. Najvise podseca na neki labelo sa aromom visnje. Supruzi svojevremeno bila glavna aroma i vec skoro 5 godina uvek je ima u opticaju.

Van mreže teodorica

• eCiginfo prijatelj
    • Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #441 poslato: Februar 10, 2018, 12:24:43 »
  • Publish
  • Hvala majstore.Black fruit mint je vec  stavljen u korpu kao i
    Ice grape
    Tabaco Canadian ili Simfonija,nekakav slatkasti duvan
    Misisipi
    Tabaco Chocomint i da dodam onda i visnje u likeru  i sad ne znam,kazes nema niceg slatkog u divljoj jagodi,a meni bas to slatko treba,mozda obicnu jagodu(nesto nalik na umbrelinu gotovu tecnost jagode)
    Inaveru  tj.TDM liniju sam koristio pre tri godine i verovatno nepravedno zapostavio,pa rekoh da probam ponovo,smorile me zesce JF.

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #442 poslato: Februar 10, 2018, 12:45:07 »
  • Publish
  • Canadian koliko se secam mirise na zubnu ordinaciju. Symphoni je sasvim ok. Meni su najbolje duvanske IW ubedljivo 555 gold i Royal. Od neduvanskih: Pear, Pink Panther, Purple Rain, Ice Grape... Dobar mi je i Juicy Lemon i So Sour So good.

Van mreže raw2sienna

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 389
    • -Receive: 1272
    • Ugled: +2204/-0
    • Dopisnik iz inostranstva aka k2b
      • slo-vaper
    « Odgovor #443 poslato: April 15, 2018, 17:07:40 »
  • Publish
  • zna neko na šta najviše liči Black Jack Tobacco (INAWERA)
    izgleda ko neki tamni duvan....
    od ostalih IW ili VZ ili FA duvanskih aroma...
    oču da napravim ovaj recept - pa da bude najslličnije
    http://e-liquid-recipes.com/recipe/1561650/ADV%20Tobacco
    ostale arome imam....

Van mreže hybrid

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1613
    • -Receive: 625
    • Ugled: +2125/-0
    « Odgovor #444 poslato: Novembar 21, 2018, 09:17:56 »
  • Publish
  • isprobao grape mint sa 25 kapi,ova aroma nikako nije za dl,kao mtl nije losa ali ima neki hemijski smek ili nesto u ppzadini sto mi se ne svidja.Mozda sam i predozirao ili je sveze pa mora da odstoji jos.Jucy lemon je odlicna tecnost pogodna i za dl i za mtl,meni ima ukus kao cedevita od limuna.So sour so good mi deluje nekako prirodnije kao da je iscedjena pomorandza,limun i ti neki citrusi.Meni licno se vise svidja jucy lemon,kod ove kao i sto sam naziv arome kaze ima neku gorcinu.Pink panter po mirisu mi nije previse obecavala ali na ukus po meni najlepsa aroma sa jagodom,malinom,kupinom ili sta tu sve vec ima.Po malo vuce i na neki sok od jagode i na onaj lek za kasalj sto smo pili kao deca onaj roze ;D.Mislim da ce mi ova aroma jako brzo nestati.Sve probano na driperu sa 5,6,10 pufa i nije previse odstojalo tako da ce pravi test uslediti kada se
    to proba u nekom tanku .Iskreno se nadam da pink panter i jucy lemon se nece promeniti duzem stajanjem.Sa inawerom  sam do sada imao ne bas dobra iskustva,za sada je ovo super tj i ove sto mi se ne svidjaju previse su upotrebljive apsolutno sto do sada sa iw-om nije bio slucaj ili jednostavno nisam imao srece na njihovoj lutriji posto imaju 3000 aroma

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #445 poslato: Decembar 10, 2018, 21:32:41 »
  • Publish
  • Probah skorije neke arome koje ranije nisam, pa da napisem utiske.

Najvece iznenadjenje za mene je Borwn sugar. Zapela zena da narucimo, a meni sve to nekako delovalo tesko... Tako je delovalo i kad sam prvi put pomirisao iz bocice. Smuckao, samo njoj naravno, i uzela ona da proba posle nekog vremena, i vidim sve se nesto oblizuje. Ma daj da probam taj zagoreli secer! I to je bas to - malo proprzeni secer, znaci ne onaj satro organski zuti secer, nego bas kao kad topis secer za vrucu rakiju, ali jedva malo sladak. Ne znam kako bih to opisao. Kao kad mirises secer kad se topi, pa ukus toga :D Neverovatno iskustvo, i jako lepo. Nije ni malo teska ni napadna, pa cak mislim da bi mogla i za ceo dan.

Green Joy... Joj! Ovo je trebala da bude aroma pistaca? Ovo nije proslo ni pored nacrtanog pistaca, a kamo li da makar malo podseca. Rodjace, pistaci se grickaju uz pivo i slani su, a nemaju ukus ona teske i bljutave kokos/vanila jelkice rastopljene u PG-u. Bas to - teska, odvratna, preslatka, bljutava aroma jelkice, bez traga pstacima. Fuj!

Duplo iznenadjenje za men je i jedna starija aroma koja se vise ne proizvodi - Sweet King. Smuckao, proba, odmah krenuo da ubacim 100 ml u sledecu turu, kad nema je vise u ponudi. Toliko m se svidela da sam im i mail poslao, i stize odgovor da su je izbacili iz proizvodnje. Pitam se ja: da li su oni normalni? Jedna od njihovih najlepsih aroma. Prava duvanska, blago slatka, puna... Ali odgovor na moje pitanje je stigao vec sutradan, u vidu drugog, negativnog iznenadjenja. Jao majko koliko ovo prlja! Ovo je jedna od lepsih aroma koju sam probao u ubedljivo najveci prljac grejaca. To je bukvalno u roku od 1-2 dana komad uglja na grejacu. Pa recimo da bez preterivanja ostavlja 30x vise naslaga na grejacu od druge najprljavije arome koju sam probao. Kod mene je lenjost uvek bila dominantna osobina, i u ovom slucaju jaca od zelje za ovom fantasticnom aromom, pa je sad koristim ponekad  driperu, ili kad je setap pred zamenu pa da spicim jedan tank da ga bar zacementiram. Tako da ce mi tih 10ml potrajati duze nego sto mi se ucinilo, a 100 koje sam planirao mozda i narednih 20 godina.