Autor Tema: Kayfun Prime | Recenzija  (Pročitano 250 puta)

Van mreže Betrayer

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 258
  • -Receive: 2088
  • Ugled: +3095/-0
  • Pol: Muškarac
Kayfun Prime | Recenzija
« poslato: Januar 12, 2018, 15:15:19 »
  • Publish

• Na mreži hamigaso

• Newbie
    • *
    • Thank You
    • -Given: 14
    • -Receive: 25
    • Ugled: +25/-0
    Odg: Kayfun Prime | Recenzija
    « Odgovor #1 poslato: Januar 12, 2018, 19:34:36 »
  • Publish
  • Najzad neko da mi pojasni ovu famu oko prime-a s obzirom da nisam kajfunas pa mi nije bilo bas jasno do sad. Izvrsna recenzija poduprta paralelnim poredjenjiama.  :great:
    Promenuo sam se. Trudim se da ne kupujem sto mi ne treba  :smart:

Van mreže kinkel

• Full Member
    • Thank You
    • -Given: 267
    • -Receive: 327
    • Ugled: +327/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #2 poslato: Januar 12, 2018, 19:48:10 »
  • Publish
  • Uf, to je apsolutno relatvno .. meni je, recimo, blekendeker (berserker) pao na testu, a ruzu nisam probao .. blago receno, prime je svetlosnu godinu ispred, ali kazem .. sve zavisi od korisnika do korisnika .. zato se uzima prosek, a najbolje je probati..

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 8866
    • -Receive: 8194
    • Ugled: +19946/-0
    « Odgovor #3 poslato: Januar 12, 2018, 21:17:51 »
  • Publish
  • I meni je Prime sasvim dobar atomizer za konstantno koriscenje. Nisam probao ni jedan od tih novijih atomizera, ali u odnosu na sve sto sam probao, Prime mi je najkompletnija zaokruzena celina. Mozda aroma ne obara s' nogu, ali svi ti sto su me u pocetku obarali s' nogu su me brzo smorili i otisli dalje. Jedini koji je ostao zauvek je Lite plus, koji mi je najslicniji Prime-u i koji bi verovatno otisao u rezervu kad bi se pojavila neka kraca verzija tanka za Prime. Inace, nisam primetio da je TH nesto narocito slab. Takodje, koristio sam klon (jbm li ga koji) oko nedelju dana, i ni jednom nisam imao problem sa punjenjem. Punio sam onako kako je proizvodjac predvideo, nista okretanje naopako i slicne egzibicije.

Na mreži hamigaso

• Newbie
    • *
    • Thank You
    • -Receive: 25
    • Ugled: +25/-0
    « Odgovor #4 poslato: Januar 12, 2018, 21:37:17 »
  • Publish
  • Slazem se , sve je to neki generalno subjektivni dozivljaj.
    Sto se kvaliteta tice autor recenzije nije nista osporio sve je kvalitetno za tih 100 i kusur evra. E sad jacina arome u usporedbi sa ruzom i divljim borcem (berserk) to po meni vec moze biti objektivan parametar.
     Predpostavimo da autor nije pristrasan a dovoljno ozbiljan cv ima da mu verujem da oseca ispravno koncentraciju culima sto je meni dovoljno za neki moj sud i dalje planove :)
    Promenuo sam se. Trudim se da ne kupujem sto mi ne treba  :smart:

Na mreži bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 3879
    • -Receive: 4915
    • Ugled: +5740/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #5 poslato: Januar 12, 2018, 22:28:55 »
  • Publish
  • U ovom nasem "sportu" samo sopstveni utisak se racuna...eventualno se u nekom procentu moze uzeti u obzir ako znas da neko ima slican ukus ali i to sa velikom rezervom.

Inace,srecom mi je Prime vec stigao jer bih posle recenzije lopatom oterao postara kad bi ga doneo  ;D

Salim se malo.

Zapravo se slazem da je aroma malo...pa note su nekako (pre)ujednacene,zaista nema nekog iskakanja.Sta znam,svi smo mi navikli na okruglu rupu,mozda bi i ovde bilo bolje da su je zadrzali ali hteli su nesto novo pa eto.
    Meni ne smeta,ne trazim previse od svojih tecnosti,ali da,mozda Lite ima malu prednost po pitanju arome.

Opet,od svih pomenutih atomizera mislim da je Prime najkompletniji kad se uzme u obzir i postavljanje setapa i punjenje i podesavanje tecnosti/vazduha (ko moze,tj ko je kupio dobar klon,),modularnost i uopste lakoca upotrebe.

Van mreže opushteno

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 182
    • -Receive: 194
    • Ugled: +480/-3
    « Odgovor #6 poslato: Januar 13, 2018, 10:17:03 »
  • Publish
  • Mene je u tolikoj mjeri pomogao da ga vise nikad kupit necu, sve stoji, odlican, zavrsava posao itd. Ali evo prodje 3,4,5-ca i Prime verzija, trt!!!  Ako me sjecanje sluzi najbolji je bio onaj drmalj od prije nekolike godine V2 lite ili tako nesto. Nadao da ce ovaj Prime bit bolji, ali sramota da ne mogu nista bolje napravit, konretno za aromu, a ima tu jos par stvari koje bi se mogle mnogo bolje napravit :th_coffeetime:

Van mreže Milutin

• Newbie
    • *
    • Thank You
    • -Receive: 38
    • Ugled: +38/-0
    « Odgovor #7 poslato: Januar 13, 2018, 12:00:05 »
  • Publish
  • Dal je moguce?
    Ovoliko povika na aromu?

Shade aroma prosto dominira kao nikad do sada, meni odlicna aroma, ne odlicna nego vrh.
    Pa sve i da je samo Shade na njemu dobar(ne usudjujem se da probam jos uvek pite i vockice koliko je dobro), bez problema neka ide samo on na Prime.

Van mreže Drako

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 524
    • -Receive: 1120
    • Ugled: +1319/-0
    • Mea culpa
    « Odgovor #8 poslato: Januar 13, 2018, 15:57:13 »
  • Publish
  • Evo, ja se gotovo sve slazem sa betom, osim oko th, i bas iz tih razloga planiram da pazarim originalnu izvedbu doticnog, jer sve sto bet navodi kao mane, meni su vrline kod primea.
    Zahvaljujuci primeu i nacinu na koji uravnotezuje sastojke tecnosti sad mogu po par dana da koristim istu tecnost a da mi ne dosadi.
    O funkcionalnosti i lakoci rukovanja primeom je izlisno komentarisati.
    Otišao sam da pronađem sebe. Ako dođem pre nego što se vratim, zadržite me.