Autor Tema: Digiflavor Siren 2 GTA ili Vandy Vape Berserker Mini MTL  (Pročitano 1177 puta)

Van mreže opushteno

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 188
  • -Receive: 198
  • Ugled: +484/-3
Digiflavor Siren 2 GTA ili Vandy Vape Berserker Mini MTL
« poslato: Januar 06, 2018, 21:50:18 »
  • Publish
  • Ne mogu da se odlucim, interesuje me koji je bolji, prednosti i mane? I jos mene nesto interesuje a to je aroma, jeli bolja u odnosu na kajfune? Kajfuni me ne zadovoljavaju odavno...

Van mreže bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 4391
    • -Receive: 5804
    • Ugled: +6630/-0
    • Pol: Muškarac
    • elektronske cigarete
    Odg: Digiflavor Siren 2 GTA ili Vandy Vape Berserker Mini MTL
    « Odgovor #1 poslato: Januar 07, 2018, 00:35:27 »
  • Publish
  • Ne znam jel prilici da se javljam posto nisam probao ni jedan ni drugi ali eto...da pisemo nesto  ;D

Prva bitna stvar - verujem da Siren ima vise vazduha.Za mene verovatno i previse pa mi ne ostavlja drugu mogucnost nego da idem na Berserker ali za nekog drugog mozda i ne...U svakom slucaju treba obratiti paznju na taj deo.

Punjenje je problematicno na Berserkeru.Mozda moze nesto da se uradi postavljanjem vate ali sve je to ograniceno,jednostavno je konstrukcija takva.Mislim da Siren nema tih problema.

Aroma je verovatno razlicita kod jednog u odnosu na drugog.Licno sam ljubitelj kayfun-olikih deck-ova pa mi je Berserker "blizi" ali lako moguce da Siren daje "ispravniju" aromu.

Izgled...ne vredi raspravljati  ;D

Van mreže hamigaso

• Newbie
    • *
    • Thank You
    • -Given: 31
    • -Receive: 49
    • Ugled: +49/-0
    • Pol: Muškarac
    Odg: Digiflavor Siren 2 GTA ili Vandy Vape Berserker Mini MTL
    « Odgovor #2 poslato: Januar 07, 2018, 12:31:13 »
  • Publish
  • Generalno neko misljenje je kao sto ti je Bobpp napisao.
     E sad svi mi razlicito dozivljavamo tankove nekom nesto odgovara nekom ne, i ja sam imao tu dilemu kao ti i cekam oba da stignu pa cemo da vidimo  :smart: