Autor Tema: Vision eternity  (Pročitano 16355 puta)

Van mreže mitar

  • Sr. Member
  • ****
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Poruke: 337
  • Ugled: +68/-0
  • Pol: Muškarac
  • Rodjen da peca a teraju ga da radi!
Odg: Vision eternity
« Odgovor #30 poslato: Septembar 04, 2013, 19:28:24 »
  • Publish
  • Je li to pamuk za svece ili neki drugi?
    Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali za ovo drugo nisam siguran!

    Van mreže LiberPrint

    • Hero Member
    • *****
    • Thank You
    • -Given: 12198
    • -Receive: 11408
    • Poruke: 12413
    • Ugled: +23160/-0
    Odg: Vision eternity
    « Odgovor #31 poslato: Septembar 04, 2013, 19:33:47 »
  • Publish
  • To je yumco pamuk, ima da se nadje u pozamanterijama. Mitre, to ti je idealno za evoda. Ja sam na evodu napravio pre 10ak dana i radi za sve pare. Ne koristim ga mnogo, ali ni kad se koristi ni kad stoji ne pusta ni jednu kap a probao sam manijakalno puckanjem da posrcem ceo tank za 5 minuta i ni jedan zagoreo ukus niti dry hit. Pamuk je za evod izmisljen, u stvari za sve bottom coile.

    Van mreže gibalan

    • Hero Member
    • *****
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 22
    • Poruke: 9314
    • Ugled: +6314/-1
    Odg: Vision eternity
    « Odgovor #32 poslato: Septembar 04, 2013, 19:34:26 »
  • Publish

  • Van mreže LiberPrint

    • Hero Member
    • *****
    • Thank You
    • -Given: 12198
    • -Receive: 11408
    • Poruke: 12413
    • Ugled: +23160/-0
    Odg: Vision eternity
    « Odgovor #33 poslato: Septembar 04, 2013, 19:39:00 »
  • Publish
  • a ispod imas i setap na evodu

    Van mreže gibalan

    • Hero Member
    • *****
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 22
    • Poruke: 9314
    • Ugled: +6314/-1
    Odg: Vision eternity
    « Odgovor #34 poslato: Septembar 04, 2013, 19:47:06 »
  • Publish
  • da, Evod...ja sam vodjen onim Liberovim tut-om isto napravio i neverovatno je dobro :victory:

    Van mreže svetabond007

    • Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 0
    • Poruke: 61
    • Ugled: +40/-0
    Odg: Vision eternity
    « Odgovor #35 poslato: Septembar 12, 2013, 12:19:47 »
  • Publish
  • A šta da pišem šta da napišem kada ET razbija kako radi, ati za svaku pohvalu mogu samo reći "Vision" je napravio pravi pogodak za vapersku zajednicu e kada bi i Joye tako nešto napravio!!!

    Hajde ipak da napišem nešto:


    "setup- četiri struka HG fibera od 1mm i četiri čvrsto namotana kruga "nickhrome 0.16" (otpor nepoznat meni za ovo čudo i netreba unimer) a jao jao jao ukus jao a pare za izvoz TH razvaljuje a nikotin neću da smanjim i baš neću neka mi se vrti u glavi a glava prazna pa ode u oblake kao lumbalon a telo neka nastavi da cepa drva"!!!

    Čisto da se zna tolko sam postao bezobrazan da otpr. potrošenih 20.ml.tečnosti pravim setup svaka 3-4 dana i to u kupatilu dok sam pod tušom!!! :pimp:

    Van mreže LiberPrint

    • Hero Member
    • *****
    • Thank You
    • -Given: 12198
    • -Receive: 11408
    • Poruke: 12413
    • Ugled: +23160/-0
    Odg: Vision eternity
    « Odgovor #36 poslato: Septembar 12, 2013, 12:35:15 »
  • Publish
  • Joye prnuo u cabar. Od onolikog asortimana ostale samo usb baterije da vrede. Dobro i evic nije los jer je van konkurencije, ali i njemu su napucali cenu tako da kada prodavci rasprodaju zalihe bice preskup za ono sto nudi. Vision ih sije sa spinner baterijama, a da naprave proizvod kao sto je eternity samo mogu da kloniraju ili da sanjaju. Od visiona mogu da nauce i kako se hromiraju proizvodi. Moja zena od nove godine ne ispusta eternity iz ruke i jos uvek izgleda kao da je SS, a za isto vreme joj se izgulila gomila joye baterija

    Van mreže svetabond007

    • Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 0
    • Poruke: 61
    • Ugled: +40/-0
    Odg: Vision eternity
    « Odgovor #37 poslato: Septembar 13, 2013, 12:23:56 »
  • Publish
  • Sada posle cepanja drva :th_muscle: bacio sam se pod tuš i napravio sam setup za ET.

    Kada bi neko od setup mahera video na šta liči setup rekao bi mi kako te " nije sramota da staviš to u pogon" ali ja sam ga ipak stavio jedan kraj duži drugi kraj kraći ma izgleda kao morski jež!!!

    Neznam šta da vam kažem radili radi!!!

    Znači nisam se patio sa dužinom fibera ,4-kruga kanatala 0.16NckH otpor nepoznat a on razbija :Scratch-Head: [size=78%],,,pitam se kako!!! :pimp: [/size]

    Van mreže Che

    • Hero Member
    • *****
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 3
    • Poruke: 2480
    • Ugled: +987/-0
    • Pol: Muškarac
    • Viva La Revolución
    Odg: Vision eternity
    « Odgovor #38 poslato: Septembar 13, 2013, 16:21:45 »
  • Publish
  • Fiber trpi i setup pravljen levom nogom :dance: Uzivaj i ne razbijaj glavu kako i sta  :victory:

    Van mreže svetabond007

    • Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 0
    • Poruke: 61
    • Ugled: +40/-0
    Odg: Vision eternity
    « Odgovor #39 poslato: Septembar 13, 2013, 21:58:59 »
  • Publish
  • Fiber trpi i setup pravljen levom nogom :dance: Uzivaj i ne razbijaj glavu kako i sta  :victory:


    Ali radili radi!!!
    -TH kao kod dualcoil carta (cim se napuni kart prvo,drugo povlacenje), :pimp: -toplina pare meni ista kao kod eGo C/T-ukus bolji od eGo C/T ali ne preterano da se zasitis aromom ili da ti se malo smuci aroma od jake izrazenosti-kolicina pare zadovoljavajuca (koris.tecn.pg otpr.80%)!!!

    Da dodam i ovo ET vozim na eGo T 650 mAh traje oko 8-9 h i na eGoT 1000 mAh oko 20h sa snovima!!!



    Van mreže Che

    • Hero Member
    • *****
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 3
    • Poruke: 2480
    • Ugled: +987/-0
    • Pol: Muškarac
    • Viva La Revolución
    Odg: Vision eternity
    « Odgovor #40 poslato: Septembar 13, 2013, 22:15:16 »
  • Publish
  • Nisam bas pratio da li dripujes ili si na tanku?

    Van mreže svetabond007

    • Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 0
    • Poruke: 61
    • Ugled: +40/-0
    Odg: Vision eternity
    « Odgovor #41 poslato: Septembar 13, 2013, 22:48:28 »
  • Publish
  • Nisam bas pratio da li dripujes ili si na tanku?


    Koristio sam tank ali sam se navukao na drip,kolko mi stane u tank toliko nakapljem  u drip i po meni to je posao skoro 1.ml. u drip varijanti nekih 35-40 kapi i miran brat bratu 2h!!!

    Van mreže Che

    • Hero Member
    • *****
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 3
    • Poruke: 2480
    • Ugled: +987/-0
    • Pol: Muškarac
    • Viva La Revolución
    Odg: Vision eternity
    « Odgovor #42 poslato: Septembar 13, 2013, 23:31:14 »
  • Publish
  • Ma da skroz lud atty sipas i ne mislis.Uopste ne curi ni na konektoru niti kada se polozi.Jos samo da je od celika ali puno trazim  :dance:

    Van mreže svetabond007

    • Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 0
    • Poruke: 61
    • Ugled: +40/-0
    Odg: Vision eternity
    « Odgovor #43 poslato: Septembar 13, 2013, 23:59:34 »
  • Publish
  • Ma da skroz lud atty sipas i ne mislis.Uopste ne curi ni na konektoru niti kada se polozi.Jos samo da je od celika ali puno trazim  :dance:


    Naravno ako prepuniš da će da procuri na konektoru jer vazduh dolazi sa konektora a to je i dobro direktno ispod grejača zato dobro i radi t.j.konstantno sve na prvu dok se nepotroši tečnost.,dali je to neki problem kod ovog atia?


    Veoma jednostavno postaviš ga uspravno na maramicu i višak iscuri a i  veoma ga je lako prepuniti nakaplješ ne 35-40 kapi nego više!!!


    Što se tiče drip(510) varijante u položenom položaju necuri jer mu  u unutrašnjem delu nalazi cevčica tako da mu ona neda curenje!!!


    Postoji mogućnost curenja položene varijante ali kada se umesto tanka koristi eGo drip,,,a zašto bi to neko radio!!!

    Van mreže Che

    • Hero Member
    • *****
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 3
    • Poruke: 2480
    • Ugled: +987/-0
    • Pol: Muškarac
    • Viva La Revolución
    Odg: Vision eternity
    « Odgovor #44 poslato: Septembar 14, 2013, 00:50:17 »
  • Publish
  • Pa da a to je jos nekih 5-6mm u visinu a tu staje mnogo kapi vise od tih 35-40,mada i kapi zavise od flasica,negde je 30 a negde i sasvim pristojnih 12 kapi da popune prostor u attyu.Bas ga nisam stedeo reko da vidim dokle ce da izdrzi,kacio mu dual wich,gurao od 0.16 do 0.22 zice i dalje se neda.Elekrode su cvrste nista im se nije desilo bez obzira na svu moju torutur.Ne znam sta bih trebao da radim da je slomim osim da ih krivim.U pravu si za eGo drip tu je samo kuciste bez cevi ali nema potrebe za tim jer su danasnji tipovi sasvim prilagodjeni kapanju i jesnostavnom koriscenju.Dobro mozda ima onih koji bi ga tako koristili kao drip atty ali ni tu ne bi procureo polozen vec jedino okrenut naopacke.