Autor Tema: Da li vam smeta PG?  (Pročitano 3725 puta)

Na mreži bobpp

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 3993
  • -Receive: 5145
  • Ugled: +5970/-0
  • Pol: Muškarac
  • elektronske cigarete
Odg: Da li vam smeta PG?
« Odgovor #15 poslato: Septembar 01, 2017, 20:14:04 »
  • Publish
  • Meni se to desavalo od nekih aroma...Mozda sam previse stavio ili su jednostavno takve ali kad sam ih izbacio prestalo.
    To u letnjem periodu.U zimskom,posebno oko 29.11. uzrok treba potraziti pre na nekoj drugoj strani  ;D

Van mreže hybrid

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1517
    • -Receive: 568
    • Ugled: +2068/-0
    « Odgovor #16 poslato: Septembar 01, 2017, 23:13:27 »
  • Publish
  • Tacno je to od aroma.Od kad koristim hangsene mene zgaravica dere.Sad sam malo vise na joye aromama pa ce da vidimo

Na mreži bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 3993
    • -Receive: 5145
    • Ugled: +5970/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #17 poslato: Septembar 02, 2017, 03:56:46 »
  • Publish
  • TPA RY4 Asian me je ubijao sa time.U pocetku nista ali kasnije jedva da sam ga i na pola doziranja trosio.Vremenom sam naisao na jos jednu ili dve arome sa slicnim delovanjem ali u blazem obliku.
    Verovatno mi neki od sastojaka ne odgovara...

Van mreže Morgana

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 2272
    • -Receive: 6228
    • Ugled: +8106/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #18 poslato: Septembar 02, 2017, 13:33:33 »
  • Publish
  • Da... smeta mi... od samog starta.... na pocetku sam mislila da je u pitanju nikotin... pokusavala da smanjim ali nista nisam postigla...
    grebe u grlu... suvo grlo ... kasalj... pa smanjila PG ... i smanjivala i smanjivala  ;D

vrlo brzo presla na vecinski VG ... i na tome ostala...

da li se menja ukus arome ukoliko se smanji PG ili nikotin...? hmm... zavisi od same arome , proizvodjaca
    u nekim slucajevima nema razlike... u nekima je mala... ali u nekima odgromna... upravo zbog toga sam batalila pojedine arome koje sam koristila na pocetku...
    i presla na druge...

nedavno sam kupila neke tecnosti nekih firmi koje nikada nisam probala... nazalost u mnogima je PG u vecoj kolicini ( meri) nego sto sam navikla... u zavisnosti od toga pojedine sam mogla da parim... ali bi se  javilo to grebanje u grlu... vec posle dan dva... dok druge nisam mogla uopste... bukvalno sam je mesala sa nekom mojom neutralnom da bih uopste osetila kakvog je ukusa ...

Van mreže teodorica

• eCiginfo prijatelj
    • Sr. Member
    • Thank You
    • -Given: 359
    • -Receive: 384
    • Ugled: +720/-0
    « Odgovor #19 poslato: Septembar 07, 2017, 17:12:07 »
  • Publish
  • U konecentraciji do 50% ne smeta,ali preko toga(60%) hoce malo da pecka i isusuje grlo,a pri,mom omiljenom,ispustanju pare kroz nos,ala toro  ;D ,ponekad mi stvara osecaj kao kad udahnete vodu kroz nos pri plivanju,fantastican osecaj  :sick: .Da mi poboljsava dozivljaj arome skok sa prethodnih 30% na sadasnjih 50%,ne poboljsava dovoljno,ali daje to malo resko u grlu,za duvanske neophodno.

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 6542
    • -Receive: 9447
    • Ugled: +11882/-0
    « Odgovor #20 poslato: Septembar 07, 2017, 17:40:08 »
  • Publish
  • U glavnom se trudim da u tecnostima imam sto manje PG-a , sta znam nekako mi je opustenije parenje bez njega  :yes:
    Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D