Autor Tema: Da li vam smeta PG?  (Pročitano 3726 puta)

Van mreže Para

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 5
  • -Receive: 27
  • Ugled: +1263/-0
Da li vam smeta PG?
« poslato: Decembar 27, 2012, 21:05:33 »
  • Publish
  • Meni smeta. Pecka me i veoma  mi često izazove upalu grla. Da li još neko ima slične simptome?

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 2
    • Ugled: +986/-0
    • Pol: Muškarac
    • Viva La Revolución
    Odg: Da li vam smeta PG?
    « Odgovor #1 poslato: Decembar 27, 2012, 21:09:40 »
  • Publish
  • Dok parim ne smeta mi nista ali ujutro mi grlo bude suvo i nadrazeno i cesto me tera na kijanje jer mi je i sluznica nosa prilicno osetljiva na PG.Sve to sam tolerisao samo zbog TH ali sam na kaju odustao.Nisam imao krvarenja ili slicno vec samo neku nelagodu.Zbog toga sam presao na cist VG i sada je sve ok.

Van mreže MilosNS

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 3
    • Ugled: +1022/-0
    « Odgovor #2 poslato: Decembar 27, 2012, 21:10:48 »
  • Publish
  • Ja sam imao kada sam krenuo sa parenjem stalan osećaj da mi je grlo upaljeno, ali je to s vremenom prošlo i sada više nemam tih problema.

Van mreže dejdza

• Full Member
    • Thank You
    • -Receive: 0
    • Ugled: +13/-1
    « Odgovor #3 poslato: Decembar 27, 2012, 23:39:35 »
  • Publish
  • za sada mi ne smeta ,,, mada bi voleo da probam neke tecnosti sa cistim vg ,,, sta bi bila vasa preporuka ,,, mislim na che i para ,,,  za sinisine tecnosti sam cuo ali ih nisam probao ,,,
    * pretpostavka je majka svih zajeba *

Van mreže milutko1

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 610
    • -Receive: 1434
    • Ugled: +2587/-0
    « Odgovor #4 poslato: Decembar 27, 2012, 23:48:19 »
  • Publish
  • nije mi smetao dok sam trosio manje kolicine tecnosti od kako je potrosnja porasla smeta mi suvo grlo ujutru

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 2
    • Ugled: +986/-0
    • Viva La Revolución
    « Odgovor #5 poslato: Decembar 27, 2012, 23:50:09 »
  • Publish
  • za sada mi ne smeta ,,, mada bi voleo da probam neke tecnosti sa cistim vg ,,, sta bi bila vasa preporuka ,,, mislim na che i para ,,,  za sinisine tecnosti sam cuo ali ih nisam probao ,,,
    Nije bitna cija je tecnost vec od cega je :) Vg liquid je cist VG i 10% voda ostalo je nikotin i aroma.

Van mreže dejdza

• Full Member
    • Thank You
    • Ugled: +13/-1
    « Odgovor #6 poslato: Decembar 28, 2012, 00:29:22 »
  • Publish
  • mislio sam da su njegove tecnosti cist vg ,,, ali sad videh na forumu da su kombinacija pg i vg ,,,
    * pretpostavka je majka svih zajeba *

Van mreže Betrayer

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 260
    • -Receive: 2142
    • Ugled: +3149/-0
    « Odgovor #7 poslato: Decembar 28, 2012, 00:48:32 »
  • Publish
  • Ne smeta, ali mi ne prija kad ga ima vise od 50%.
    Jedino sto me desni malo zezaju, tako moze i da se kaze da mi smeta...

Van mreže meaculpa

• Sr. Member
    • Thank You
    • Ugled: +110/-1
    « Odgovor #8 poslato: Januar 05, 2013, 10:41:36 »
  • Publish
  • Dok parim ne smeta mi nista ali ujutro mi grlo bude suvo i nadrazeno i cesto me tera na kijanje jer mi je i sluznica nosa prilicno osetljiva na PG.Sve to sam tolerisao samo zbog TH ali sam na kaju odustao.Nisam imao krvarenja ili slicno vec samo neku nelagodu.Zbog toga sam presao na cist VG i sada je sve ok.
    Isti simptomi sa grlom i kod mene. Nisam jos uvek na presao na VG, ali cu zasigurno preci.

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 8960
    • -Receive: 8312
    • Ugled: +20064/-0
    « Odgovor #9 poslato: Januar 05, 2013, 10:50:33 »
  • Publish
  • Meni ne smeta PG ali mi smeta VG kad je u vecoj koncentraciji. U par navrata sam probao tecnosti sa cistim VG-om, i pored toga sto mi nekako pojede aromu, imam utisak kao da me neko sve vreme steze za grlo. Najcesce koristim dekang koji je vecinski PG i jos po neke tecnosti koje su 50/50 i to mi je ok. Probao sam skoro tecnosti koje su vecinski VG, mislim oko 60%, i one su mi bile ok, ali nisam ih dugo koristio jer su mi bile prejake tako da nisam siguran.

Van mreže Beco

• Full Member
    • Thank You
    • Ugled: +59/-0
    « Odgovor #10 poslato: Januar 14, 2013, 19:09:50 »
  • Publish
  • Meni ne smeta PG ali mi smeta VG kad je u vecoj koncentraciji. U par navrata sam probao tecnosti sa cistim VG-om, i pored toga sto mi nekako pojede aromu, imam utisak kao da me neko sve vreme steze za grlo. Najcesce koristim dekang koji je vecinski PG i jos po neke tecnosti koje su 50/50 i to mi je ok. Probao sam skoro tecnosti koje su vecinski VG, mislim oko 60%, i one su mi bile ok, ali nisam ih dugo koristio jer su mi bile prejake tako da nisam siguran.

Iste simptome VG stvara i kod mene

Van mreže gibonius

• Newbie
    • *
    • Thank You
    • Ugled: +1/-0
    « Odgovor #11 poslato: Januar 14, 2013, 22:36:55 »
  • Publish
  • I meni čista VG baza nadraži grlo. Prvo mi ne odgovara jer uguši aromu, a drugo nakon jednog dana promuknem toliko kao da imam gripu.
    S druge strane od previše PG mi procuri nos. Godinu dana sam koristio 50/50, a sad si miksam 30/70 PG/VG i to mi je trenutno idealan omjer.

Van mreže E-van

• Newbie
    • *
    • Thank You
    • Ugled: +13/-0
    • My inner demons like tequila!
    « Odgovor #12 poslato: Januar 21, 2013, 11:20:25 »
  • Publish
  • I meni isto smeta, nista dramatično ali mi ujutru grlo bude suvo i peče me. Za sad sam probao joytech tecnost (cigar) koju sam dobio uz kupljen komplet i od nje mi se dosta suši grlo (što je šteta, jer je aroma baš dobra), kao i neke "domaćice" tj iz kućne radinosti sa manje PG (nisam siguran tačno koliko, ali mislim oko 20% PG). I sad.....nekako mi deluje da mi ipak prija kada ima malo više PG, ali opet sa druge strane da ga nije preko 50%. I tako sad vođen svojom profesionalnom radoznalošću (jednog hemičara  :alien: ) isprobavam da mixam te tečnosti u različitim odnosima, pa ću skontati kako mi najviše prija, makar što se tiče jačine i TH (o kombinacijama aroma koje pri tom dobijam ne znam šta bih rekao......ali sreća pa sam dobra svinja za svaki napoj  :ike: tako da mogu da se skoncentrišem na potragu za dobrim odnosom jačine/sušenja grla a da zanemarim čudne ukuse koji nastanu...).

Na mreži bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 3993
    • -Receive: 5145
    • Ugled: +5970/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #13 poslato: Septembar 01, 2017, 17:17:19 »
  • Publish
  • Da,znam da "u ovoj temi nije pisano već više od 360 dana.",hvala na obavestenju  ;D ,ali tek sada sam stigao malo da eksperimentisem.
    Uglavnom,do ~75% PG ni ne osetim.Preko 80% dovodi do blage iritacije u vidu grebuckanja i sl. ali nista izrazeno i to tek posle par nedelja upotrebe.
    Oko 60% PG-a mi vec godinama najvise odgovara mada je i 50% pa do 70% savrseno upotrebljivo.

Van mreže hybrid

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1517
    • -Receive: 568
    • Ugled: +2068/-0
    « Odgovor #14 poslato: Septembar 01, 2017, 19:59:26 »
  • Publish
  • Meni vise vg smeta,smeta u vidu da kada je vecinski vg ili cak 50% svaka tecnost mi postane bljutava.Mada u zadnje vreme imam cesto zgaravicu dal je to od pg-a ili velike kolicine hrane ne bih znao  :smart: