Autor Tema: Vape Bar arome  (Pročitano 492 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 8624
  • -Receive: 7931
  • Ugled: +19683/-0
Vape Bar arome
« poslato: Oktobar 29, 2017, 14:04:59 »
  • Publish
  • Ne mogu da se setim kako se ono zovu, a i mislim da je ovako svima lakse. Ja sam inace poznat kao jako strpljiv kad su u pitanju arome, pa sam sacekao citav jedan dan do prve degustacije.

I ako mi je seven leaves greskom poslata, ni najmanje ne zameram. Jos dok sam njuskao iz bocice ona mi je najlepse mirisala, pa sam nju prvu i probao. Malo podseca na istoimenu FA aromu, i to sto samo podseca joj je u stvari predost. Kao da je iz FA seven leaves izvuceno ono najlepse, a odstranjeno ono sto smara, a dodato malo jako neznog i nenapadnog meda. Opisao bih je kao blagu duvansku aromu, sa finom cvetnom pozadinom i malo meda. Ali nije to onaj teski med kao TPA black honey i slicne, vec je tu samo koliko da se oseti i zaokruzi celinu. Jos je rano, ali cini mi se da ovo ide u favorite. Dozirao sam 3.333% :D i mislim da sam ubo. Zapravo sam u bocicu sipao bazu da bih isprao poslednju kap, i to ponovio 3 puta, pa sam od 1ml arome dobio 30ml tecnosti.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    Odg: Vape Bar arome
    « Odgovor #1 poslato: Oktobar 30, 2017, 14:00:41 »
  • Publish
  • Highland cut me nije oborio s'nogu, ali daleko od toga da je neupotrebljiva. 30ml tecnosti koje sam dobio od sempla od 1ml cu sigurno potrositi, ali bi mi 10ml arome verovatno trajalo vecno. Zahvaljujuci tome sto nam je Vape Bar izasao u susret, necu imati 9ml arome viska sa kojom ne znam sta cu ;D  Ovo je fina i blaga duvanska aroma, ali sa nekom keksastom pozadinom koja mi se ne svidja, mada ne sumnjam da ce ljubiteljima kekseva biti favorit. E sad, i to keksasto i to duvansko je veoma blago, pa ko voli jace arome, ovo nije za njega. Prijatna je, ne zamara, pa je pogodna za dugotrajno koriscenje.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #2 poslato: Oktobar 31, 2017, 15:38:30 »
  • Publish
  • Arabic - ovo je vec ozbiljna duvancina. Po hitnom postupku u favorite ;D  Klasicna lagana duvanska aroma, u kojoj nista ne odskace niti dominira, rekao bih savrseno izbalansirana. Meni pogodna za ceo dan i svaki dan. Nemam sta narocito da kazem o njoj osim da je fantasticna.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #3 poslato: Novembar 03, 2017, 14:46:04 »
  • Publish
  • Hogshead je gusta i tamna smola. Prljavac u najavi. Po boji mi je delovala kao nesto sa jakim i teskim ukusom, a ni miris mi nije obecavao, pa sam je sve nesto gurao u kraj. U stvari, sasvim neocekivano, ovo je jako lepa i blaga duvanska aroma. Jedini razlog zasto vec nije na spisku za porucivanje, je to sto nisam bas vredan kad je u pitanju odrzavanje atomizera, a ona prlja pa ubija. Ko se odluci za nju, mora da se pomiri sa menjanjem vate na 3-4 tanka. Nemam sta narocito da kazem za nju osim da je bas prelepa, prava lagana duvanska.

Van mreže Morgana

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1888
    • -Receive: 5825
    • Ugled: +7703/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #4 poslato: Novembar 06, 2017, 21:49:15 »
  • Publish
  • HIGHLAND CUT

Ova aroma miriše kao desert ship... vrlo prepoznatljiva mirisna nota jedine arome koju ne volim... pa sam se tu zaustavila... hihihii
    zato se neko drugi eno "davi" u njoj hihihhhiih

Dakle moj jedini zaključak prost i jednostavan - svima kojima se svidja  desert ship svidece se i Highland cut... ;D

Van mreže Morgana

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #5 poslato: Novembar 06, 2017, 22:00:27 »
  • Publish
  • COCO LOCO

Pošto volim kokos ovu aromu sam prvu probala... ooo bas volim kad naletim na neku aromu koju mogu da uporedim sa necim svima poznatim pa mi je lako da je opisem  ;D

jednostavno bounty cokoladica mmmmmmmmmmmmmm

puno kokosa umotano u mlecnu cokoladu... koja se nenametljivo provlaci ... savrseno... dodje vam da je prosto pojedete hihihihi

Van mreže Morgana

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #6 poslato: Novembar 06, 2017, 22:18:34 »
  • Publish
  • SEVEN LEAVES

###############

Po pitanju ove arome se slazem sa Liberom... lepo mirise... zagolica cula vec na prvu loptu...

fina blaga duvanska... prijatna... nenapadna... definitivno se moze pariti tokom celog dana...

postoji tu nesto u pozadini... moze biti nesto cvetnog meda... inace ne volim med... i vecina aroma koje ga sadrze su nekako sirovo slatke... ovde to nije slucaj...
    prosto daje punocu aromi... onako se tek provuce...

Dobra aroma... retka duvanska koju mogu da parim s uzivanjem  ;D

Van mreže Morgana

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #7 poslato: Novembar 06, 2017, 22:48:24 »
  • Publish
  • zaboravih da kazem... a mozda nekog zanima...sve je dozirano na nekih 4%   ;D

probala posle celog dana stajanja... a probala i drugog dana hihihihi... ja sam nestrpljiva

predpostavljam da je dovoljno i 3% i da odstoji desetak dana... za nestrpljive obavezno 4 hihihihhihihi

vecinski VG ... naravno...  ;D

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #8 poslato: Novembar 08, 2017, 17:20:55 »
  • Publish
  • Oriental sam probao prvih dana, ali nisam hteo da komentarisem jer je bila jako slaba. Obecavala, ali u najavi. Sad, posle nedelju dana odmaranja, ona je fantasticna. Vec dva dana samu nju trosim, sa zadovoljstvom, i verovatno cu ovih inicijalnih 30ml iscediti do kraja pre nego sto probam nesto drugo. Meni je ovo prava lagana duvanska aroma, bez icega sa strane sto bi joj poremetilo taj status. Nemam sta narocito da kazem osim da je fantasticna.

Van mreže Morgana

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #9 poslato: Novembar 09, 2017, 11:45:27 »
  • Publish
  • WAFFEL

Opis na sajtu - Aroma slatkog vafla sa kremastim, intenzivnim i slatkim ukusom.

I sam pogled na fotku me asocira na bakin kolac... kod nas se najcesce koriste 2 recepta... po jednom kolac je mek i nekako lici na biskvit ( patispan) i drugi gde je kolac trvdji krckastiji i podseca na keks...

u oovom slucaju cini mi  se da aroma ima ukus i jednog i drugog... i biskvit i keks... pa sve to u nekom kremu...

kad vidim da u opisu pise slatko... obicno ocekujem nesto preslatko... ali to ovde nije slucaj...
    aroma je prosto prijatno slatka... mozda samo taj krem daje tu slatkost. i to nenapadnu...

sve u sve jedna onako bas fina aroma... koja se moze cak pariti i tokom celog dana...  ;D   
    i bas mi se svidja  ;D

Van mreže Morgana

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #10 poslato: Novembar 10, 2017, 23:22:01 »
  • Publish
  • MALAGA

Opis sa sajta - Kombinacija slatkih i voćnih nota sa intenzivnom aromom ruma...

odlicna aroma... prijatna... nenapadna... definitivno se moze pariti tokom celog dana...

nije previse slatka... tu je negde aroma grozdja.... i rum ... ne bih rekla da je rum intenzivan... sto je dobro jer bi imala tu neku gorcinu koja bi bila teska...
    ovako je fino izbalansirana ... rum je u pozadini i daje tu finu notu...

svidja mi se  ;D

Van mreže Morgana

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #11 poslato: Novembar 10, 2017, 23:45:45 »
  • Publish
  • PFIRISCH MARACUJA

opis sa sajta - Kombinacija postojanog ukusa Marakuje i nota breskve.

mmmmmm aroma mirise neodoljivoo... izuzetno jak miris...

ukus - savrsen... volim arome "intenzivnog" ukusa ... pa mi je ovo onako bas "leglo"...
    od prvog dana je ukus intenzivan... pun... i ostaje takav i posle par dan sto mi se svidja...

negde me podseca na eVo breskvu... toliko je ta breskva pitka...
    marakuja je tu da ukus bresve ne smori .... i daje neki poseban smek  ...

za sve koji vole intenzivne ukuse ovo je prava aroma  ;D

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #12 poslato: Novembar 11, 2017, 12:48:27 »
  • Publish
  • MB bland je jos jedna lepa duvanska. Na pocetku mi se cinilo da je preslaba, ali posle par tankova mi je super. Mozda samo pojacam doziranje na 4%, a mozda i ne. Dok potrosim ovih 30ml imacu jasniju sliku. Ide u favorite definitivno.

Probao sam jos i After Twelve i Devils favorite, ali nisu me bas odusevile.

I posle prve ture situacija je sledeca:

Od deset aroma dve odmah prosledjene dalje, jer mi se na miris nisu svidjale. Ne secam se kako se zovu, neki kokos i neki med.

Dve neduvanske koje sam pomenuo se nisu svidele ni meni ni zeni, pa su takodje prosledjene.

Seven leaves moze povremeno, ali ne verujem da cu narucivati. Highland cut mi se vise ne svidja nego sto mi se svidja, pa i ona otpada. Hogshead mi je lep ukus, ali ubija kako prlja grejac, a ja nisam bas vredan po pitanju odrzavanja. Oriental i MB su mi fantasticne i njih narucujem u sledecoj turi zajedno sa novom turom uzoraka. Za Arabic se dvoumim. Za mene i vise nego dobar rezultat. Utoliko vise sto sam ustedeo skoro 5000 dinara jer nisam morao da kupim po celih 10ml aroma koje mi se ne svidjaju.