Autor Tema: Kayfun Prime Style RTA  (Pročitano 4834 puta)

Na mreži bobpp

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 3630
  • -Receive: 4530
  • Ugled: +5355/-0
  • Pol: Muškarac
  • elektronske cigarete
Odg: Kayfun Prime Style RTA
« Odgovor #90 poslato: Novembar 14, 2017, 15:56:07 »
  • Publish
  • Za Ulton: https://www.dampferzuflucht.de/t5997f34-Kayfun-Prime-1.html#msg257539

"So, 30 minutes ago the Kayfun Prime (Clone) came to me.   Everything looked clean, just put it in the USB-bath for 3 minutes and then wound it up.   Same system as the Kay5, and with the larger tank glass also almost the same size.   Instead of a white DripTip here is a black here.  And as MTL evaporator a little closer to the passage.  I like it.   He is delivered with a steel tank, which says "Moscow".   Included is a small and a large tank glass.   And of course spare parts with O-rings and screws.   Blue screwdriver is not there, fragrances but probably each of us already have several.   Winding is also like the Kay5, but a little closer I think.   A coil with 2.5mm but is still, it should be tight.   Everything makes a good impression, is neatly processed.   Fine technicians are likely to find with the magnifying glass one or the other shortcoming, as a normal user, I have nothing to complain about.   Side air hole is only one available, the Kay5 is 2.   But of course, this evaporator is for a different target group.   Filled with plum flavor, it makes a very good and tasteful impression.   I like it better than Kay5 with reducing sleeve.   The pull is pleasantly quiet, without whistling.   Likewise, the operation, the individual air holes from 1.2 to 2.0mm are easy to adjust during operation.   Clear buy recommendation for those who do not want OpenDrawer.   My review refers to this from Ulton"

Na mreži bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete

Van mreže teodorica

• eCiginfo prijatelj
    • Sr. Member
    • Thank You
    • -Given: 320
    • -Receive: 333
    • Ugled: +669/-0
    « Odgovor #92 poslato: Novembar 15, 2017, 19:23:59 »
  • Publish
  • Sa "originalnih" 6ml kapaciteta  :lol: .Dzak samo sto ne pukne od ovolikih macketina.

Na mreži bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #93 poslato: Novembar 15, 2017, 22:44:36 »
  • Publish
  • Jos jedan (mozda i taj novi sa 3f?)

https://www.fogmart.com/RBA/Kayfun-Prime-V6

Van mreže kinkel

• Full Member
    • Thank You
    • -Given: 195
    • -Receive: 226
    • Ugled: +226/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #94 poslato: Novembar 16, 2017, 18:03:13 »
  • Publish
  • Stigo, al moram da idem .. deluje solidno. Nema logo .. vazduh pravi mtl. Rupe pogodjene.

Van mreže ezgetap

• Sr. Member
    • Thank You
    • -Given: 185
    • -Receive: 260
    • Ugled: +260/-0
    • elektronske cigarete CEVKA & KLONOVI
    « Odgovor #95 poslato: Novembar 16, 2017, 18:57:14 »
  • Publish
  • piši kakav je sa extenderom a kaki bez,piši malo..

Van mreže kinkel

• Full Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #96 poslato: Novembar 17, 2017, 00:21:55 »
  • Publish
  • Ok, evo par reci.
    Klon (vise ga nema u ponudi na ft, bio onaj skuplji 17€, satro ss) .. kutija skromna, malo deblji papir :) U kutiji set gumica, rezervni srafovi, srafciger, metalni 2ml tank, dodatak za dimnjak i staklo za 4ml. Izrada je solidna. Nema metalnih ostataka, masinskog ulja, prilicno lepo ispoliran. Navoji odlicni, ali ostri. Gumice "klize" nema onog osecaja da pruzaju "otpor" prilikom okretanja kao na nekim kajfunima v5. Sve lepo dihtuje, nigde nije procureo. Dek, velicine ko u kaji v3 mini, mozda malo veci, generalno veoma lici na v3 mini, osim par manjih izmena koje vec znate. Sve ostalo podseca na v5mini.
    Minus:
    srafovi .. znaci koji je njima djavo ja pojma nemam. Sa fabrickim srafovima se nista ne moze uhvatiti. Sreca te imam neke "normalne" pa sam zamenio i sad jemto druga prica.
    Onaj donji deo sa tackicama koje oznacavaju rupu .. zeznuli su stvar :) .. na mesto jedne tacke dolazi najveca rupa, pa tako nanize, tek na najtackastijem delu je naj manja rupa. Meni ne smeta, nisam se puno igrao .. mislim da mu nema pomoci.
    Ostalo sve ok, ovaj klon nema logo niti bilo koji natpis, meni je to super.

Svidja mi se vajp, nije 100% kakav volim, al sasvim solidan. Ima pare, nesto jaci TH (nzm, tako mi je delovao ovako na brzaka) aroma prisutna, bas nemam nekih zamerki.

Toliko za sada.

Na mreži bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #97 poslato: Novembar 17, 2017, 21:25:03 »
  • Publish
  • YFTK KF Prime sa FT

Van mreže kinkel

• Full Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #98 poslato: Novembar 17, 2017, 21:47:50 »
  • Publish
  • Posle 24h u rotaciji sa sirenom v2 .. jbg za mene vazi pravilo jedan mod i jedan ati :) najme, posle nekoliko setapa zakljucak je, meni hvali vazduha. Na najvecoj rupi jos uvek se oseca blagi otpor. To se popravilo kada sam smanjio kolicinu vate, a stavljao sam koliko stavljam i u v3mini i pri tome v3 klon ima gladak protok vazduha. Ovde je uvek prisutan taj neki otpor, nzm mozda je do klona.
    Dakle, mnogo bolji mi je vajp na sireni i katuluu mtl nego sa prajmom, ali aroma je vrhunska.. najviše mi prija uz jutarnju kafu ili uvece kada su mi pufovi "lenji" pa taj otpor se ne oseti. Ako me pitate, radije cu koristiti v3 mini jer mi je bolji "cug"..
    Inace grejac je moj standardni ss316 na 2,2mm, 6nam, razdvojeno, 9,5w do 190C.

Van mreže ezgetap

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #99 poslato: Novembar 17, 2017, 23:22:04 »
  • Publish
  • Jel ima razlike sa extenderom za 4ml gde je dimnjak duži, tu bi trebalo da ima i malo više vazduha

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk

Van mreže kinkel

• Full Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #100 poslato: Novembar 17, 2017, 23:43:11 »
  • Publish
  • Probao sam, meni isto osim sto sa 4ml nema eleganciju. Postaje visok i nezgrapan.

Na mreži bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #101 poslato: Novembar 19, 2017, 23:49:02 »
  • Publish

• Van mreže Nedeljko

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • -Given: 38
    • -Receive: 107
    • Ugled: +107/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #102 poslato: Novembar 20, 2017, 11:00:45 »
  • Publish
  • Od desetak snimaka i iskustava na koje sam naišao u vezi SXK verzije svi su za sada vrlo pozitivni.
    Moj je juče izlistan da je otšao na NS carinu, što znači u najboljem slučaju družimo se u petak a u najgorem za oko dve nedelje.

Utisci člana ljudva, sa drugog foruma:
    ""Najzad stigao SXK klon.
     Onako na prvu:
     Kvalitet izrade i zavrsne obrade je perfektan.Definitivno jedan od najboljih klonova koje sam posedovao sto se izrade tice.Navoji odlicni, sarafi za setup odlicni, o ringovi veoma dobri.Afc dihtuje, rupe odradjene bez greske.Nema ni jednog opiljka.Jedino je tusiranje potrebno, kao i kod svakog atomizera.""

""Cep gore bez ikakvih mana, sve dihtuje, nigde suzu nije pustio.Ajd, jos je rano, tek sam ga upogonio, ali za sada sve fercera savrseno.
     Ono sto se definitivno moze reci za Prime jeste da je vejp veoma slican kaji lite.Mozda ne toliko ostar vejp, ali je ukus jako, jako dobar, a u odnosu na v3 mini bar 30-40% bolji.Vazduh je tesniji kada ga poredim sa v3 mini i ne proizvodi nikakve zvukove.TH dobar i prijatan, ne grebe grlo.
     Sarafi za zicu odlicno drze (uhvatili iz prve).
     Sve u svemu, napokon odlican m2l atomizer i po mom misljenju pravi naslednik kaje lite.
     Upravo parim tecnost koju sam pario na Berserker-u (orange krem i ko zna sta jos) i odusevio sam se.Skroz druga prica.Aroma je puna a ne bledunjava i sa primesama gorcine kao na pomenutom Berserker-u.Videcu kako ce se ponasati sa duvanskim tecnostima, ali mislim da ni tu nece biti greske.
     Dake, preporuka za sxk klon i generalno za Prime ""

Van mreže ezgetap

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #103 poslato: Novembar 20, 2017, 11:03:50 »
  • Publish
  • jel bi mogao neko da premeri rupe na deku koje su izbušene i centralni pin na kopijama koje su dobili pa da napiše

Van mreže Nedeljko

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • -Given: 38
    • -Receive: 107
    • Ugled: +107/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #104 poslato: Novembar 20, 2017, 16:03:43 »
  • Publish

•