Autor Tema: Joyetech eVic VTC Dual  (Pročitano 10935 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11920
  • -Receive: 11152
  • Ugled: +22904/-0
Joyetech eVic VTC Dual
« poslato: Avgust 04, 2016, 13:39:35 »
  • Publish
  • Joyetech gazi na svim frontovima, i u poslednje vreme, bar kada su modovi u pitanju, ne masi ;D  Ovaj mod ce verovatno mnogima biti jako zanimljiv. Sa jednom baterijom i izgedom i dimenzijama podseca na popularni VTC, koji je vec osvedoceni sampion svoje klase, i prilicno kompaktan za nosenje. Sada je tu poklopac za dve baterije, koji nije prevelik, a duplira kapacitet.

Product Introduction
    Joyetech eVic VTC Dual TC MOD, a new product of eVic VT series, features the replaceable back cover for alternatively using one or two cells as you prefer where max output can be reached to 75W and 150W respectively. Moreover, various protections and upgradeable firmware will give you a constant great vaping experience.

Parameters
    Size: 23 x 38 x 86mm (with one cell)
    23 x 55.5 x 86mm (with two cells)
    Output Mode: RTC/VT (Ni/Ti/SS316)/VW/TCR/BYPASS Modes
    Output Wattage: 1-75W(one cell) /150W(two cells)
    Temperature Range: 100-315°C/ 200-600°F
    Resistance Range: 0.05-1.5ohm for VT/TCR mode;0.1-3.5ohm for VW/BYPASS mode
    Battery cell: 1 or 2 18650 batteries (with rated discharge current no less than 25A)
    Colors: Black, White, Burgundy, Blue, Orange

It comes with1 x eVic VTC Dual Battery
    • 1 x Back Cover (for 1 cell)
    • 1 x USB Cable
    • 1 x User Manual
    • 1 x Warranty Card

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 10376
    • -Receive: 12498
    • Ugled: +14933/-0
    • Pol: Muškarac
    Odg: Joyetech eVic VTC Dual
    « Odgovor #1 poslato: Avgust 04, 2016, 14:35:12 »
  • Publish
  • Svaka im čast na inovativnosti 2in1 mod , hoćeš da bude mali i kompaktan ili zatreba kapacitet-snaga kako god samo se nadam da su kvalitetni poklopci i  kontakti no kad je ova firma u pitanju ne treba biti previše zabrinut  :00000003:
    Umesto da se lepo prilagodimo i pevamo hvalospeve svakom govnetu, mi samo nesto kritikujemo :D

Van mreže Điva

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 2566
    • -Receive: 2020
    • Ugled: +2313/-0
    « Odgovor #2 poslato: Avgust 04, 2016, 14:48:49 »
  • Publish
  • Dobra ideja :) 
    /

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #3 poslato: Septembar 09, 2016, 14:00:30 »
  • Publish
  • Umesto da se lepo prilagodimo i pevamo hvalospeve svakom govnetu, mi samo nesto kritikujemo :D

Van mreže dusan021

• Newbie
    • *
    • Thank You
    • -Given: 203
    • -Receive: 65
    • Ugled: +66/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #4 poslato: Septembar 10, 2016, 22:15:11 »
  • Publish
  • Svaka im cast za resenje , deluje zanimljivo i prakticno !

Послато са Tesla_Tablet_L7_3G уз помоћ Тапатока

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #5 poslato: Septembar 12, 2016, 23:31:39 »
  • Publish
  • Umesto da se lepo prilagodimo i pevamo hvalospeve svakom govnetu, mi samo nesto kritikujemo :D

Van mreže Bolle

• Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 10875
    • -Receive: 3342
    • Ugled: +3855/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #6 poslato: Septembar 13, 2016, 01:13:45 »
  • Publish

• Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #7 poslato: Septembar 24, 2016, 17:39:50 »
  • Publish

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11920
    • -Receive: 11152
    • Ugled: +22904/-0
    « Odgovor #8 poslato: Novembar 21, 2016, 16:29:54 »
  • Publish
  • Ne znam sta bih pametno rekao za ovaj mod... Kupio sam ga bez ikakvog licnog interesovanja, nije me zanimalo ni da ga otvorim i pogledam izbliza... Jednostavno, bas nista me kod njega ne privlaci, uostalom, kao ni kod jednog Joyetech moda iz trenutnog repertoara. Slozio bih se da Joye trenutno pravi najbolje komercijalne modove, ali nije sveu tome, bar meni. Ovo je tipican Joyetech mod - jako dobar i jako ruzan ;D  Mozda ruzan nije prava rec, ali svakako daleko od lepog i izgledom daleko od necega sto bi trebalo da bude baterija za e cigaretu. Sa ovim modom, i sa skoro predstavljenom lulom, Joye je zaokruzio svoju ponudu po pitanju funkcionalnosti, tako da svako ko ne obraca previse paznje na dizajn, ili mu se ovakav izgled svidja, sebi moze da pronadje odgovarajuci mod. Ovaj je posebno znacajan zbog toga sto je univerzalan, i sto se moze koristiti i sa jednom i za dve baterije, ali to zadovoljstvo dodatno kosta. Da li vredi... To je zapravo jedini razlog zasto sam se odlucio da ipak  otpakujem jedan komad - da bih uzivo video kako je sve to reseno.

Sto se kvaliteta izrade tice, ne bih rekao da je ni dobar ni los. Finis je isti kao kod VTC-a. U praksi se pokazalo da nekome traje izuzetno dugo bez i jedne ogrebotine, a nekome se vrlo brzo sav izguli.  Da li se tu radi o nekonstantnom kvalitetu finisa ili razlicitim nacinima koriscenja? Verovatno ima i jednog i drugog. Modovi sa kvalitetnim finisem trpe sve. Ovi sa ne bas kvalitetnim kod nekog traju bas dugo, a kod nekog ne. Neke nacine zavrsne obrade ne cenimo bas kako dolikuje, mozda i ne izgledaju tako, a traju natprosecno dugo. Tipican primer su kucista iStick modova. Ovaj finis na oko deluje mnogo lepse i skuplje, a u praksi se nije tako dobro pokazao.

Sto se dimenzija tice, kada su u pitanju modovi za dve baterije, VTC Dual spada u manje modove. Ne moze se porediti sa modovima sa integrisanim baterijama, ali to je i logicno jer oni nemaju mehanizam za zamenu baterija koji dodatno povecava dimenzije moda. U poredjenju sa VTC mini/VTwo mini, duzi je za nekoliko milimetara.

Ono sto je glavna odlika ovog moda, mozda ce se u praksi posle duzeg koriscenja pokazati kao najveca mana. Voleo bih da nisam u pravu, ali iskustvo mi govori da jesam. Spoj izmedju kucista elektronike i kucista baterije je preko plasticnih elemenata koji se cvrsto uglavljuju jedni u druge. Trenutno, zapravo kod novog moda, ovaj spoj je izuzetno cvrst i spojeni elementi cine jednu cvrstu i kompaktnu celinu. Apsolutno nikakvog klimanja ni zveckanja tu nema, ni sa jednim kucistem. Medjutim, verujem da ce se kod ceste zamene baterija ovi elementi istrositi i da spoj vise nece biti tako cvrst. U prednosti ce biti oni koji koriste kuciste sa dve baterije, jer ono ima zaseban poklopac a zamenu baterija. Kod kucista za jednu bateriju, ono se uvek mora odvojiti od moda. Ovde je Joye imao dve mogucnosti izbora: ovaj nacin i metalne elemente ciji spoj verovatno ne bi bio tako cvrst. S' obzirom da kod korisnika takvo resenje nije narocito cenjeno, i ako je u praksi bolje, odlucili slu se za ovo, koje je moram priznati trenutno izuzetno cvrsto. Mehanizam za zamenu baterija kod kucista sa dve baterije je izuzetno dobar, i ako dok se ne ubace baterije deluje klimavo. Meni bode oci sjajna osovinica za vratanca, i mislim da su stvarno mogli da je oboje.

Nisam ga narocito koristio, pa ne mogu nista specijalno reci o njegovom radu, mada se i nema sta reci. Samo sam ubacio baterije, upaio i iskljucio. To je u stvari obican VTC sa svom gomilom dobrih i jako malo losih osobina. Zapravo, ne znam da li ovaj chip ima lose osobine?

Van mreže teodorica

• eCiginfo prijatelj
    • Sr. Member
    • Thank You
    • -Given: 407
    • -Receive: 460
    • Ugled: +796/-0
    « Odgovor #9 poslato: Novembar 21, 2016, 20:43:31 »
  • Publish
  • Mozda je glupo pitanje,ali da li zbog tih spojeva preko dugmadi ima znacajnijeg gubitka energije ili je to zanemarljivo.Kod minija polovi su zicama direktno vezani za plocicu.

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #10 poslato: Decembar 10, 2016, 20:42:22 »
  • Publish