Autor Tema: Elektronska i malo obicne cigarete........  (Pročitano 568 puta)

Van mreže JockobG

• Full Member
  • Thank You
  • -Given: 125
  • -Receive: 28
  • Ugled: +28/-0
  • elektronske cigarete
Elektronska i malo obicne cigarete........
« poslato: Septembar 17, 2022, 00:28:56 »
  • Publish
  • Sta vi mislite o mesanju po koju obicnu cigaretu plus mod. Kakvo mislje i istina je.

Van mreže BobanNB

• Full Member
    • Thank You
    • -Given: 13
    • -Receive: 117
    • Ugled: +117/-0
    • elektronske cigarete
    Odg: Elektronska i malo obicne cigarete........
    « Odgovor #1 poslato: Septembar 17, 2022, 12:20:43 »
  • Publish
  • То ко ради у мојој околини увек кажем ил једне ил друге а најбоље ниједне.

Послато са M2012K11AG помоћу Тапатока

Van mreže Điva

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 3066
    • -Receive: 2377
    • Ugled: +2670/-0
    • Pol: Muškarac
    « Odgovor #2 poslato: Septembar 17, 2022, 12:35:24 »
  • Publish
  • Mešanje je smrt

Van mreže bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 6100
    • -Receive: 10329
    • Ugled: +11155/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #3 poslato: Septembar 19, 2022, 14:08:41 »
  • Publish
  • Pa sta znam...ja sam prvog meseca mesao da bih postepeno potpuno presao na elektricne. Mada je to kod mene sve bilo spontano,nisam nikad planirao da prestanem ili bilo sta slicno.Pusio sam dve+ kutije na dan ali sam zakljucio da mi od toga jedino zaista prijaju mozda dve-tri ujutro i dve-tri posle obroka a sve ostalo pusim samo iz navike.Pa sam tih par komada prvo zadrzao a onaj deo "navike" zamenio elektricnim da bi na kraju potpuno izbacio i one prve.
    Ali svi smo razliciti i sigurno je nekome lakse ako odluci da "presece" i da uopste ne dolazi u iskusenje dok jer drugom lakse da se ne suocava sa takvim izazovima i vise mu odgovara da tranzicija prodje sto neosetnije.Naravno,ovo sve vazi za neke pocetke a kasnije ne vidim svrhu mesanja.Sad bar ima i razlicitih uredjaja i razlicitih tecnosti pa svako moze da nadje kombinaciju koja mu pokriva razlicite potrebe i u toku dana i inace.Sve ono sto sam gore pisao bilo je dok sam koristio prvu ecig,onu minijaturnu sto lici na pravu a kada sam presao na ego i klir vise nisam imao potrebu za cigaretama.

Van mreže Điva

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 3066
    • -Receive: 2377
    • Ugled: +2670/-0
    « Odgovor #4 poslato: Septembar 20, 2022, 12:09:33 »
  • Publish
  • To je je dokazano da dugogodišnji dual korisnici su u najvećem problemu.

Apsolutno normalno mešati u početku, i ja sam tako, ako se dobro sećam do Aerotank.

Ali kad se smuči, da nam jako smeta dim, onda više nema analognih više u životu (možda psihički ponekad neko utripuje, ali brzo postaje gadno; pljuvanje, olovo na plućima… )

Van mreže bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #5 poslato: Septembar 20, 2022, 13:37:39 »
  • Publish
  • Pa da,ja sam i pricao o pocetku. Ako nekom ni kasnije ne odgovara nijedna od 10k aroma,nijedan odnos izmedju 100% PG i 100% VG i nijedna jacina izmedju 0 i 100mg/ml na uredjajima od 5W do 500W ...onda parenje definitivno nije za njega pa opet nema svrhe mesati  ;D .
    Ali ako je covek otvoren obicno pre ili kasnije nadje sta mu odgovara.Problem je kad pokusava da se ugleda na druge,npr. svi u okolini ,tj. svi sa kojima je u kontaktu koriste odredjene uredjaje ili kombinacije,odredjeni odnos PG/VG ili kolicinu nikotina pa i on pokusava da koristi isto a ne odgovara mu i onda ima potrebu da zapali ponekad po koju.

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11051
    • -Receive: 12970
    • Ugled: +15405/-0
    « Odgovor #6 poslato: Septembar 21, 2022, 08:38:59 »
  • Publish
  • Po mom misljenju mesanje analognih i elektronskih je stetnije nego koristiti samo analogne i savet je da preseces i opredelis se za jedne od njih...na zalost , kako i posle godinu dana nisi uspeo da skroz batalis analogne jasno je da imas potrebu i da bez njih ne mozes..ako je taj slucaj onda poslusaj i batali elektroniku  :098:
    Umesto da se lepo prilagodimo i pevamo hvalospeve svakom govnetu, mi samo nesto kritikujemo :D

Van mreže JockobG

• Full Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #7 poslato: Septembar 26, 2022, 08:05:04 »
  • Publish
  • A dobro. A sta tj koliko parite dnevno pitam za neke npr programere. Ja mogu ceo dan da vucem kao po običaju....kako to rešiti...

Na mreži Milanez

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1186
    • -Receive: 621
    • Ugled: +621/-0
    « Odgovor #8 poslato: Septembar 26, 2022, 08:31:56 »
  • Publish
  • uzmi po malo zadovolji se pa odlozi u fioku ...i tako u krug

Van mreže JockobG

• Full Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #9 poslato: Septembar 26, 2022, 08:43:13 »
  • Publish
  • Thank

Van mreže bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #10 poslato: Septembar 26, 2022, 12:16:35 »
  • Publish
  • Parim i ja po ceo dan i potrosim oko 4ml. Mozda da probas vise nikotina ili neke soli pa da vidis hoce li te vise zadovoljiti. Inace osnovna stvar je u balansu,tj. u odnosu nikotina i povlacenja.Ako je suvise malo nikotina povlacices vise nego sto zelis jer ce ti isti nedostajati a ako je suvise mnogo imaces potrebu da paris u fizickom smislu (da nesto radis sa rukama,da drzis u ustima...)  ali ce ti od nikotina biti muka. Kad se nadje pravi odnos onda to sve ide nekako prirodno,Naravno,u zavisnosti od dnevnih aktivnosti bice momenata i kad to ne mozes uskladiti.

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11051
    • -Receive: 12970
    • Ugled: +15405/-0
    « Odgovor #11 poslato: Septembar 26, 2022, 14:13:20 »
  • Publish
  • Koliko parimo dnevno je vec drugo pitanje i postoje teme u kojima smo pisali kolicinu tecnosti poparenu u toku dana.. Odgovoricu uopsteno ,ne parim samo dok spavam a preko dana mod kao da mi je zalepljen u ruci..ne ispustam ga. Znam da to sa strane izgleda kao da sam neki manijak ali  imam dovoljno godina da me zabole za to, parim jer mi je lepo i jer sam tako navikao ,da...povecanjem nikotina ili koriscenjem soli sa vecim procentom nikotina verovatno ne bi imao potrebu da non stop parim ali bih onda narusio naviku koju sam stekao do sada pa ili ne bih znao sta sa rukama da radim u medjuvremenu ili ko zna sta vec ,dakle ako bih morao da smanjim povlacenja verovatno bih isao na to da batalim elektroniku totalno ali za sada nemam takvih ambicija jel mi je i ovako sasvim ok .
    Da bi neko imao predstavu koliko parim dnevno kolicina tecnosti ne znaci apsolutno nista zato cu reci da dnevno napravim oko i ne retko i preko 1500 povlacenja  :098:
    Umesto da se lepo prilagodimo i pevamo hvalospeve svakom govnetu, mi samo nesto kritikujemo :D

Van mreže bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #12 poslato: Septembar 26, 2022, 16:55:42 »
  • Publish
  • "Kolicina" parenja,bilo u ml ili povlacenjima je individualna stvar,osnovno je da li te parenje kao takvo zadovoljava.Ako te ne zadovoljava u fizickom smislu - pogresan osecaj prilikom povlacenja,pogresan osecaj u ruci,trajanje baterije i sl. onda je oprema pogresna.Ako te ne zadovoljava u smislu nikotina ili arome onda je pogresna tecnost.Jednostavno.A jednom kad covek shvati sta mu je potrebno i prihvati da mozda ne moze koristiti isto sto neko drugi (ili cak vecina) koristi i kad prilagodi opremu i tecnost tome nema nikakvog razloga da ga parenje u potpunosti ne zadovolji.