Autor Tema: Baterije za dzojstik ?  (Pročitano 734 puta)

Van mreže bobpp

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 5832
  • -Receive: 9454
  • Ugled: +10280/-0
  • Pol: Muškarac
  • elektronske cigarete
Odg: Baterije za dzojstik ?
« Odgovor #30 poslato: Februar 27, 2021, 22:58:37 »
Od svega nabrojanog cini mi se da je resenje u onih 100evra... ;D

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11937
  • -Receive: 11161
  • Ugled: +22913/-0
« Odgovor #31 poslato: Februar 27, 2021, 23:57:41 »
Pa jeste. Za 5 evra kupis baterije, za jos 5 punjac, i za ostalih 90 mikser i peglu ;D

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 10411
  • -Receive: 12531
  • Ugled: +14966/-0
« Odgovor #32 poslato: Februar 28, 2021, 13:20:46 »
Dok se ne javi glavni akter da vidimo sta je odlucio da postavim link za dobre a jeftine punjive baterije na koje sam slucajno naleteo Ladda AAA

A sto se punjaca tice , kazu ako ne znas sta je dobro ...uzmi sta je skupo OPUS BT-C700

Umesto da se lepo prilagodimo i pevamo hvalospeve svakom govnetu, mi samo nesto kritikujemo :D

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11937
  • -Receive: 11161
  • Ugled: +22913/-0
« Odgovor #33 poslato: Februar 28, 2021, 13:30:14 »
Cini mi se da su to rebrendirane eneloop?

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 10411
  • -Receive: 12531
  • Ugled: +14966/-0
« Odgovor #34 poslato: Februar 28, 2021, 13:42:06 »
Radjeni su neki testovi...

Budući da smo upravo testirali Panasonic Eneloop Pro AAA NiMH baterije i postoje neke tvrdnje da su IKEA LADDA AAA NiMH baterije koje smo nedavno testirali iste kao i Eneloop (obje se samoispraznjuju i izrađene su u Japanu sličnog kapaciteta ) nismo mogli propustiti priliku da ih uporedimo. IKEA-ina marka LADDA dostupna je po znatno nižim cijenama u odnosu na vrhunske baterije Eneloop Pro, a iako IKEA ne daje hrabre tvrdnje o svojim baterijama poput Panasonica, LADDA baterije lako bi mogle završiti kao izvrsna i pristupačnija alternativa ...

Gledajući rezultate ispitivanja s pražnjenjem oba tipa baterija s istim postavkama pod različitim konstantnim strujnim opterećenjima možemo vidjeti vrlo slične performanse i rezultate, iako postoje neke male razlike možemo zaključiti da je vrlo velika vjerojatnost da su napravljeni u na istom mjestu. IKEA LADDA baterije uspjele su nam dati malo veći kapacitet pri nižim brzinama pražnjenja (0,1A i 0,2A), ali su malo zaostale pri većim opterećenjima (0,5A i 1,0A). Gledajući krivulje pražnjenja, vidimo vrlo sličan obrazac i za Eneloop Pro i za IKEA LADDA baterije i to nas zajedno s rezultatima navodi na pomisao da su u osnovi ista stvar, ali proizvedene za različite kompanije i prodaju se pod različitim brendovima.

LINK

PS(Drugim rečima, u Japanu trenutno postoji samo jedna fabrika koja može da napravi Low Self-Discharge nikl-metal hidridne baterije (LSD Ni-MH) a to je FDK. FDK je proizvođač OEM proizvođača za druge brendove, kao što su Amazon, Fujitsu, Panasonic i IKEA.)
Umesto da se lepo prilagodimo i pevamo hvalospeve svakom govnetu, mi samo nesto kritikujemo :D

Van mreže Milanez

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 873
  • -Receive: 456
  • Ugled: +456/-0
  • elektronske cigarete
« Odgovor #35 poslato: Februar 28, 2021, 13:47:34 »
Dok se ne javi glavni akter da vidimo sta je odlucio
ne odgovara mi gamepad
cak i igrica mi je postala dosadna i bez-veze
ali za igricu moze da dodje momenat kada cu reci - e ,super ,malo opustanja i igre  (igracu na tastaturi)
a gamepad definitivno nije ispunio moja nadanja
bar smo precesljali malo o baterijama ,ja ponesto i naucio ,

Jose-Manuel Thomas Arthur Chao