Autor Tema: Hcigar VT75D  (Pročitano 696 puta)

Na mreži bobpp

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 4337
  • -Receive: 5711
  • Ugled: +6537/-0
  • Pol: Muškarac
  • elektronske cigarete
Hcigar VT75D
« poslato: Jul 23, 2017, 01:53:14 »
  • Publish
  • Dual 18650 dna75c

Za sada samo slike...

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 7060
    • -Receive: 9880
    • Ugled: +12315/-0
    Odg: Hcigar VT75D
    « Odgovor #1 poslato: Jul 23, 2017, 11:11:15 »
  • Publish

• Dual18650
    DNA75c chip
    Works on single 18650 or dual 18650

http://vapegeek.co.uk/products/hcigar-vt75d-box-mod#
    Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #2 poslato: Septembar 24, 2017, 19:38:04 »
  • Publish
  • Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #3 poslato: Oktobar 17, 2017, 19:24:04 »
  • Publish
  • Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #4 poslato: Novembar 14, 2017, 22:21:31 »
  • Publish

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #5 poslato: Jun 13, 2018, 21:10:35 »
  • Publish
  • Imam utisak da se jako malo pise i govori o manama nekog uredjaja i onda korisnici imaju krivu sliku pravog stanja ali zato i pune oglase krsa i loma ... dobro, nije bas sve za kantu danas ali vec sutra bi moglo biti  :098:
    Da li ste negde procitali da se vratanca za baterije na Paranormalu lome pri samom otvaranju ? Niste ? E pa lome se  :banghead: Da li ste negde procitali da crkava chip za kontrolu baterija na DNA250 iz cista mira ? Niste ? E pa crkava  :021:  Mogao bi jos brdo primera da navedem ali ne smem , ubice me neko  :098:  Ali da , mogli bi malo vise pisati o manama pa nisam valjda ja najgori majku mu  :00000003:

Da se vratim na temu... Drugi utisak je da je ovo simpatican mod sa dve baterije ( radi i sa jednom ) zavrsna obrada savrsena osim onih stikera koji su tu ne znam zbog cega ali dobro... necu vise da ga hvalim pogodili ste jer cu se vratiti na svoj prvi utisak o njemu  :smart:
    Pa sta znam, ukoliko kolega koji ga je kupio nije rodjen u godini baxuza ( a mislim da nije ) rekao bih da ima fabricku gresku medjutim pretragom ne nalazih da je vecina u problemu ( ili se cuti o tome ) kako god pojasnicu zbog cega imam takvo misljenje...
    Ovako izgleda dugme za okidanje ..

Oznaceni deo je okrenut ka displeju i takvog je oblika jer postoji leziste koje ne dozvoljava da se dugme rotira i menja polozaj ( verovatno zbog lampice ) ali su prevideli situaciju da ti kraci trljaju flet kabal od displeja jer se naslanjaju na njega i ostecuju ga svaki put kada se dugme pritisne  :uff:  Ne znam mogu li se videti ostecenja na slici...

Zanimljivo je da je vec posle jednog dana koriscenja flet kabal bio u toj meri ostecen da je uredjaj poceo pokazivati simptome neispravnosti ( bakarni vod u fletu se spajao preko dugmeta na masu ) sto se manifestovalo svetlucanjem displeja na sam dodir dugmeta  :thumbsdown:
    Naravno , to ne utice na sam rad uredjaja ( sad se setih te recenice iz malih oglasa  :098:  ) ali ukoliko se nastavi tako koristiti neizbezno ce doci do pucanja fleta i potpunog prestanka rada displeja sto verujem ne bi zeleli da vam se desi ( kolega ne brini naredna slika je sa interneta  ;D  )...

Sad kada razmislim malo nije da niste bili obavesteni na vreme o mogucem problemu http://www.e-ciginfo.net/index.php?topic=10648.msg92812#msg92812

Na kraju krajeva nije ni sve tako crno ukoliko vam se desi slican problem prodavac ne pravi pitanje prilikom reklamacije ( verovatno zato sto niste jedini )  :wave:
    Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže pupufna

• Full Member
    • Thank You
    • -Given: 321
    • -Receive: 182
    • Ugled: +242/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #6 poslato: Jun 13, 2018, 21:40:07 »
  • Publish
  • resenje problema? :Scratch-Head:

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #7 poslato: Jun 13, 2018, 22:19:06 »
  • Publish
  • Prvo da vidim u cemu je problem pa cu ti reci  :winksmile:

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 9486
    • -Receive: 8933
    • Ugled: +20685/-0
    « Odgovor #8 poslato: Jun 14, 2018, 12:32:11 »
  • Publish
  • Imao sam prilike da vidim ovaj mod uzivi, i stvarno fantasticno lezi u ruci, pod uslovom da imas snage da ga dugo drzis. Krajnje cudan osecaj. Kao da drzis mali mod sa ogromnom tezinom. U dzep iskljucivo u kombinaciji sa tregerima, i to nerastegljivim ;D Stvarno je izrada vrhunska.

Van mreže pupufna

• Full Member
    • Thank You
    • -Given: 321
    • -Receive: 182
    • Ugled: +242/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #9 poslato: Jun 15, 2018, 13:30:20 »
  • Publish
  • Kada se mod pojavio bio sam skeptican po pitanju dimenzija.Uzivo sam ga video I rekao to je to.Odlican modic, 2bat, dna, odlicno lezi u ruci, nemam zamerke osim sto bih morao da proverim taj flat kabl.Na moj nagovor 5 ljudi uzelo mod I svi su odusevljeni.

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #10 poslato: Jun 15, 2018, 14:16:40 »
  • Publish
  • Dakle problem koji se pojavio kod jednog od kolega ne manifestuje se kod ostalih ( dobro po njih ) sto aplicira na to da se proizvodjac nije dovoljno potrudio da do istog ne dodje nikako ali sad sta je tu je..
    Kolega koji je imao taj problem moze ako zeli okaciti i video kako je to sve izgledalo da ne ispadne da ja haluciniram nesto , ja sam detaljno objasnio kako i zasto je doslo do toga a na snimku iznad imate i resenje kako zastititi nov flet kabal jer je majstor morao promeniti displej , toliko od mene sto se toga tice...

Na mreži vlaves2000

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1161
    • -Receive: 1830
    • Ugled: +3081/-0
    « Odgovor #11 poslato: Jun 15, 2018, 23:39:30 »
  • Publish
  • Koliko vidim na aliju jedini deo koji se prodaje za ovaj mod je upravo displej, ako nista drugo cena i nije neka tako da ako neko bude imao problem evo link sa resenjem

Original HCigar Screen for VT75D/ VT75 Color
     http://s.aliexpress.com/u6v6VNR7?fromSns=Copy to Clipboard

Van mreže Drako

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 557
    • -Receive: 1221
    • Ugled: +1420/-0
    • Mea culpa
    « Odgovor #12 poslato: juče u 14:19:33 »
  • Publish
  • Sto samo pokazuje da su u Hcigaru svesni sta su uradili i da su pustili mod u prodaju sa prakticno "fabrickom greskom", jer isti taj ekran se nigde ne moze naci ispod 10-12$ plus papren siping.
    Otišao sam da pronađem sebe. Ako dođem pre nego što se vratim, zadržite me.