Autor Tema: Stentorian Vapor AT-7  (Pročitano 154 puta)

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 6080
  • -Receive: 8857
  • Ugled: +11292/-0
  • Pol: Muškarac
Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 6080
  • -Receive: 8857
  • Ugled: +11292/-0
Odg: Stentorian Vapor AT-7
« Odgovor #1 poslato: Jul 18, 2017, 23:57:18 »
  • Publish
  • Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže Bolle

• Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 6515
    • -Receive: 2639
    • Ugled: +3152/-0
    • elektronske cigarete
    Stentorian Vapor AT-7
    « Odgovor #2 poslato: Oktobar 16, 2017, 22:38:20 »
  • Publish
  • Reč, eventualno dve... Pošto više nisam ni u mogućnosti...

Kao što i sam naziv kaže, ovo je jedna moćna i „glasna“ sprava... Sam Stentor je inače bio helenski (grčki) junak pod Trojom, glasnik koji je imao snažan glas i kojeg je Homer opisao kao „glas koji je bio jači od pokliča pedestorice ljudi“.

Malo karakteristike da pomenem koje krase ovaj mod koji je nastao kao saradnja dve firme – Stentorian i Wotofo:

- dimenzije – 90 x 74.5 x 30.5mm
              - čip – American AT
              - baterija – 3500mAh
              - maksimalna snaga – 100W
              - izlazni napon – 4.2V
              - otpor koji podržava – 0.1-3.0ohm
              - 510 konekcija
              - punjenje – Mikro USB
              - 35A limit

Dizajneri i inženjeri se nahvališe kako su uložili u ovu spravu 4186 sati kako bi izgledala kako trenutno jeste i kako bi grupa kojoj je namenjena, a to su prevashodno gejmeri, bili zadovoljni. I to odrađeno u Kaliforniji, već im zamišljam satnice...  Tako i nasta dizajn – vodeno hlađenje kroz bakarne cevi, što naravno bolje zvuči na USA – Copper Tube Radiation Water Cooling Design... Što naravno od vodenog hlađenja nema ništa, nego čisto izgled podseća na one besne gejmerske makine gde vidite cevke, PCB ploču , takva je priča i ovde i kako navode prozvođači to sve možete da vidite kroz superiorno akrilno staklo...

Ameri... Obećana zemlja...

Samim tim ovaj mod ima 7 sistema zaštite, tako da sve što vam padne na pamet, ovaj mod ima... Od zaštite od kratkog spoja, do zaštite pri niskom i visokom naponu, niskom otporu, pregrevanju, prepunjavanju, dužeg držanja aktiviranog moda...

Nema nikakvih ekrana, sitnih dugmića, navoja, zavoja, prevoja i ostaih trica... Nego... Jedno ergonomsko klik dugme, čitavom stranom koje je okidač i to je sve...

Baterija je od 3500mAh, kako sam i gore naveo, Li-Po drone, koja se puni za 2 sata i koja pokreće pametan čip koji automatski prepoznaje otpor vašeg atija i podešava snagu, tako da su ga i dizajneri nazvali „auto-prilagodljiva pametna izlazna snaga“.
    Kod njih naravno hit atiji od 25mm, tako da i na ovom modu lepo čučnu svi dotični do tih milimetara...

LED obavezan, pri samom aktiviranju moda i pri samom korišćenju druga boja, kao i treća boja pri izdisaju baterije...

Lepo rekoh, reč-dve...

Pre svega kao što sam u samom startu i naveo da je ovaj mod poprilično glasan i jak, a ja miran, tih i povučen... Što u mom slučaju se odnosi na to da nemam atije šire od 22mm, slabo koristim žice preko 0.25mm, isključivo sam m2l i nešto se ne sećam da sam prešao granicu od 10W, a samim tim sam i „jako“ daleko od izlaza od 4.2V te bukvalno nisam uspeo ni da isprobam ovaj mod bez obzira što ima interesantan izgled i koliko ima pozitivnih navedenih strana...

Game over...

« Poslednja izmena: Oktobar 17, 2017, 17:10:06 Bolle »