Autor Tema: Kako poceti?  (Pročitano 4171 puta)

Na mreži teodorica

• eCiginfo prijatelj
  • Sr. Member
  • Thank You
  • -Given: 284
  • -Receive: 316
  • Ugled: +652/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Kako poceti?
« Odgovor #15 poslato: Septembar 18, 2017, 20:54:07 »
  • Publish
  • Pre jedno mesec dana odem do kolege.Radnik koji me je vec od ranije zapamtio po vtc-u i kaji prilazi i kaz- Hocu da mi narucis isto to kao tvoje,koliko kosta da kosta,evo ti pare,evrici.Ne bi koristio DIY vec fabricke tecnosti.Ja rekoh prvo da ode na oba foruma i dobro iscacka sta je sta,da nije isto umbrelina cigareta koju je koristio i kajfun+regulisani baterijski mod.
    Morao odbiti coveka,iskreno nije mi zao jer smatram da brzopleto ulazi u napredniji nivo,drugo,tudji novac.Ne zelim da se ugradjujem po ciganski,da snosim odgovornost za eventualno gubljenje ,kasnjenje paketa,carinske zavrzlame.Mislim bilo bi lepo da sam ceo ecig put od skoro cetiri godine sazeo u sat vremena koliko sam se zadrzao,al ne mere nikako ili kako treba ili nikako.

Na mreži ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5788
    • -Receive: 8629
    • Ugled: +11064/-0
    « Odgovor #16 poslato: Septembar 18, 2017, 22:02:11 »
  • Publish
  • Neko bi mozda rekao sad pa sto mu nisi ucinio ..a ja bih ga pitao , ko bi mu napravio setup , objasnio sta je dry burn i kako se radi pa na koliko onda treba da podesi mod ..i jos gomilu sitnica ?
    Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Na mreži teodorica

• eCiginfo prijatelj
    • Sr. Member
    • Thank You
    • -Given: 284
    • -Receive: 316
    • Ugled: +652/-0
    « Odgovor #17 poslato: Septembar 18, 2017, 23:27:15 »
  • Publish
  • Upravo tako,mada mene vise plase potencijalni sigurnosni propusti.Pa i kad idem iz kuce nikad ne ostavljam baterije na punjacu,o USB punjenju da i ne govorim bez nadgledanja,mada izuzetno retko punim preko njega.Sta treba da mu kazem,puni slobodno bateriju preko usb-a,ne treba ti eksterni punjac,sutra ne daj boze kuca u plamenu.Kad se sagledaju negativne stvari koje mogu da se dese,a ne moraju nikad uz malo paznje,sva pozitiva parenja i svaki korak dalje su slag na tortu.