Autor Tema: SMPO Vapor SMPO Kit  (Pročitano 112 puta)

Van mreže Bolle

• Drug član
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 6148
  • -Receive: 2562
  • Ugled: +3075/-0
  • Pol: Muškarac
  • elektronske cigarete
SMPO Vapor SMPO Kit
« poslato: Septembar 28, 2017, 02:17:24 »
  • Publish
  • Simpatična ekipa Engleza izbacila kit pod nazivom SMPO...

I to izgleda kulturica...

Karakteristike:
    • Masa sa tankom-podom: 43 grama
    • Širina: 34mm
    • Visina: 80.5mm
    • Debljina: 15.5mm
    • Kapacitet: 650 mAh
    • Eliquid tank: 1,8 ml sa 5% soli nikotina (odrađene u SAD)
    • Boje: crna i plava
    • maloprodajna cena 34.50$
    Inače, navijaju za nikotinske soli, koje navodno bi trebale da budu veliki bum u svetu vejpinga pre svega iz par razloga, a to je da uz njih možete da parite nikotin sa više mg po ml, što u prevodu znači da vam neće trebati veća količina ml sa manje nikotina, zatim neće vam trebati, kako kreatori dalje navode, uređaji tipa od 150W za unos potrebnog nikotina pošto opet da se ponovi u pitanju je veća količina nikotina, navodno se brže razgrađuje u krvi i duže traje nego regularne tečnosti koje danas koristimo... No, otom-potom...
    • samim tim pri izboru kapsule-poda birate nikotin od 18mg/ml ili 50mg/ml koji je baš za teškaše među cigaretama i jedan od tri ukusa: klasičan duvan, mentol ili voćni ukus... Jedna kapsula, koja na magnet se stavlja u uređaj, je ekvivalentna jednoj kutiji cigareta što je prema njima negde oko 200 povlačenja...

Da se vratimo na SMPO...

Nema tu nikakvog podešavanja, kao i uglavnom na ovakvim proizvodima, sve je to već automatski podešeno za krajnje korisnike, koji su nedavni pušači, naravno... Ono što ovaj model izdvaja od drugih je to da je temperatura podešena da ne prelazi 250C te samim tim nema rizika od pregrevanja tečnosti, zatim ima detektor za nisku količinu tečnosti što nas spašava starog "dobrog" zagorelog ukusa i još jedna prednost ovog modela je ta, da ima brzo punjenje te za 40min imate napunjenu bateriju...

Sve u svemu, VapnFagan zadovoljan...

http://www.smpovapor.com/

Na mreži ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5788
    • -Receive: 8629
    • Ugled: +11064/-0
    • Pol: Muškarac
    Odg: SMPO Vapor SMPO Kit
    « Odgovor #1 poslato: Oktobar 09, 2017, 20:10:38 »
  • Publish
  • Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D