Autor Tema: eVo tečnosti  (Pročitano 86 puta)

Van mreže Morgana

• Drug član
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 1516
  • -Receive: 5068
  • Ugled: +6946/-0
  • elektronske cigarete
eVo tečnosti
« poslato: Avgust 10, 2017, 22:31:03 »
  • Publish
  • eVo tečnosti

Van mreže Morgana

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1516
    • -Receive: 5068
    • Ugled: +6946/-0
    • elektronske cigarete
    Odg: eVo tečnosti
    « Odgovor #1 poslato: Avgust 10, 2017, 22:56:54 »
  • Publish
  • Fuzzy Summer

- mMMMMmmmm i MMMmmmmMmm

to je bio prvi komentar ... Breskva i slatki krem... osvezavajuce... prija... i miris i ukus  ;D

iako je ukus breskve dominantan mislim da unutra ima i kruske... miris me asocira na kruskovac

probala sam tecnost sa vecinskim VG-om... ma kao pravljeno za mene  ;D

Van mreže bobpp

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 3197
    • -Receive: 3664
    • Ugled: +4489/-0
    • Pol: Muškarac
    • elektronske cigarete
    Odg: eVo tečnosti
    « Odgovor #2 poslato: Avgust 14, 2017, 00:03:08 »
  • Publish
  • eVo Fuzzy Summer

Prvo moram reci da nisam navikao na tecnosti sa vecinskim VG-om i nisam siguran koliko to utice na ukus.Cini mi se da mi ovde nedostaju neki delovi arome (ili pre nijanse ukusa,"vise" note mozda...) koje bi PG mozda istakao a opet mozda to bas tako treba.

Ovo je breskava (lici mi na WG Peach ali verovatno su i druge slicne,nisam probao) koja bi mozda sa vise PG bila...kiselija,vocnija? dok je ovde vise kremasta.Opet kazem,nisam siguran koliko je do VG a koliko do same arome.Ima tu i neki krem,osecam ga u tragovima na samom pocetku povlacenja ali se ne izdvaja vec je u sklopu gore pomenute breskve.Verovatno ima jos nesto ali ne mogu da razaznam pa nema ni svrhe da pricam.

Iako ovo nije moj tip arome kao ni baze (ja sam "tvrdi" duvandzija sa po pravilu >50% PG) moram priznati da sam kolicinu koju sam imao veoma veselo potrosio (i mogao bih potrositi jos) dok cistu breskvu koju sam ranije probao nisam mogao vise od par povlacenja (iako je lepo mirisala ;D ) tako da to nesto znaci.
    Tecnost je definitivno dobra,posebno ko trazi te "vocno-zaokruzene-osvezavajuce a opet kremaste..." ukuse.