Autor Tema: Fasttech nikad vise  (Pročitano 1629 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 8391
  • -Receive: 7710
  • Ugled: +19462/-0
Fasttech nikad vise
« poslato: Mart 23, 2017, 09:50:21 »
Vec sam se sasvim dovoljno puta opekao sa popularnim FT-om da ako imam malo mozga ne narucim nista sto kosta vise od par dolara, ali izgleda da i to malo mozga sto mislim da imam, u stvari nemam ;D

Zena nasla neke na slici jako lepe dukseve za klinca, nisu bas bili ni nesto povoljni, ali ko sme da protivureci zeni? Pogledam, prodavac FT :yikes:  U startu me podidje jeza, ali i meni se svideo jedan, a i na sajtu data tabela sa dimenzijama. Bilo je to negde oko 15, januara, pise ''ships in 3 busines day'' i ja pozurim da narucim da me ne uhvati nova godina. I tako, narucim jaknu i duks velicine M i jedan duks velicine XXL. Ships in 3 busines day se pretvorilo u 33 dana, pa su poslati negde oko 18 fenruara. Ptomasili adresu pa posiljka zavrsila u nekom selu,  a ja od silne radoznalosti da se docepam sto pre nisam ni cekao da donesu na moju adresu nego se protegnem 50ak kilometara, platim Joci dazbine 1200 dinara... Gledam paket, nesto mi mali :Scratch-Head:  Razmisljam: da nismo narucili garderobu za kucu? Otvorim, kad unutra garderoba za barbiku :D Svaka mera za 3-8cm manja nego na onoj tablici, pa je onaj XXL daleko manji nego sto je po njihovoj tabeli trebao da bude M. Kvalitet dukseva ocajan, ali to sam i ocekivao s namerom da ih u krajnjem slucaju nosimo po sumi, ali nisam se nadao da ce da mi stigne nesto cime samo mogu da ogrnem bocicu od 10ml ;D  Odmah lepo uslikam pored metra i izbacim etiketu da se vidi velicina i posaljem slike FT-u. Prepiska prvo krene fino, uz ocekivano kasnjenje sa odgovorima, u fazonu: ako zelite zadrzite predmete dacemo vam po vrlo povoljnoj ceni, mozemo da vam damo kredit na FT ili da vam vratimo na PP... Ja jasno i glasno napisem da me ne zanima da zadrzavam nista i da me ne zanima kredit u njihovoj glupavoh online prodavnici, jer nemam sta da kupim za 70 dolara. I onda krene drkanje i razvalcenje, i tako se mi nesto djoramo vec 15 dana... Prvo nisu skontali da su slike od 3 artikla, pa nemoj da vracas, pa vrati robu, pa cim posaljes mi cemo odmah uplatiti novac... Kao da se dopisujem sa 10 razlicitih ljudi koji nemaju uvid u prethodnu prepisku, svaki prica neku svoju pricu. Zadnje je bilo da smo utvrdili da ja njima vracam robu nazad, saljem im dokaz o placanju i oni meni odmah uplacuju troskove slanja, cenu predmeta i troskove carine. Ponadah se da smo se konacno dogovorili, i juce lepo slakujem te njihove krpetine i posaljem, platim 3200 dinara postarinu, slikam priznanicu, paket, carinski racun i to im posaljem... Da bi me jutros sacekala poruka:

Hi

Thank you for informing us.
We would refund you $28 to store credit for return postage.
We would send you a replacement when we receive your return.

I ko je ovde lud? Ja ocigledno sto se sa majmunima dopisujem vec 15 dana, i pre svega sto mi je uopste palo na pamet da nesto te vrednosti kupim kod njih? Sa ovakvim dzukelama jedina moguca komunikacija je preko PayPal-a. Jeste da traje, ali je jedina garancija da cu dobiti novac nazad. Svakako, ovo je poslednji put da sam kod tih govana nesto kupio.

Van mreže hybrid

• Drug član
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 1459
  • -Receive: 554
  • Ugled: +2054/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Fasttech nikad vise
« Odgovor #1 poslato: Mart 23, 2017, 10:09:40 »
Moja iskustva su uvek bila pozitivna sto se tice ft-a,doduse niakd garderobu nisam uzeo.To ne bi uzeo online u ni jednoj radnji

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #2 poslato: Mart 23, 2017, 10:23:38 »
I moja su bila pozitivna kad je nesto vrtednosti par dolara, i tu su ''korektni'' mada ne bas uvek. Cim vrednost predje 30 dolara, pretvaraju se u alave zveri. Prethodno sam se natezao tako sa njima oko Mini Volt-a i na kraju digao ruke jer me mrzelo da se cimam. Onako razdrkanog ga nosim u torbici kao rezervu struje, pa u retkim situacijama kad ostanem bez napajanja napolju dobro mi dodje i ako taster ne radi dobro. Oprostio sam im gomilu tih sitnijih iznosa, ali ovo je naraslo na oko 100 dolara i to ne mogu i necu da im oprostim.

edit:
Moja iskustva su uvek bila pozitivna sto se tice ft-a

Moguce da imaju dobrog dobavljaca za ta seksualna pomagala :D

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #3 poslato: Mart 23, 2017, 11:10:36 »

Ako sam dobro razumeo, planiraju da me otkace za postarinu :017:

Citat
Because we would full refund for the items when we receive your return, there is no enough amount left for the postage.
Please understand.

Van mreže Drako

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 491
  • -Receive: 1029
  • Ugled: +1228/-0
  • Mea culpa
« Odgovor #4 poslato: Mart 23, 2017, 11:59:20 »
Da, i meni tako izgleda.
Ft se pretvorio u leglo jajarenja i vaćarenja po sistemu app.
Imam utisak da prazne škartove po magacinima diljem prijateljske nam Kine i pokušavaju da uvale sirotinji neupotrebljivi krš i lom.
Otišao sam da pronađem sebe. Ako dođem pre nego što se vratim, zadržite me.

Van mreže Milutin

• Newbie
  • *
  • Thank You
  • -Given: 2
  • -Receive: 19
  • Ugled: +19/-0
« Odgovor #5 poslato: Mart 23, 2017, 22:40:19 »
Au,au...teske reci boga mi.😢

Imam nesto oko 20-tak kupovina kod njih evo vec trecu godinu i uvek je bilo sve ok.
Jedino su omanuli sa nekim Gillette mach3  i Fusion koju su bili dzabaleska ali su totalno neupotrebljivi.
Krs.
Vape stvari su vise nego korektne,klonovi kako koji mada im cena govori koji ce biti dobar.
Sve autentic radi ko sat.

Van mreže teodorica

• eCiginfo prijatelj
  • Sr. Member
  • Thank You
  • -Given: 279
  • -Receive: 312
  • Ugled: +648/-0
« Odgovor #6 poslato: April 17, 2017, 11:52:41 »
Da se neko ne opece slucajno i narucuje nastavke za oral B elektricnu.Ja sam prosao skupu skolu sa ebay-em.Oko 10e set od 4 komada prodavac sa reputacijom,,navodno original i svaka cetkica je trajala oko nedelju dana(original moze i preko 5 meseci) dok glava nije pukla.Doduse isto djubre na FT-u kostalo oko 5e i bolje da sam se zeznuo sa njima.
Odecu i kad kupujem na vidjeno,ja se zeznem,pa to prepustam zeni.Vejp oprema je odavno u statusu the less is more,tako da mi je najisplativija varijanta cepanje postojece dok ne rikne.I najbolja varijanta je nesurfovati po fastu uopste jer se uvek nadje nesto sto fali,a kasnije postane visak.