Autor Tema: Tab Blended PG 18mg/ml  (Pročitano 1469 puta)

Van mreže NikolaP

• Full Member
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Ugled: +115/-0
Tab Blended PG 18mg/ml
« poslato: Januar 17, 2013, 14:24:35 »
  • Publish

• Tab Blended 18mg

Sobzirom da na zalost jos ne radi HC sa normalnom postom, ostao sam bez svog omiljenog Dekangovog DK TAB-a.

Koliko sam bio video, Hangsen-ov pandan DK-TAB-u je Tab Blended, pa resio da probam.. tj. ne samo da probam nego odmah 100ml :)

Pakovanje: bocica plasticna, safety poklopac, kao za lekove, ispod poklopca srebrna folija.

Tecnost, kao i sve Hangsen, retka, nekad tripujem da je tecnija od npr. Dekanga. Fin miris, nema hemije.

Natocio u DUD, malo dripovao i na 306-ici. Subjektivno prilicno blizu DK-TAB-a. Ima isto taj orasasto-nutty smek, malo slatkasto-Turkish duvanski, ono sto mi najvise odgovara. Ima razlike, osecam, ali je vrlo slicno.

Nabavljeno preko bargainvapour-a za 13.99 EUR, sto je po meni prilicno dobra cena. Sa povoljnom postarinom, nasao sam sebi dobavljaca za tecnosti.  :13:
    Dreamcatcher 18350, G-bell,  Bolt, cisco 306, 306 DCA, Boge LR, DUD

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 9486
    • -Receive: 8933
    • Ugled: +20685/-0
    Odg: Tab Blended PG 18mg/ml
    « Odgovor #1 poslato: Januar 17, 2013, 15:20:40 »
  • Publish
  • Hangsen i dekang su jako slicne tecnosti jer su koliko ja znam, recepti istog porekla. Zapravo je glavni tehnolog dekanga koliko se seca napustio dekang i osnovao hangsen, ili tako nesto.

Van mreže NikolaP

• Full Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 0
    • Ugled: +115/-0
    « Odgovor #2 poslato: Januar 17, 2013, 15:43:58 »
  • Publish
  • Meni Kinezi odgovaraju, u sustini ne zasitim se brzo arome, kao npr. FA (Sinisin mix) koje su mi  fantasticne, ali brzo se prezasitim. Ne kazem da su lose, naprotiv sjajne su, ali ne mogu je pariti ceo dan vezano npr. 10 dana.

I primetio sam da mi duvanski Dekang i Hangsen savrseno odgovaraju u kartu. Ta dodatna suvoca i smek karta bas fino ispeglaju aromu.

I naravno cena... 14 evra za 100ml je odlicno. Mozda sam trebao uzeti i uzorke od 5ml, sad kad sledeci put budem uzimao, ne smem naslepo 100ml, ovaj put sam ubo sto trazim, ali sledeci put ko zna :)
    Dreamcatcher 18350, G-bell,  Bolt, cisco 306, 306 DCA, Boge LR, DUD

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 9486
    • -Receive: 8933
    • Ugled: +20685/-0
    « Odgovor #3 poslato: Januar 17, 2013, 15:54:01 »
  • Publish
  • Ma i ja samo kineze trosim. Sve kao nesto probam i sve mi bude super 1-2 dana, pa opet nazad na dekang i joyetech. I sto je najvaznije, kineze mogu da koristim u nedogled bez straha da cu se zasititi. Sve ostalo do pola bocice maksimalno, i nece dalje.